Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Ogladalem tylko pierwsza polowe meczu Japonia - Brazylia i Brazylia zagrala koszmarnie slabo. Moze sie obudzili w drugiej polowie, bo sie tak nimi zachwycacie, ale pierwsza polowe skopali strasznie. Druga polowe obejrzalem meczu Australii z Chorwacja. Podjechal znajomy i pojechalismy do pubu. Okazalo sie, ze jest tam spora grupka Australijczykow i jakichs Walijczykow ktorzy mocno trzymali za Kangury kciuki. To co sie tam dzialo... hehe :) Ciezko opisac. Piekna atomsfera, tylko dzis leb mi peka :D

Fajnie bylo patrzec, jak faceci po 30-40 lat placza z radosci :) Piwo potem doslownie lalo sie strumieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak by się polało :D

a z tą trawą to porazka niektóre fragmenty rozgrywek wyglądały kuriozalnie dostał piłke zwód fik i lezy :huh: jakby w trampkach grali a nie korkach :lol: coś nie zabardzo niemiecka solidność się pokazuje :]

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem dzisiaj powtorke meczu brazylia - japonia ;] brazylia zagrala ladnie bo zagrala zmienionym skladem i zmiwnionym system (chyba;]) 4-3-3 zamiast 4-2-2-2, mysle ze taki sklad i ustawienie 4-3-3 da im mistrza:

dida

cicinho-lucio-juan-gilberto/carlos

ze roberto/gilberto silva

kaka - juninho

robinho-ronaldo/adriano-ronaldinho

 

zagrali by z polotem i finezja, czyli tak jak brazylia ma zdobyc tytul mistrza swiata ;]

 

wlasnie zobaczylem rezerwy hiszpani :]

 

iniesta-albelda-fabregas

joaquin-raul-reyes

 

takie rezerwy sa silniejsze niz wiekszosc pierwszych skladow na mś

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazuje Hiszpania w drugiej połowie to jakieś nieporozumienie jest :blink:

Fatalnie gra Albelda-co kontakt z piłką to strata, Marchena też ma mnóstwo niepewnych interwencji, Iniesta za mało się pokazywał do gry, Salgado nie wiem za co pojechał na te mistrzostwa - chyba za zasługi...

IMO Albelda zakończył swoją przygodę z tegorocznymi MŚ B) tak słabej gry w jego wykonaniu chyba nikt się nie spodziewał...

 

ps. Villa nic nie pokazuje póki co... :? czyżby stracił formę jaką prezentował w tym sezonie w Valencii? oby nie..

 

VIVA ESPANA! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MAM PYTAN . Jak wy krytykujecie Brazylie ktora gra zawsze do konca nawet ze slabeuszami , a wychwalacie nedzna Hiszpanie ktoa nawet komentator podsumowal ze gra jak Polska TO NIE MAM PYTAN. Oby nie zaszli za daleko (Hiszpanie) to sa MS tu sie gra ze wszystkimi do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co Panowie viva la france ? Tu chyba nie bedzie mowy o przysypianiu...

Wieczorem trzeba kibicowac Francji i Szwajcarii. Nie wyobrazam sobie by Korea zagrala w 1/8 finalu. Tak wiec Viva La France. ;)

 

Do broni, bracia dziś!...

Dołączona grafika

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibicujcie, kibicujcie ale to zabojadom nic nie pomoze ... graja katastrofalnie w tym mundialu, zidane ma sily na 20 minut, pozniej usuwa sie w cien, a najgorsze jest to ze gdyby gral micoud to moglby go zastapic i mysle ze ta ich gra wygladalaby calkiem inaczej ... lub nawet ribery'ego dac do srodka, na lewa strone saha, na prawa malouda i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibicujcie, kibicujcie ale to zabojadom nic nie pomoze ... graja katastrofalnie w tym mundialu, zidane ma sily na 20 minut, pozniej usuwa sie w cien, a najgorsze jest to ze gdyby gral micoud to moglby go zastapic i mysle ze ta ich gra wygladalaby calkiem inaczej ... lub nawet ribery'ego dac do srodka, na lewa strone saha, na prawa malouda i jazda :D

Zidane dzisiaj nie zagra bo pauzuje za dwie zolte kartki. Fakt Francja jest slaba, ale Togo jest jeszcze slabsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzisiaj w meczu Szwajcaria-Korea bedzie 2:2 i Francuzi jada do domu : )

Kiedys byla podobna sytuacja na ostatnich mistrzostwach europy gdzie Dania grala ze Szwecja i rowniez wynik 2:2 dawal awans obu druzynom, a Wlosi zegnali sie z turniejem i akurat "przypadkowo" padl taki rezultat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha 0:0 do przerwy! Francja na ten moment wraca do domu! to by była dopiero niespodzianka :lol: 4 lata ich NIC nie nauczyły ehhhh

Mam nadzieję, że nawet jak awansują to ich Hiszpania rozjedzie w 1/8!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuzi nie graja zle. Ich gra wyglada duzo lepiej niz w ostatnich dwoch spotkaniach. Szkoda, ze sedzia nie uznal bramki Trezeguet'a. W drugiej polowie mam nadzieje, ze David strzeli ze dwie brameczki. ;)

 

EDIT

Nikt sie nie cieszy ze zwyciestwa Francji? :blink:

Szkoda, ze w 1/8 trafili na Hiszpanow bo to bedzie koniec ich przygody w MS.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Nikt sie nie cieszy ze zwyciestwa Francji? :blink:

Szkoda, ze w 1/8 trafili na Hiszpanow bo to bedzie koniec ich przygody w MS.

ja tam ze szczęścia nie skacze ;) byli dzisiaj lepsi to fakt

 

Co do drugiego zdania to obyś miał rację bo porażki hiszpanów w tej fazie rozgrwek bym chyba nie przeżył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze skonczyla sie faza grupowa pokusilem sie o wytypowanie jedenastki kolejki

 

oto moja 11 fazy grupowej:

 

cech-cicinho/czerundolo (nie wiem jak sie pisze:P), bosacki, marquez, lahm - beckham, ze roberto, riquelme, robben - klose, robinho/tevez

cech - mecz z ghana - i wszystko jasne ...

cicinho/czerundolo - goscie w akcjach ofensywnych sa niesamowici ....

bosacki - dwie bramki z kostaryka i najwieksza gwiazda wsrod obroncow na tym mundialu w fazie grupowej

marquez - gosc jest po prostu wszedzie mimo ze jest na obronie ...

lahm - tu nie trzeba nic pisac ...

beckham - jego podania na tym mundialu sa niesamowite, moze nie jest przebojowy i efektowny, ale pamietacie jego prostopadle podanie do rooneya co bil spod swojej bramki w meczu ze szwecja? co roo tak sobie fajnie przyjal nad obronca, ale zostal zablokowany - czapki z glow

ze roberto - to jak ten lewoskrzydlowy nauczyl sie gry defensywnej to po prostu przechodzi ludzkie pojecie ...

riquelme - moze nie jest szybki, ale mysi szybko i te jego zagrania .... cud, miod i orzeszki ;]

robben - troche sie sepi, ale jego drybling jest swietny i kazdy jego rajd to duze zagrozenie dla bramki przeciwnika

klose - najskutezniejszy napastnik mundialu jak narazie i mysle ze tak pozostanie juz do konca weltmeisterschaft

tevez/robinho - tevez to po prostu umie wszystko - swietna technika, umiejetnosc zastawienia, szybkosc, gdyby jeszcze gral w powietrzu jak ayala to bylby to pilkarz idealny :P a robinho? kazdy kto widzial mecze brazylii widzial jaka ochote ma ten pilkarz do gry, jak sie porusza po calym boisku, strzela, podaje - to ze jeszcze nie zdobil swojej bramki to jakas anomalia i mysle ze niedlugo sie to zmieni :P

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jeszcze

 

 

Joe Cole - dużo drybluje i nie boi się pojedynków 1 na 1 a przy okazji celnie mu schodzi piłka do bramki :)

 

Klose - on poprostu nie zawodzi Niemców, świetnie wchodzi w dośrodkowania

 

Ronaldo - jego strzały niekoniecznie wszystkie celne, to bardzo mocno bite i trudne do obrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Niemcy do domu :)

Oby

 

2197222[/snapback]

No to nastał dzień fazy pucharowej [; Od dzisiaj każdy mecz wart obejrzenia ;], chociaż dla mnie wcześniejsze też były z racji tego, że impreza co 4 lata :P

Oczywiście, że wszystkie mecze były warte obejrzenia ale teraz zobaczymy jak każda drużyna walczy do samego końca, jak miało to miejsce w niektórych spotkaniach ostatniej kolejki fazy grupowej.. Ja już zacięram ręce..

Zapasy złocistego płynu już uzupełnione B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...