Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Evolution Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

"Evolution GT is a racing game where realism is guaranteed by an extremely accurate physics model, and the most advanced AI ever."

 

Ktoś to może potwierdzić?, bo nie raz już slogany nic nie znaczyły ;)

Lepszą zabawe daje fiat 126p ;] Grafika ujdzie a o modelu jazdy nic niemoge powiedzieć bo gra sie zawieszała po 5 sekundach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

omijajcie gierke z daleka , szkoda nawet ściagać demo

hmm zagrać w to niemogełem ale patrząc na logo black bean i przypominając sobie SCAR odrazu mi sie zrobiło nie dobrze czyżby taki syf jak SCAR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zagrać w to niemogełem ale patrząc na logo black bean i przypominając sobie SCAR odrazu mi sie zrobiło nie dobrze czyżby taki syf jak SCAR?

Black Bean to wydawca a nie producent.

 

Może w końcu znajdzie się ktoś, kto na podstawie zagrania w demko się wypowie.

Jeden mówi, żeby nie ściągać, bo gra do kitu - a w ogóle w nią praktycznie nie grał, bo mu się wieszała.

Drugi pisze, żeby omijać z daleka - a nie podaje żadnego powodu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagnalem i zagralem :) Gra...no coz :rolleyes: Model jazdy nieco dziwny ,ale po jakims czasie mozna sie przyzwyczaic i sprawia to nawet przyjemnosc :wink: W demie jest pare aut ,a w pelnej jeszcze wiecej co narmalne ,mnie osobiscie ciesza rozne modele TVR :D Trasy w demie...jest bieda ,nie lubie jezdzic po wirtualnych miastach :? Wole runde po torze ,ale to chyba bedzie w pelnej wersji... Jest jakis tam tryb kariery ,ale nie oblukalem co i jak. No koniec cos o oprawie audio-wizualnej :wink: Grafika na przyzwoitym poziomie ,podobno jest HDR i faktycznie cos tam swieci. Co wazniejsze mozna grac z HDR+AA i wszystko dziala :wink: Nie stwierdzilem jakiegos wieszania i podobnych szopek ,gra stabilna i chodzi spoko :)

 

Reasumujac nie jest to jakis mega hit ale pograc mozna :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie podeszla mi ta gierka... jedyne co to w poslizgi latwo sie wchodzi... grafika nie powala na nogi.. hdr u siebie nie wlaczalem... ale grafike moge porownac ze troszke slabsza niz w toca3... ogolnie maniakom sie spodoba :) osoba ktora chce troszke symulacji wywali ta gierke po jednym okrazeniu na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem, zagralem, wywalilem :) gierka moze byc dobra, ale nie demo :D realizm jest, tutaj ciezko wejsc 80-100kmh w zakret 90 stopni, samochody dosc ciekawie sie zachowuja. jak przyspieszamy znacznie spada sterownosc itp modele samochodow wygladaja plastikowo, grafika srednia, nie pomaga hdr nawet. dzwiek bardzo slaby sie zdaje...

 

ogolnie jak full wpadnie w moje lapki, to potestuje, demko jest slabe, ale nienajgorsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalbym, ze jest tragicznie, ale nie chce odbrazac tragicznych tytulow.

 

gra bazuje na SCAR, a przynajmniej tory sa niemal identyczne, grafika jest do bani, dzwiek tez. do tego gra nie widziala pedalow od mojego Logi :lol:

 

model jazdy tez jest do bani, realizmu zero, bo gladkie ruszanie mercem slk55amg z wcisnietym gazem w podloge nie mozna nazwac realizmem.

 

 

szkoda czasu i pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak panowie to prawie ideał prowadzenia wozu co wy tu pitolicie bardzo realna fizyka jazdy fakt jesteśmy wyszkoleni na nfsach czy tocach ale naprawdę uwieżcie mi gra jest spoko demko już przefiltrowałem przyjemna grafika naprawdę wszystko ok a to screeny zapylam do sklepu i napewno kupie fulla nostalgia za gran tourismo

grafika jest bardzo na poziomie jesli ktoś uważa ,że nie ma fizyki jazdy tutaj to powiem jedno hamowanie pulsacyjne w tej grze daje efekty a spróbujcie hamować w toce albo w nfsie pulsacyjnie heheh szkoda gadać aha jak już będziecie grać to wyłaczcie sobie wszystkie pomoce to jest frajda dopieroa no wporzo ,że są powtórki mozna sobie posiedzieć i popatrzeć jak przejechało się dana trasę

a tu dowody najlepjej sobie spróbować samemu pociągnąć demko a jak komuś grafa nie pasi to niech sobie karte kupi porządną bo grafika jest na poziomie

ps w załaczniku są fotki ale nie patrzcie na grafikę na nich bo to co gra oddaje to sie umywa do tych fotek

ide testować multi playera hejka

post-138579-1144597492_thumb.jpg

post-138579-1144597511_thumb.jpg

Edytowane przez r4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak panowie to prawie ideał prowadzenia wozu co wy tu pitolicie bardzo realna fizyka jazdy

wogole nie skomentuje tego :P gosciu rzadzisz ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r4u, wymiataczu, my jesteśmy "wyszkoleni" na gtl, gtr i gpl'ach.

 

Z czym do ludu? :lol:

 

PS. Przy okazji dema "poprzednika" tej gry, był to bodajże scar, też na forum zarejestrowała się jakaś świeżynka i wmawiała wszystkim, że scar to jedyna wierna symulacja na pc. Może r4u to ten sam user, co wtedy, ale hasła zapomniał i stąd nowe konto? No bo nie sądzę, by takie namiastki gier miały AŻ dwóch fanów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam fizyka jazdy odpowiada -w porownaniu do need for speeda to jest na cholernie wysokim poziomie jezeli mowimy o jakiejkolwiek fizyce w nfs'ie

mozna sobie powylaczac kontrole trakcji i abs w opcjach wtedy gra sie staje naprawde realistyczna

...ale niestety troche mnie zawiodla oprawa graficzna, uwazam ze gry wydane w 2006 roku nie powinny juz schodzic ponizej pewnego poziomu, oczywiscie nie jest marna ale niektore rzeczy az sie rzucaja w oczy, mianowicie troche nie do konca niedopracowane samochody, otoczenie (asfalt, przyroda) na dosc wysokim poziomie ale te kanciaste niekiedy drogi moga psuc nastroj :)

Pozatym dzwiek tez jakby w polowie odechcialo im sie robic(np. w tunelu nie ma praktycznie zadnej roznicy - brak echa), dzwiek silnika nawet ladnie zrobiony (chociaz zdazylem przejechac sie tylko 3 samochodami).

I jeszce jedna rzecz... ale to nie odnosi sie jedynie do tej gry - ostatnio w wiekszosciach gier zaniedbany jest widok z kokpitu kierowcy "('z za kierownicy') Ba.... nie ma go wcale ! moim zdaniem to dosc spory minus.

Jeszcze slowo na temat tras, owszem troche ich jest ale nie sa az tak rewelacyjne :(, mozna posmigac w miescie i po torach czyli powiedzmy jest to co byc powinno.

jesli chodzi o jakies konkretne oceny to:

za...

GRAFIKE: 4/6

FIZYKE JAZDY 5=(na szynach :D )/6

DŹWIĘK: 4-/6

TRASY 4-/6

SAMOCHODY: jeszcze ciezko mi powiedziec ale z wstepnych uwag 4=(ponownie na szynach :D )/6

 

Z cala pewnoscia sa lepsze samochodowki, chociazby GT Legends gdzie wszystko stoi na baardzo wysokim poziomie - nie zadowoleni beda tylko ci, ktorzy preferuja samochody nowoczesne.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie o to 2 pytanka

 

1) co daje opcja cubic enviroment? Nie bardzo widzę jakiekolwiek różnice między ustawianiami 64 i 512 (wydaje mi się tylko, że odbica na autaqch są bardziej rozmazane)

 

2) w grze mam średnio 50-60 klatek, ale gra potrafi co jakiś czas przyciąć. Mam za słabego kompa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...