Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga, jest jakis mod, ktory pozwala zaczac gre juz po wyjsciu z Arroyo?

Przyznam, ze moze i bym do F2 wrocil, ale jak mam znowu przechodzic Temple of Trials i walczyc z ogrodkiem szamana, to mnie odrzuca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątynie przechodzisz bardzo szybko a ogródek możesz sobie odpuścić.

Ja będę musiał kiedyś jeszcze raz przysiąść, bo zawsze omijałem miasto Ghuli nad Vault City. Kiedyś trzeba nadrobić zaległości [;

 

@Costi - down

;)

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos probowal grac postacia ze szczesciem ustawionym na maksa? oczywiscie kosztem innych cech, nie mowie o czitowaniu. Zawsze mnie zastanawialo jak by wygladala rozgrywka w takim przypadku, ale nigdy sie nie "odwazylem" zrobic takiej postaci :)

Ofc ze raz tak grałem ;]. SmallGuns, Science i Speech + wysoka CHA i LUCK na 10 :). Dziwnie sie gra bez 10AP ale XP leciało na prawo i lewo. Dużo więcej random enconterów miałem + dużo "kritikali" ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc ze raz tak grałem ;]. SmallGuns, Science i Speech + wysoka CHA i LUCK na 10 :). Dziwnie sie gra bez 10AP ale XP leciało na prawo i lewo. Dużo więcej random enconterów miałem + dużo "kritikali" ;d.

Plus przeciwnicy mieli większego pecha w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem soundtrack'i i taki wniosek mnie naszedł, że w te stare gierki pokroju Fallout'a, Diablo czy Starcrafta warto chociażby dla muzyki grać :D To w dużej mierze dzięki niej, te gierki mają "swój" klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo soundtrack z fallouta 2 jest genialny, jak z reszta soundtracki kilku innych gier z tamtego okresu ;) Najbardziej podobaja mi sie dwa kawalki, ten z modoc jest przepiekny i z new reno

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez walkowalem ten kawalek wieleeee razy, piekny motyw z gitarka. Mowa oczywiscie o nucie z tristram. Wracajac do f2:

 

Dołączona grafika

 

narobilem Wam ochoty? :lol: I jeszcze kilka tutaj http://www.mediafire.com/imageview.php?qui...kfh&thumb=4

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic...asc&start=0 z tego co czytalem to jest juz to bardzo sprawnie dzialajaca wersja. Jutro sam sprawdze.

 

ps. za kilka dni wychodzi najnowsza wersja Restoration Project, wiec lepsza rozdzialka + ten patch i mozna na nowo przysciasc do falloucika :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj znajdę odrobinę pomocy ;) Pogrywam sobie ostatnimi czasy w Fallout'a i natrafiłem na takiego random encounter'a z Pariah Dog'iem....wszyscy mniej więcej wiedzą o co chodzi :D Zabiłem bestię, ale pomimo tego nadal posiadam Jinxed perka, a zwłoki tego kundla pojawiają się zawsze tam gdzie ja...w necie rozwiązaniem problemu pecha było ubicie psa...a tutaj pomimo, że to zrobiłem nadal się za mną wlecze :) Wie ktoś jak temu zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie :) Mam problem z grafika w Fallout 2. Pare dni temu wstawilem Windowsa 7, jesli sie nie myle, to pewnie to jest przyczyna tego stanu rzeczy. Grafa to 9600GSO, probowalem najnowsze stery NVidii, jak i modyfikowane X-Treme-G i jest to samo, gra sie wlacza, mozna grac, ale sa przeklamania na grafie. Mial ktos podobny problem ? Dodam, ze gra nie jest zaisntalowana, mam ja tylko na osobnej partycji, ale nigdy to nie powodowalo zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby zgodnosci oczywiscie sprawdzalem. A XP Mode to co to takiego ?

 

EDIT:

 

Z tego co czytam na necie, to XP Mode wymaga VT, a ja mam E2140 wiec niestety nie ma...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem jakie dokładnie masz te problemy, ale u mnie pod Vistą jak miałem wymuszony Vsync w sterach to gra chodziła tragicznie wolno i były różne błędy graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledy sa tego rodzaju, ze czesc jest wyswietlana prawidlowo, a czesc (niektore napisy, czesci pancerzy itp.) wygladaja jak by mialy 256 kolorow. Sprobuje w wolnej chwili z tym VSync, bo teraz na lapie siedze.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj pliku o nazwie "High Resolution Patch" do Fallouta 2, umożliwia ustawienie dowolnej rozdzielczości w grze. Stareńki F1 w 1280x800 wygląda ... dziwnie, ale bardzo ułatwia walkę i spacery.

Przekłamania, o których piszesz, zdarzają mi się z owym patchem lub bez, pod XP, w momencie kiedy wychodzę z gry Alt+Tabem na pulpit i wracam do gry. Pomaga powtórne użycie kombinacji Alt+Tab, choć nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Online nie ma wiele wspólnego z singlem, czy to F1, czy F2. Obrazki te same, ale filozofia i sposób gry całkowicie odmienne. Nie graj w singla, bo się tylko nadenerwujesz przy Online, że tak słabo na początku idzie :>

Z oryginalnego F2 potrzebujesz tylko dwóch plików, critter.dat i master.dat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla to ja juz z 5 razy przeszedlem, wiec za pozno na ostrzezenia ;)

 

EDIT:

 

Kurde z tym High Resolution jest problem.

 

US 1.02d

UK 1.02e

French 1.02d

German 1.02d

Chinese 1.02?

Russian 'Lev Corp'

 

A ja mam wersje PL...

 

EDIT:

 

Masz Jonas piwo, z wersja PL tez ladnie lata ten patch ;) Problem z grafa rozwiazany.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DziubekR1 .

 

Mam to samo co ty .

 

F2 PL z Extra Klasyki + W7 = na domyślnych ustawieniach nawet się nie włącza , już w instalatorze jest sieczka z grafiką , ale da się go zainstalować .

 

Tryb zgodności z XP SP 2 pomógł .

 

Co ciekawe - z zasintalowanym modem RP działa bez trybu zgodności , co prawda ma problemy z grafą ( najgorzej na filmikach - ledwo co widać ) , w menu i w samej grze idzie sie do tego przyzwyczaić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam małe pytańko.Zainstalowałem Fallouta 2 i gdy go włączę to pojawia się filmik z postacią człowieka,oświetlonego przez światła auta.U mnie ten filmik jest wyświetlany klatka po klatce,ale każda klatka jest wyświetlana przez 2 sekundy.Wygląda to tak jak bym miał kartę chyba jeszcze na ISA i nie mogła by sobie z tym poradzić.Czy wiecie może co jest nie tak.Dodam że Fallout online śmiga normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...