Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co? to jest bez sensu. Po co dzeilić waire na pci i agp? Poza tym nie kazdy ma do zaryzykowania kilka stówek.

Ja proponuje kupić vuirge 4mb czy coś takiego na pci... Kupi sie za pare zyli a mozna kręcić i modować do woli

 

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? to jest bez sensu. Po co dzeilić waire na pci i agp? Poza tym nie kazdy ma do zaryzykowania kilka stówek.

Ja proponuje kupić vuirge 4mb czy coś takiego na pci... Kupi sie za pare zyli a mozna kręcić i modować do woli

 

:razz:

Da sie w ogóle Virge podkręcac ? :P :P Czemu kilka stówek, GF2Ti mozna kupic 20-50zł, X300 ciut drożej, ale nie żeby parę stówek :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcić sie da bo z miecha temu sam kręciłwem jak 9550 poszedłna serwis :lol:

 

co do 2ti to zgoda pare piw...

ja akurat jednak w tym tygodniu przechodze na pci-e :( a te 75-100zl to już dla mnie niestety dużo....

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? to jest bez sensu. Po co dzeilić waire na pci i agp? Poza tym nie kazdy ma do zaryzykowania kilka stówek.

Ja proponuje kupić vuirge 4mb czy coś takiego na pci... Kupi sie za pare zyli a mozna kręcić i modować do woli

 

:razz:

jasne, niech lisek jeszcze tobie ufunduje x1900xtx i dewar ln2, bo inaczej nie startujesz, masz hajs to sie bawisz nie, to trudno, to nie jest "tani" sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, niech lisek jeszcze tobie ufunduje x1900xtx i dewar ln2, bo inaczej nie startujesz, masz hajs to sie bawisz nie, to trudno, to nie jest "tani" sport

afaik Liska na serwer nie stać a co dopiero na x1900xtx :D

 

@Tomcat

 

Wybacz ale nie lubię jak ktoś pisze socker :D

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, niech lisek jeszcze tobie ufunduje x1900xtx i dewar ln2, bo inaczej nie startujesz, masz hajs to sie bawisz nie, to trudno, to nie jest "tani" sport

wiesz ryba twoje posty czasem mnie dobijają :lol:

 

 

 

a na agp akurat to taki gf2ti to jest tani jak barszcz faktycznie-po co ja głupi secketa zmieniałem? :?

 

 

@soker trafna uwaga..nic najwyęj pujde podopingować enta ...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ryba twoje posty czasem mnie dobijają :lol:

 

 

 

a na agp akurat to taki gf2ti to jest tani jak barszcz faktycznie-po co ja głupi secketa zmieniałem? :?

 

 

@socker trafna uwaga..nic najwyęj pujde podopingować enta ...

ja nie widze gdzie masz problem, albo kupujesz i sie bawisz, albo nie i siedzisz cicho bez biadolenia ze ciebie nie stac

 

ps. soker a nie socker :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Da sie w ogóle Virge podkręcac ? :P :P Czemu kilka stówek, GF2Ti mozna kupic 20-50zł, X300 ciut drożej, ale nie żeby parę stówek :razz: :razz:

nie no - X300 to da jakieś normalne różnice w punktach

zresztą 80zł to nie majątek (a to będą 64bit ??)

a to coś PCI to co najwyżej wyniki różniłyby się jednym punktem

 

co do tego z OC-team to oczywiście nie wiedziałem, ale w takim razie w temacie powinno być to wyraźnie napisane lub wogóle ranking powinien tam wisieć

 

Ale IMHO nagrody by się przydały

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GyGy :lol:

 

Mam taki pomysł. Po całej zabawie najszybsza karta leci do Yotomeczka na Dothana, zarzucamy ją DI/LN2/czym tam chcecie i robimy WR jako Polska :D ?

karta wtedy moze pozyje kilka dni, bo yoto z vagp sie nie bawi i karta zgona zalicza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem 2ti :D

..............za 9zł :E

te, to załatw drugą dla mnie bo na allegro mnie ktos przelicytował :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam, bo dorwałem już x300 w rozsądnej cenie i leży u mnie w domu wiec mam prośbę, aby ona też wzięła udział niektórzy maja juz w kompie i co będą musieli kupować bezsens

Ajj i jednak pisze sie na grupowe bo ta wsadzilem do slotu i nieodpaliła zwracam ją za chwile :/ jakbym miał agp to bym wolał

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 pkt

 

co sie stalo z tematem z regulaminem i rankingiem? ktos go skasowal? razem z moim postem zz rankingiem nad ktorym sie meczylem :( ?

Napisz do http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=2299 , prawdopodobnie post z rankingiem jest jeszcze w "śmietniku". Regulamin byl usunięty, ponieważ wszyscy tutaj mysleli, ze to Tweak to organizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze raczej na PCI-E (jesli nie zmienie platformy wkrotce :-P ).

 

Jak bedziecie kupowac grupowo X300 to dajcie mi znac ...tez bym chcetnie tak kupil :D

 

Krecimy 64 bitowe X300 tak ??

 

Aha ...krecenie tej karty zaczne nie wczesniej jak w czerwcu, i biore udzial tylko jak beda dozwolone freony/ln2/di ...inaczej co to za zabawa :lol:

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze raczej na PCI-E (jesli nie zmienie platformy wkrotce :-P ).

 

Jak bedziecie kupowac grupowo X300 to dajcie mi znac ...tez bym chcetnie tak kupil :D

 

Krecimy 64 bitowe X300 tak ??

 

Aha ...krecenie tej karty zaczne nie wczesniej jak w czerwcu, i biore udzial tylko jak beda dozwolone freony/ln2/di ...inaczej co to za zabawa :lol:

 

pozdro

piotres

wszystko dozwolone, bez chlodzenia nie ma zabawy ;] karta to byle co, ale musi byc x300 ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy tylko gadaja a nikt nic nie robi, wiec..... <_<

 

GFX OC Competition 2006 mozna uznac za rozpoczete :lol: :

 

http://img101.imageshack.us/img101/448/dscf01516rz.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/4859/dscf01524zs.jpg

 

/ sry za jakosc :D /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba sie w to wkrecę,.... na 2GTS od creativa wiec zawsze coś mozna wykrecić... tylko nie wiem jak tam parownik od cpu załóże.......... :/ i oderwe wreszcie tę paskudny radiator a jest on przyklejony na klej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie ;] Szlif na rdzeniu :D Skąd brales schematy modow?

Mody brałem z... glowy ;) . Kiedyś duzo zajmowałem sie 2ti, wiec cos tam pamietam. Najlepszy sposob to karta w łape, google.pl i szukamy datasheetow.

 

Mam jeszcze kilka pomyslow, ale najpierw trzeba przeprowadzic konferencje ze Świdrem/Owsem :D

 

Mati, czytaj co piszemy na oc-team częściej : masz kartę to zgłoś się do opiekuna dywizji aby dodać Cię do uczestników.

Jak zrobie wszystkie mody i karta przezyje (ktos w to wierzy :D ?) to sie zgłosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba sie w to wkrecę,.... na 2GTS od creativa wiec zawsze coś mozna wykrecić... tylko nie wiem jak tam parownik od cpu załóże.......... :/ i oderwe wreszcie tę paskudny radiator a jest on przyklejony na klej.....

Tylko GF 2 Titanium lub X300SE/Pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy tylko gadaja a nikt nic nie robi, wiec.....

 

GFX OC Competition 2006 mozna uznac za rozpoczete :

 

http://img101.imageshack.us/img101/448/dscf01516rz.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/4859/dscf01524zs.jpg

arrgghh :P Też kiedys jak modowałem to zwisały kable, poty nie przyklejone.. ale nauczyłem sie od Owsa dokładnie zabezpieczać styki i w miałe ładnie i estetycznie to układać wyszstko, Tobie też by sie przydała taka szkoła :P

 

Poucinaj nóżki jak Bóg przykazuje, daj kawałek rurki termokurczliwej, poskaracaj przewody i poprzykelaj na glue guna :P

 

Wiem, że potrafisz :D estetyka musi być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...