Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na Geforce 3 TITANIUM 64mb, Athlon XP 1800+ SP2, 512mb ramu nie zarywa na ustawieniach troche wyższych niż LOW.

 

PS: Czy wam też w filmikach głos leci szybciej niż obraz???

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na Geforce 3 TITANIUM 64mb, Athlon XP 1800+ SP2, 512mb ramu nie zarywa na ustawieniach troche wyższych niż LOW.

 

PS: Czy wam też w filmikach głos leci szybciej niż obraz???

NIe ;]. A jaka masz dźwiekówke ?

 

Co do samego demo to troche za krótkie ;) ale i tak rozgrywka prosta i przyjemna idelana na multi ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja w empiku jest.

 

Kupujesz rabat przedpremierowy dla gry (takie czarne pudełeczko wygladajace jak prawdziwa gra), za 5zł, żeby mieć 20zł rabatu :) Ale tak czy siak wolałbym w gram.pl kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kazdy ma inne ;). Tutaj rozgrywka jest prosta i dlatego pewnie bedzie fajna na multi (tak przypuszczam bo w sumie mało sie rożni od generalsów). I tak jak było z Generalsami dopiero w multi bedzie fajnie.

 

A tak btw przeszedł ktoś misje z dema na brutal ? dziwnie sie gra bo komp w sekunde ma tony "wojska" ;d. dobrze to widać na wykresie. Mało fajna gra ale jak ktoś ma na brutalu to gratz :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na brutal nod Vs gdi ...., gdyby była wieksza plansza to nie byloby problemu ...Pamietam czasy jak sie wygrywalo na 8 na brutal w generalsach ....Nie moge wygrac z taktyka rusher , reszte mam juz zalatwiona .:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest takie sobie. Wszystko niby cacy, jednostki ciekawe, prosta obsluga, szybka budowa, ale czegos mi brakuje. Mam nadizeje ze to "cos" ktorego okreslic nie moge, pojawi sie w pelnej wersji i bede mogl grac w to z rownie wielka przyjemnoscia, jak gralem w generalsow. Jesli chodzi o poziom brutal... jest to letkie przegiecie. Komp zamiast cheatow powinien lepiej "myslec", podobnie jak w Company of Heroes, jednak jak wiadomo pracy nad tym byloby zbyt wiele. Zreszta AI przeciwnika komputerowego w c&c zawsze stala na niskim poziomie, wiec prawdziwa gre poczuje sie dopiero na multi.

W skrimshu po przejeciu bazy Nod, rozbudowalem ja zeby sprawdzic jakie jenostki posiada ciemna strona mocy. Najciekawiej prezentuje sie zestaw: laserowe autko + najtanszy samolocik, ktory moze przedluzac poprzez odbicie zasieg lasera. Po odpowiednim rozstawieniu, mozna razic przeciwnika po calej mapce, majac swoje samochodziki ukryte w bazie. Ciezkie do realizacji ale mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "laserowe autko" to Beam Cannon, w połączeniu z Venom'em (najtańsze fruwadełko-niezłe brak limitu ammo) jest dobre. Ale lepszy zestaw Juggernaut + sniper team :D Snajperów bez detekcji nie dorwiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno silniczek jest zoptymalizowany perfekcyjnie, lata, śmiga, tańczy, gra i śpiewa. Engine ten sam co w Battle for the Middle Earth 2 a działa ok 30% szybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno silniczek jest zoptymalizowany perfekcyjnie, lata, śmiga, tańczy, gra i śpiewa. Engine ten sam co w Battle for the Middle Earth 2 a działa ok 30% szybciej :D

czyli co? będzie szybciej niż w demie?

już odpalam bo właśnie wróciłem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...