Skocz do zawartości
nrl

Brothers In Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny trailer od ubi...

 

http://download.games.tiscali.cz/game/vide..._trailer-hd.zip

 

... na youtube znajdziecie również, podany wyżej jest w 1280x720 i waży 47 MB.

 

P.S. Prosiłbym moderatora o zamianę tematów w indeksie gier. Link z indeksu prowadzi do tego tematu...

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=211414

 

... powstał później i jest... hmmm... malusieńki.

 

UPDATE.

 

Pozwoliłem sobie skasować mój ostatni post i zmodyfikowany zapodać jako nowy by wskoczył na pierwszą stronkę.

 

Dwa nowe fragmenty z gry.

 

http://www.dailymotion.com/video/x22ozg_ga...s-in-arms-hells

 

http://www.dailymotion.com/video/x22ozr_ga...s-in-arms-hells

 

UPDATE 2.

 

Pozwoliłem sobie po raz kolejny...

 

http://www.n-joy.cz/play/video/brothers-in...j8qtiyu5dvm2yq/

 

Nie wińcie za jakość ale przez przypadek wpadłem na 9,5 minutowy gameplay.

 

http://www.n-joy.cz/play/video/brothers-in...j8qtiyu5dvm2yq/

 

+ 3 nove obrazki.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10504&a=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho o tej grze ?

 

Patrzac na filmiki mozemy spodziewac sie czegos bardzo dobrego. Gra wyglada jak mix nowego Medal of Honor + R6 Vegas (chowanie sie za przeszkodami), do tego graficznie prezentuje sie lepiej niz MOH:A. Wiem, ze poprzednie czesci byly srednie, ale wierze, ze tym razem gra bedzie naprawde dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teżuważam, że poprzednie części wprowadzały coś nowego, a mianowicie nie liczyły się akcje a la rambo, a raczej mądre zarządzaniem swoim teamem co pomimo tego, ze gra była liniowa dawała wiele możliwych rozwiązań. Patrząc na trailery kolejnej części jestem pełen nadziei na wspaniałą grę, chociaż powiem szczerze, że te zmiany widoku troche mnie przerażają, ale zobaczymy może się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ciskają się z powodu opóźnienia dema crysis'a... pfff... a ja się właśnie dowiedziałem, że przesuwają Hell's Highway na następny rok.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10504&a=1

 

... aaa i jeszcze jedna ciekawa wiadomość, odnosi się również do przeniesienia premiery na 2008... Assassins Creed.

 

Za przeproszeniem, posrać się można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj qqrydza :|. Przesunięto premiere akurat tych gier na które najbardziej czekałem. Co tam Crysis, ale BiA i Assasins Creed? Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza

 

zapomniałeś dodać, że gra zostaje przełożona z powodów technicznych związanych z tworzeniem gry na PS3 lub PC (nie napisano dokładnie o którą platformę chodzi, ale każdy chyba wie ;) X0 skreśliłem z tej listy ponieważ na GC była przeprowadzona demonstracja BIA :}. Gra miała mieć premierę w tym roku, ale ubisoft ma zamiar wydać jednocześnie BIA na wszystkie platformy. Małym pocieszeniem dla niektórych z nas ma być publiczna beta, która ma odbyć się w tym roku. Nie podano platformy na którą owa beta będzie przeprowadzona.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza

 

zapomniałeś dodać, że gra zostaje przełożona z powodów technicznych związanych z tworzeniem gry na PS3 lub PC (nie napisano dokładnie o którą platformę chodzi, ale każdy chyba wie ;) X0 skreśliłem z tej listy ponieważ na GC była przeprowadzona demonstracja BIA :}. Gra miała mieć premierę w tym roku, ale ubisoft ma zamiar wydać jednocześnie BIA na wszystkie platformy. Małym pocieszeniem dla niektórych z nas ma być publiczna beta, która ma odbyć się w tym roku. Nie podano platformy na którą owa beta będzie przeprowadzona.

Pozdro

Pewnie tak jak i crytek czekają,aż nvidia wypuści nowe grafy, będące w stanie uciągnąć te kalectwa ;) :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się stał z grafą z poprzednich zdjęć :lol2:

Zweryfikowała się ot co, każdy widział jak wygląda nowy Medal, Gears of War, UT 3, więc raczej z tego engine nie zrobią grafy jak w Crysis'e, a tak szczerze to wchodząc do topicu myślałem, że to kolejna informacja o przesunięciu premiery oni chcą chyba przyrównać się do STALKERA, a może nawet Duke Nukem ForNever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Zweryfikowała się ot co, każdy widział jak wygląda nowy Medal, Gears of War, UT 3, więc raczej z tego engine nie zrobią grafy jak w Crysis'e, a tak szczerze to wchodząc do topicu myślałem, że to kolejna informacja o przesunięciu premiery oni chcą chyba przyrównać się do STALKERA, a może nawet Duke Nukem ForNever.

To co by było gdyby Stalkera i DNF robili na PS3 =D ?

 

Ale nie rozumiem, grafika już lepiej na filmikach z gameplaya lepiej wyglądała. Z resztą jeśli chodzi o ten tytuł to oczekuje czegoś innego niż grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Mi to wygląda na screen z jakiejś konsoli no chyba, że ktoś na PC wyłączył AF.

 

Dołączona grafika

 

OMG jakie tekstury

Edytowane przez Grippem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na screen z jakiejś konsoli no chyba, że ktoś na PC wyłączył AF.

 

Dołączona grafika

 

OMG jakie tekstury

Na konsoli to często lepsza grafa niz na PC wiec dziwnie sugerujesz chyba ze ktoś robił zdjecie cyfrówka na starym TV xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli to często lepsza grafa niz na PC wiec dziwnie sugerujesz chyba ze ktoś robił zdjecie cyfrówka na starym TV xD

lol gdzie masz lepsza grafike w takich tytułach jak np Bioshock, CoD4, GoW ? są nawet ładniejsze na PC ...ostatnie nowości na rynku pokazały że ta ''przepaść'' konsola v PC, praktycznie juz nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wręcz grafa na PC jest lepsza, ale do jej uciągnięcia potrzeba niebotycznych maszyn ;) (vide Crysis ze wszystkim na maxa).

 

 

Co do gry

 

To można trochę ponarzekać na grafę, która i tak nie jest zła, ale jedno wiadomo :) W BiA pogra prawie każdy, w końcu UE3, strasznych wymagań nie ma, co może cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu patrzac po tym filmiku to crysis juz nie dlugo utrzyma paleczke najladniejszej gry :)

 

btw co do grafiki to zalezy ;] imho cod4 czy bioshock ciagle wygladaja przyjemniej na konsolce niz na piecu. I to wcale nie zalezy od rozdzielczosci czy jakosci aa/anizo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

uu patrzac po tym filmiku to crysis juz nie dlugo utrzyma paleczke najladniejszej gry :)

 

btw co do grafiki to zalezy ;] imho cod4 czy bioshock ciagle wygladaja przyjemniej na konsolce niz na piecu. I to wcale nie zalezy od rozdzielczosci czy jakosci aa/anizo ;]

Pewnie zależy od klapek na oczach :wink:

 

 

Tak sobie to na tym trailerze wygląda. Trochę za bardzo kolorowo no i fizyka przypomina mi MoHa, zwłaszcza te latanie po wybuchu granatu. Fajnie będzie jeśli przeszkody będzie dało się niszczyć, może dzięki temu nie będzie tak jak w poprzednich częściach tej gry czyli wychyl się i strzelaj i tak aż do skutku. Tylko kiedy w końcu ta gra wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw co do grafiki to zalezy ;] imho cod4 czy bioshock ciagle wygladaja przyjemniej na konsolce niz na piecu. I to wcale nie zalezy od rozdzielczosci czy jakosci aa/anizo ;]

często dlatego tak jest bo grając na konsoli siedzisz dalej od ekranu, ustaw sobie full detale + AA, AF, wysoka rozdzielczość np 720p, w CoD4 (PC) i oddal się na metr, też będzie się wydawało "fajniejsze" [;

 

-oczywiście podepnij pieca do TV, componentem/HDMI/VGA

 

odpalałem kilka gier w powyższy 'sposób' i poważnie wydawały się znacznie ładniejsze

 

Trochę za bardzo kolorowo

faktycznie jakieś to za kolorowe [; gry wojenne nie powinny być takie radosne ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ładnie się prace przeciągają... ale może to i dobrze i wreszcie dostaniemy porządny, dopracowany shooter w realiach II wś, bo ostatnie produkcje w tych klimatach (MoH: Airborne, Hour of Victory, Mortyr: OS, powiedzmy, że Turning Point) to kpina w zywe oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k.... zmniejszyć te screeny :|. Dla mnie BIA to najlepszy FPS wojenny ever. Myślę że gra nie zdobyła takiej popularności jak MOHA czy CAL ze względu właśnie na wysoki stopień trudności, słabszą grafikę i mniej urozmaicone misje. W zamian jednak ofiarowała to czego one nie miały czyli fantastyczny realizm. Sam doszedłem do bodajże 10 misji na najwyższym poziomie trudności i to był istny hardcore, w ogóle ktoś dał radę wszystkim misjom na tym poziomie bo jakoś nie chcę mi się wierzyć że ktoś tego dokonał :). No i w BIA mogliśmy przeżyć wydarzenia które miały miejsce w rzeczywistości. Nowy BIA to stary BIA z ulepszoną grafiką i możliwościami enginu (Te widoki i snajperka teraz daje radę) + nowe pomysły na gameplay który teraz zabije mnie znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...