Skocz do zawartości
Gość

Dlugi Weekend

Rekomendowane odpowiedzi

W długi weekend planuję zacząć uczyć się do egzaminów, które będę miał w następnym tygodniu po długim weekendzie + muszę ostro przysiąść nad pracą - temat związany z bioinformatyką. A poza tym będzie też chwila żeby w coś pograć, wyrwać się na miasto, może gdzieś pojechać, porobić porządki, poczytać coś innego niż literatura naukowa albo poleżeć plackiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo grilla :D dla ludzi ktorzy mieszkaja w miescie polecam wbic sie na dach jakiegos wierzowca :> takiego z 10pietrowego przynajmniej. tylko z piwkiem trzeba uwazac [; rok temu z kumplami tak robilismy fajny klimat :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie nad morzem (wkoncu mieszkam nad nim xD) a tak to chyba w domku. Albo sie gdzies poszlajac po miescie. :rolleyes:

Bylem we Władysławowie na koloniach, na prywatnych wakacjach oraz na obozie sportowym w Cetniewie, w Jastrzębiej Górze (dalej sie klif cofa w glab ladu ?)

Swietna miescina, uwielbiam te okolice.

 

Ja natomiast wyjezdzam do rodziny poodwiedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro mam bierzmowanie <_< ale już po LAN sie kroi z kolegami do środy+jakies grille w międzyczasie więc nie powinienem się nudzić ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch - mam nadzieję że nie u mnie :|...jutro wypad do kumla na ognisko i opijanie zaległej 18stki :)...

 

dużo jeść, dużo siedzieć na polu, dużo rowerka i przejść parę zalegających gierek...moje plany na dłuuugi weekend który się właśnie zaczął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę projekty na uczelnię robił :( , a że na samej uczelni nie bywam za cżesto to nawet nie zauważę, że było wolne...

U mnie mniej wiecej to samo, z jednym wyjatkiem - bede chcial wygospodarowac przynajmniej jeden dzien, zeby pojechac na plaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grillowanko, wypadzik na rybki z tatą, luzowanie się po osiedlu z kumplami (gra w nogę, kosza, siatę), rower wyczyszczę, przerzutki zrobię i będę pomykać. Obowiązkowo jakaś dobra lektura (byle nie szkolna) może coś G. Mastertona albo S. Kinga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem we Władysławowie na koloniach, na prywatnych wakacjach oraz na obozie sportowym w Cetniewie, w Jastrzębiej Górze (dalej sie klif cofa w glab ladu ?)

Swietna miescina, uwielbiam te okolice.

 

Ja natomiast wyjezdzam do rodziny poodwiedzac.

Hehe co do osrodka Cetniewo to mieszkam jakies 200m od niego(chyba w weekend ide poogladac mistrzostwa europy w podnoszeniu ciezarow xD) a klif sie obsowa :/ ale robia jakies umocnienia niedawno jakis hotel sie przez to zawalil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj ja bym sobie pojechal do wladyslawowa, bylem pare razy (na slonecznej kolo osrodka sportu, rybackiej i gdzies jeszcze - kolo zatoki :)) )

 

moje 2 zaraz po ustce ul. miejsce w polsce nad morzem

 

a w ten weekend, no coz $ brak i poza moja miescine sie nie wybieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj ja bym sobie pojechal do wladyslawowa, bylem pare razy (na slonecznej kolo osrodka sportu, rybackiej i gdzies jeszcze - kolo zatoki :)) )

 

moje 2 zaraz po ustce ul. miejsce w polsce nad morzem

 

a w ten weekend, no coz $ brak i poza moja miescine sie nie wybieram

Heh ja mieszkam kolo slonecznej xD W lato jest masa ludzi a poza sezonem puski straszne niemogie sie lata doczekac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...