Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie zadnego wkuwania na blache nie bedzie, imho robia tak ludzie ktorzy są biedni, jak fipa i narcyz!!!!!1 ;]

Uważaj co mówisz, bo przecież fipa i ja jesteśmy w klice i stoimy ponad prawem :lol: (by mkl)

Jak nie wkuje nic na pamięć , to może się okazać, że będe tam stał jak kołek i też by mi się przydał taki plej;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski mam 22, a ang. rozszerzony 25. Odnośnie tego drugiego- znacie jakieś tematy?

matury mam w te same dni, nie wiele umiem bo nauka tej prezentacji idzie wyjatkowo ciezko, obawiam sie to bedzie 'wielka improwizacja'

ale podobno zdawalność jest duża i tego nie sposób oblac :huh:

Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ja mialem takie pytania:

 

1. Dlaczego akurat wybrales ten, a nie inny teamat? Co cie zainspirowalo?

2. Kim w dzisiejszych czasach bylby glowny bohater prezentowanej przez ciebie ksiazki? Chodzilo o nakreslenie portretu Pankracego i jego 'teleportowanie' w dzisiejsze realia.

3. Nie pamietam ;>

 

Ogolnie na ustnej bylo fajnie ;>

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miales calkiem fajne pytania tez bym chcial takie a nie o jakies szczegoly z ksiazek :)

Co do terminow to jutro mam angol, we wtorek polski a pozniej... WAKACJE! ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam dzisiaj fizyka u was? Ja w sumie nie narzekam, choc zawsze mogloby byc lepiej, z podstawy po sprawdzeniu odpowiedzi licze na jakies 85%, a rozszerzona to zobaczymy o 17 ;].

A tak przy okazji widzieliscie blad w zadaniu? Chodzi o to ze stalowym pociskiem, gdzie trzeba bylo temperature wyliczyc, a do obliczen bylo podane cieplo wlasciwezelaza. Chociaz nie sadze zeby ktos zwracal na to uwage ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fizyki wróciłem... :-|

Podstawa nawet ładnie, będzie ok 88-90% po sprawdzeniu z odpowiedziami...

ale rozszerzenie... szkoda gadać... chyba jeszcze trudniejszą dali niż rok temu... :mad: z 40% będę się cieszył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Może ktoś napisać jak ten ustny polski wygląda? Co należy ze sobą wziąć

Edytowane przez Winter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie fiza rozszezona byla na poziomie podstawowej. czyli z obu przewiduje 70-80%. dzieki bogu ze nie bylo dynamiki i malo pola elektomagnetycznego...

 

angielski rozszezony na 16/20.

nie wiem jakim cudem.

:D

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski rozszezony na 16/20.

Co miałeś

 

@fipa i narcyz

 

Ja też mam problem z tą swoją prezentacja :oops: , ucze sięod 2 dni i dalej ne moge zapamiętac prostych zwrotów normalnie paranoja :mur:

 

@leborg

 

A gdzie jesteś lamko :lol2: bo juzmiałes ustny , pochwal się wynikiem

 

A mnie ang roz przeraża :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś

szczeście ;P

materiał stymulujący - obrazki i wykres zwiazany z transportem i podróżowaniem.

temat rozprawki i dyskusji - internet i jego wady i zalety dla człowieka B)

 

a dzis polski ustny podstawowy - Władca Pierścieni J.R.R.Tolkiena a jego ekranizacja w reźyserii Petera Jacksona.

 

a co do ang roz... chlopie - masz 15 min na przygotowanie, nauczyciele ci praktycznie podpowiadają jak się zwiesisz i zdenerwujesz. nikt nie chce tam cie uwalić, chca żebyś zdał!

ja miałem przez cale liceum zagrożenia z angielskiego, na kazde półrocze i kazdy koniec roku, z prawie każdego spr pała... a zdałem na 16/20. naprawde - jak ja zdałem to ty musiałbyś wogóle nic nie rozumiec i nic nie mówić zeby nie zdać! pamietaj ze dostaje sie punkty za przekazanie informacji, za kompozycje i język! ja zdalem za te 2 pierwsze :) jezyk polożylem.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg

 

A gdzie jesteś lamko :lol2: bo juzmiałes ustny , pochwal się wynikiem

120%- tak sie zdobywa uznanie na warmii [[[[[[;

 

 

Dopiero dziś mam na 10tą i czuje dobrze bedzie :D Pojdziemy na żywioł połączony ze zmyślaniem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już jestem po , najgorzej niebyło....tylko wideo niezadziałało i musiałem opowiadac fragment filmu :lol: Wyniki kolo 18stej, ale mysle ze zdam[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z angola właśnie wróciłem 20/20 :D

Oceniane było bardzo korzystnie, wiele osób miało w okolicach 17-19 pkt, najniższa ocena w mojej klasie to 12... (a koleś ledwo zdawał z klasy do klasy).

Jeszcze tylko poniedziałek i waaaakacje... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10/20pkt Chwalić sie w sumie nie ma czym, ale nigdy nie byłem dobry z odpowiedzi ustnej. Grunt ze zdałem (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z polskiego zdobylem 55%, czyli 11 pkt.(nie kazdy jest 3|0 i pr0 na 100% :lol: ) najgorsze bylo to ze przez caly czwartek i w piatek do momentu jak wszedlem do sali, chcialo mi sie non stop qpe :lol: nie ma to jak stres.

 

mam nadzieje ze z ustniego angielskiego sobie odbije w piatek za tydzien, ponizej 80% nie chcem zejsc :D

 

 

jako ciekawostke dodam, ze jedna klientka z mojej klasy nie przyszla na prezentacje bo sie bala (?) :D :lol: a jestem pewien ze by zdala chociaz na te 30% :mur:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz

 

A ty juz umiesz na poniedziałek prezentacje bo ja nie weim jak to powiedziec :oops: Jezu nie mam pojecia czego mi idzie sie tego tak ciężko nauczyć :mur:

Ta, aż połowe umiem;] Reszte będe improwizował chyba.

 

Ja mialem 55% (11/20). Pisze, bo pewnie narcyz chciałby wiedziec [;

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mialem 11 na 20 z polaka, ustna polski to banal ludzie : )

uczylem sie do niej od godziny 23 do 1 w nocy dzien przed, i od 10.30 do 13.30 przed wyjsciem ;)

 

do niczego ta ustna matura z polskiego nie jest mi potrzebna, tak wiec olalem sprawe : )

 

jak slyszalem kolezanki, ktore uczyly sie do tego od miesiecy, to chcialo mi sie smiac :D

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustny polski we wtorek i nie ukrywam że się trochę boje :) Uczyć się jak na razie nie uczyłem ale mam zamiar poświęcić na to cały weekend i myślę ze jakoś to będzie :D

I mam pytanie czy czytaliście te wszystkie książki do opracowania prezentacji z polskiego czy tylko streszczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...