Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

E tam mobo można drogą ale do tego 3000+ za te niecałe 300zł i ma się konkretnego kompa a nie celefona (nie mówię, że jest zły) no X2 i jakieś konkretnej płyty się nie opłaca, fakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena niezla... ale moze gosc ma niezla marze bo jest pewnie pierwszy w Polsce... tak czy inaczej ja na plyte pod am2 dalbym max 400 zl, za wiecej to lepiej brac cos pod core 2 duo typu asus p5b deluxe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie jak tak

 

obsługuja fx-y tak samo x2

 

nowa rewizja biosu do k9n neo-f wersja 1,45 --obsluguje (podobno)

 

jest rev. 148 -- ale tego nikt nie tyka na kilometr bo podobno smazy chipsety i ramy

 

ale cena po byku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mu za tyle kupi? chyba nawet FanBoy'e amd widzą, że w tym momencie się nie opłaca ;) tej w sklepie nie ma a infnity drożeje :mur: w Siriusie jest za 406zł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jezeli chodzi o ta aukcje http://www.allegro.pl/item125766829_nowosc...am2_fv_waw.html to poza allegro moge sprzedac 28 zl taniej

Człowieku za ta cene to juz mozna dostac porządna mobo pod c2d a nawet bym powiedzial że bardzo pożądna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku za ta cene to juz mozna dostac porządna mobo pod c2d a nawet bym powiedzial że bardzo pożądna :wink:

Czlowieku a wiesz ze to nie ja ustalam ceny tylko dystrybutor? jak bym mogl taniej wystawic to bym tak zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku a wiesz ze to nie ja ustalam ceny tylko dystrybutor? jak bym mogl taniej wystawic to bym tak zrobil

Ja nie twierdze ze cena jest przez ciebie taka wysoka i dobrze wiem żę ceny dystrybutor ustala ja tylko stwierdzam fakt ze za ta cene idzie dostac bardzo dobre mobo na duzo wydajniejsza na dzien dzisiejszy platforme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku za ta cene to juz mozna dostac porządna mobo pod c2d a nawet bym powiedzial że bardzo pożądna :wink:

Pod s.939 kosztowały podobnie to czemu nie pod AM2? Jak ktoś chce AMD i super płytke to ją kupi.

 

nie no chyba chciał bym poznac debila co to kupi!!!

@ma1y - naucz się patrzeć do swojej kieszeni a nie cudzej, jak ktoś ma ochote to to kupi albo wyżuci pieniądze przez okno - jego sprawa. Nie jest to powód żeby kogoś potęcjalnie zainteresowanego debilem nazywać... :? Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod s.939 kosztowały podobnie to czemu nie pod AM2? Jak ktoś chce AMD i super płytke to ją kupi.

tyle, że 939 ze strony intela nie miało konkurencji...

 

 

@ma1y - naucz się patrzeć do swojej kieszeni a nie cudzej, jak ktoś ma ochote to to kupi albo wyżuci pieniądze przez okno - jego sprawa. Nie jest to powód żeby kogoś potęcjalnie zainteresowanego debilem nazywać... :?

dokładnie... każdy sam decyduje o sobie i trzeba się szanować :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod s.939 kosztowały podobnie to czemu nie pod AM2? Jak ktoś chce AMD i super płytke to ją kupi.

@ma1y - naucz się patrzeć do swojej kieszeni a nie cudzej, jak ktoś ma ochote to to kupi albo wyżuci pieniądze przez okno - jego sprawa. Nie jest to powód żeby kogoś potęcjalnie zainteresowanego debilem nazywać... :?

Ok zakończmy te OT bo sie jeszcze procenty posypia :wink: jak tu sikor albo inny mod wpadna :wink: moim zdaniem w tej cenie nie opłaca sie tej mobo kupowac i tak jak napisał Kaaban socket 939 nie miał problemów rozkładac intela na łopatki natomiast am2 oprócz wsparcia ddr2 nic konklretnego nie wnosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zakończmy te OT bo sie jeszcze procenty posypia :wink: jak tu sikor albo inny mod wpadna :wink: moim zdaniem w tej cenie nie opłaca sie tej mobo kupowac i tak jak napisał Kaaban socket 939 nie miał problemów rozkładac intela na łopatki natomiast am2 oprócz wsparcia ddr2 nic konklretnego nie wnosi

Może w grudniu, wraz z nową rewizją "G" się coś zmieni, podobno poprawione procki mają być tak wydajne jak c2d...(tak chyba było w artykule na pclabie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobo sama w sobie fajna aczkolwiek mimo że jestem bardziej w strone AMD obecnie za taką kase wybrał bym Intela i Core 2 Duo ...

 

No chyba że komuś zależy tylko i wyłącznie na wyglądzie :]

w tym wypadku płyta wygląda bardzo efektownie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Obecnie posiadam konfig jak w podpisie. Zastanawiam się ,czy opłaca mi się sprzedać płytę,cpu i ram , dołożyć 500-600 zł i kupić AM2?

 

Czy w ogóle przesiadka się teraz opłaca?

 

Pierwotnie myślałem tylko o zmianie procka na szybszy.

 

A jeśli płyta AM2 to jaka? Zastanawiam się nad asusem M2N-SLI DELUXE. Ewentualnie ABIT KN9-SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle przesiadka się teraz opłaca?

 

Pierwotnie myślałem tylko o zmianie procka na szybszy.

Nie opłaca się taka zamiana absolutnie. Nic nie zyskasz.

 

Lepiej wymienić procesor na szybszy i mieć 2GB RAMu. Albo kupić Conroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się z kolegą czy kupić am2 czy core2 duo. Kolega jest raczej za Intelem. ja jendak się zastanawiam na am2 bo mimo wszystko było by taniej. Tylko, że słyszałem o problemach z płytami i ramami. Mma pytanie. jaka była by dobra i stabilna płyta pod am2 w cenie ok 300zł.moze być nieco więcej. Nie pytam o płyty w cenach 500, 600, czy 700 zł bo wtedy to wezmę core2 duo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam posiadany sprzęt to chyba się przesiąde na conroe. Pytanie tylko jak z wydajnością najniższego modelu E6300(1,86 GHz)?

 

Czy rzeczywiście jest znaczna różnica w stosunku do AMD.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam posiadany sprzęt to chyba się przesiąde na conroe. Pytanie tylko jak z wydajnością najniższego modelu E6300(1,86 GHz)?

 

Czy rzeczywiście jest znaczna różnica w stosunku do AMD.

poczytaj z łaski swojej <_< tak różnica jest BARDZO ZNACZNA jeżeli takiej odp. oczekiwałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...