Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Tu sie zgodze z Hanu. Ja osobiście z miłą chęcią zagram w cmr07. Lubię tą grę. Część pierwsza jak i kolejne, choć "piątka" nie przypadła mi do gustu, były IMO świetne, to zagram i tak czy siak w 07:)

Po pierwsze kocham symulatory jak i arcade. Dla mnie to dwie inne dziedziny, które w moim myśleniu rozumiem.

Czekam z niecierpliwością i tak sobie patrząc na screeny, wyobrażam, jak będzie wyglądała po "zarzuceniu" moich filtrów:) Zresztą wyglądem się nie przejmuje:) Wierze w Codemasters:)

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

po raz kolejny kawał dobrej roboty odwalony w photoshopie :]

Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy screeny z TOCA3 jak wyglądały przed premierą a jak gra wyglądała też były upiększane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie zmienia faktu, że zagram w Colina chociażby dlatego, że powinien mieć względnie małe wymagania. I lubie tą gre oprócz trzeciej i piątej części... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - wszyscy sie zachwycali a wyszla qpa

No ja przepraszam może i były przesadzone ale co do gry to niepowiedziałbym. Mało było rzeczy, do których możnaby się doczepić więc nie przesadzaj i nie róbmy już offtopu :) Może odkopać temat o TOCE 3 to pogwarzymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasow CMR04 nie czekalem tak na zadna czesc Colina.

Seryjnie mam ochote w niego pograc. Bynajmniej nie ze wzgledu na te fabrykowane screeny ale miejac nadzieje, ze nie bedzie to az taka durna gra jak CMR05 czekam z niecierpliwoscia.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te screeny to imo jeden wielki WAŁ. ten wyglada oblednie http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bog3.jpg za to ten http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bog4.jpg wyglada co najmniej dziwnie. samochod jest w takiej pozycji jakby byl wklejony z zupelnie innego zdjecia (perspektywa samochodu/otoczenia). no i caly czas widac to menu replaya. oj grafikow to oni chyba maja niezlych :lol: moze czas zmienic nazwe z na graphicsmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny: mógłbyś przestać wrzucać tak duże obrazki na forum? Pomyśl troszke o ludziach z wolnym łączem :? Nie pierwsyz raz coś takiego widzę z Twojej strony, no offence :P

Nie przesadzaj .... z tym wielkimi obrazkami no chyba ze na modemie tepsy jedziesz 56k :"p

Mi sie przez 3 dni ledwo forum otwieralo ... okazalo sie ze to wila dostawcy :D ^^

A w temacie to colin to tylko i wylacznie 2 ... 3 kfas a w 5 nawet nie gralem jak zobaczylem 5 ....

Dziwila mnie tylko w 2 to ze i na pc i na playstacje sie malo roznila, tz sposobem jazdy i plynnoscia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jasne, że render i po tym jak go zobaczyłem boje się, że ten colin to z wyścigami WRC za wiele wspólnego mieć nie będzie :-|

Do renderów od Codemasters to już można się przyzwyczaić.

 

A jak nie WRC to nie koniecznie musi być źle. W takie CRC gra się bardzo fajnie i jazda z przeciwnikami daje o wiele większe emocje niż jazda samemu. Ciekawe tylko w jakiej to formie będzie, pewnie coś jak Toca czyli dużo różnych zawodów na zamkniętych torach, oby był też otwarty teren coś jak w Motorstorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że render i po tym jak go zobaczyłem boje się, że ten colin to z wyścigami WRC za wiele wspólnego mieć nie będzie :-|

a ktory kiedykolwiek mial?? moze 1 i 2 a cala reszta to :lol: :D jedyne sensowne rajdy to burns, ale on nie jest dla nidforspidowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co Wam się w 05 nie podobało, dobra gra przecież. grałem w każdą cześc oprócz 04 i nie uważam 05 za skopanej. Natomiast co do zielonych włosów KAERES, wiadomo że to render, bo na screenach z gameplayu jak widać nie ma na ziemi porozrzucanych 3D kamyczków które mają miejsce na screenie zapodanym przez Ciebie, tak więc - intro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakieś to takie z d*py :o

Twoja myśl widzę, że płynie z tej samej części ciała. Ja już nie wiem ludzie już na głowy poupadali.

Jak dla mnie to wygląda bardzo przyzwoicie a może nawet jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...