Skocz do zawartości
niko2003

Ati X1900gt

Rekomendowane odpowiedzi

I gdyby 7900gt tez byl w cenie 700zl to bysmy mogli cos porownywac :D

http://sklep.komputerowy.pl/products/sapph...900gt/4335.html

Nowe ceny juz wkrotce wszedzie - wielka obnizka HOHOHOHO Merry Christmas :D

Rzeczywiscie troche nie naczasie jestem, za 700zl to rzeczywiscie propozycja OK.

 

Ktos napewno mial powod, skoro oddal ta karte, dolaczm sie do Dawidsfuturx'a, lepiej wziazc nowke, tu w kraju.

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie troche nie naczasie jestem, za 700zl to rzeczywiscie propozycja OK.

 

Ktos napewno mial powod, skoro oddal ta karte, dolaczm sie do Dawidsfuturx'a, lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> nowke, tu w kraju.

To ja z takim życiowym pytaniem: Czy ktokolwiek kupił w tym sklepie x1900gt za 700zł?

 

Ludzie podniecają się ceną i porównują do niej inne karty, ale ma ją ktoś już fizycznie w domu? Bo z tego co wyczytałem do tej pory, to jest to karta-duch. Wisi w cenniku już kawał czasu, ale nikt jej na oczy jeszcze nie widział. Więc równie dobrze mogłaby być tam cena 100zł... <_<

 

Chyba że ktos juz faktycznie od nich w tej cenie kupił, to będziemy (zapewne wszyscy tutaj zebrani) dźwięczni niezwykle za informację taką. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ogólnie w tym sklepie majądużo ciekawych cen, np x2 3800 za 490zł, weic wg mnie to moze byc prawda, ale jak wiemy częstosie zdażały podpuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na Allegro za 1k. Jak ceny spadną, to już się nie będę tak cieszył ;)

Dopłaciłem za chłodzenie, ale jest super. Rzadko kiedy przekracza 53st nawet po kilku godzinach grania. A wentyl chodzi cały czas na 27%. Wg biosu ma przyśpieszać dopiero po przekroczeniu 70st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekac miesiac bo ceny ida w dol:) moja dobra rada:)

Jakieś dziwne te ceny: na alternate x1900GT chodzi po 199 Euro (karty dostępne Sapphire) a nawet po 189 ? (Powercolor ale go nie ma). Za to 7900 GS w zbliżonych cenach w alternate u nas w cenie proporcjonalnej. Ati nie ma kart na sprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekac miesiac bo ceny ida w dol:) moja dobra rada:)

Też tak myślę - GT pójdą jeszcze w dół. Zwłaszcza, że w chwili obecnej jest to jedna z grafik, na których jest największe przebicie przy imporcie. Nówka w Stanach to 600zł i niedługo (przełom września/października - koniec wyjazdow work&travel) sporo osób przywiezie je na handel. Nie zdziwię się, jeśli zobaczymy ceny w okolicach 800zł nawet. Dlatego m.in. kupiłem AIW - lepiej trzyma wartość :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie wiezysz mi :-)

 

nie tyle nie wierze, co zastanawiam sie czemu taka roznica w porownaniu do XT i XTX,

i skoro tylko tyle to czemu sie tak pieronsko grzeje (do 90 stopni na standartowyhm chlodzeniu i taktach :| )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki cooler. Pisałem o tym w wątku o R580.

Dmuchał na przedni wentyl obudowy i generalnie podnosił temp proca.

 

no ale na szczescie jak dobrze pojdzie w przyszlym tygodniu zalewam mojego PowerColora X1900GT :)

wiec temp powinna drastycznie spasc :)

 

musze tylko sprawdzic czy moj blok z zapinka bedzie pasowac... (abadon gpu)

 

 

BTW. Karte kupilem nowke z hurtowni za 684 netto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

prosze wszystkich posidaczy kart o wypowiedzenie sie w temacie o r580 na temat mojego problemu ktory jest tam oppisany ;(

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...