Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Może i na pieniądze, ale widać bardzo dobrze im to wychodzi. U nas na forum temat ma prawie 30 stron, a nawet dema na PC jeszcze nie ma. Na forum EA temat "Is the demo for PC ready?" ma 14 stron. Jest nawet temat "is my pc strong enough for carbon with maximun graphics settings?", który ma 4 strony. Tak czy inaczej wszyscy narzekają na EA i NFS, a jednocześnie wszyscy nie mogą się doczekać, aż demo na PC ujrzy "światło dzienne" i premiery pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial, ze wszyscy przezywaja zeszm.acenie sie EA.

Zreszta ta firma wie co robi, w gimnazjach az chuczy na temat nowego NFSA i mozliwosciach tuningu, wiele osob na te gre czeka... po co maja sie wysilac jak i tak sie sprzeda?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że każdy z nas w głebi duszy czeka na coś naprawde fajnego :> Czyż nie ?

Po tym co pokazały oba dema? Nie!

Jest XX lepszych scigałek.....które naprawde wciągają^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że każdy z nas w głebi duszy czeka na coś naprawde fajnego :> Czyż nie ?

Kazdy czeka by pozniej zjechac gre i napisac: 'a nie mowilem, ze to crap bedzie?' ;] Chociaz czasami cuda sie nie zdazaja, ale nie dotycza one EA. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki bedzie następny tytuł? moze "NFS: Neon" :lol:

NFS Crap :lol2:

 

A ja wam mówie, żę czekacie na nfs'a bo jakby nie było to juz jest klasyk :) Nie ważne jak będzie wyglądał itp.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówie, żę czekacie na nfs'a bo jakby nie było to juz jest klasyk :) Nie ważne jak będzie wyglądał itp.. :P

Test Drive też jest klasyczną marką, do tego jeszcze starszą, to że przez ostatnie lata średnio mu się wiodło o niczym nie znaczy, tym bardziej że twoży go nowa zaprawioną w samochodówkach ekipa. Nawet Street Racing Sindicate depcze NFSom po piętach, do tego przy ułamku ich budżetu, jakby pojawił się jeszcze Burnaut na PC, to następnego NFSa oglądalibyśmy już w kiosku po 10zł razem syrena racerami.

Tak więc koledzy jest nadzieja, że EA dostanie nauczkę i weźmie się do roboty, zamiast odgrzewać po kilka razy tego samego kotleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive też jest klasyczną marką, do tego jeszcze starszą, to że przez ostatnie lata średnio mu się wiodło o niczym nie znaczy, tym bardziej że twoży go nowa zaprawioną w samochodówkach ekipa. Nawet Street Racing Sindicate depcze NFSom po piętach, do tego przy ułamku ich budżetu, jakby pojawił się jeszcze Burnaut na PC, to następnego NFSa oglądalibyśmy już w kiosku po 10zł razem syrena racerami.

Tak więc koledzy jest nadzieja, że EA dostanie nauczkę i weźmie się do roboty, zamiast odgrzewać po kilka razy tego samego kotleta :)

No cóż. Mikrofalówka wreszcie padnie i dostaniemy świerzy obiadek mam nadzieje :)

 

Ja się najbardziej boje zrąbanego prowadzenia samochodu. Tylko tego. Grafika mnie mało interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to jak ja tuninguje bo tego nie robie, dla mnie tuningowanie lambo to delikatnie mowiac zeszmacenie tego auta

 

EA trzeci raz zrobila taka sama gre i kaze sobie za to placic, smiech na sali, zero rozwoju ze strony EA, wiec nie wiem czym sie tak podniecacie, tym ze bedzie inna mapa i inne auta? czy moze tym, ze bedzie wiecej naklejek i body kitow?

Np. autosculptem i multiplayerem <_<

 

 

Ja bym chcial aby w multiplayerze dodali opcje wlaczenia uszkodzen samochodow. Fajniej by sie gralo i walka bylaby bardziej zazarta. Mozna by bylo kumpla zepchnac na drzewo i pozegnac go w tym wyscigu

Ogólnie rzecz biorąc jest niepisana zasada że się nikogo nie spycha.

 

A pozatym fajne tu podali minimalne wymagania :lol2:

 

Ja tam o innych słyszałem :rolleyes:

Przepraszam że nikogo nie uprzedziłem ale EA i serwisy o NFS mówią że nawet na 256MB RAM-u będzie można jakoś w miare komfortowo pograć bez tych haków z MW

 

Dokladnie... a w praktyce wychodzi jak ta gra smiga.

Zreszta, od nfs:u do nfs:mw coraz mniej wydajny byl ten silnik, a teraz jak doladuja pare efektow to juz nawet rekomendowany sprzet przez EA (czyli GF4mx + 256 mb ram) tego nie pociagnie.

To nie jest rekomendowany sprzęt <_< Czytać nie umiesz ? Mówili że MX nie będzie działał ! a 256MB RAM to jest niezbędne minimum

 

No jeśli chodzi o nasze gimnazja to raczej "dostaną od cioci z USA" niż kupią, ale coś w tym jest ja czekam na tę grę dlatego, że chce zobaczyć jak można zeszmacić grę skoro podobno haczy na x360.

Do gimnazjum chodzą tłuki pancerne to się nie dziw, my ( kto jest już po gimnazjum przynajmniej od 2 lat ) chodziliśmy bo wyboru nie było ale jeszcze w miare znośnie było.

A to haczenie na X pudle to może była beta jakaś no ale dla EA nie ma rzeczy niemożliwych.

 

ciekawe jaki bedzie następny tytuł? moze "NFS: Neon" :lol:

Miej że litość człowieku O_o Carbon pochodzi od nazwy kanionu a nie materiału zwanego włóknem węglowym. Następny będzie albo MW 2 albo HP3 albo... hmmm nie wiem ale prawdopodbnie znowu porzucą rozbudowany tuning na potrzeby super carów i będzie się liczyć tylko prędkość.

 

BTW może to was zainteresuje http://www.speedmaniacs.de/datenbank.html?...ilder&fla=6

 

Garść fotek http://www.speedmaniacs.de/datenbank.html?...ilder&fla=6

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem tego na serio :| chcialem po prostu bardziej zadrwic ze smiesznych wymagan od EA - troche przesadzilem.

 

Co do multi - no ok, jest fajne, tyle ze mogli to juz dodac pare odslon temu.

Jak ja nienawidze EA, dodaja jakies [ciach!]ly i wypuszczaja kolejne czesci... to samo tyczy sie Simsow 2, teraz jakos wyszedl dodatek "zwierzaki" i ludzie do kupuja, za pol roku wyjdzie dodatek "bike" gdzie dodadza pare rowerow na ktorych bedzie mozna jezdzic i tez bedzie trzeba za to placic... zenada.

Moze mi ktos powiedziec, jak EA TO ROBI?!?!!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byście mieli miec dużą kase z byle czezgo to byście to robili... naprzyklad w undegroundach nie bylo policji no to dali ja w MW i tuning ograniczyli... w karbonie zmienili tuning i dodali kaniony ogolnie dodaja po 1-3 nowości i na tym koniec bo jak by dali wszystko naraz to by nie zarobili tyle... a tak maja pole na następne części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej że litość człowieku O_o Carbon pochodzi od nazwy kanionu a nie materiału zwanego włóknem węglowym. Następny będzie albo MW 2 albo HP3 albo... hmmm nie wiem ale prawdopodbnie znowu porzucą rozbudowany tuning na potrzeby super carów i będzie się liczyć tylko prędkość.

Nie musisz sie tak strasznie bulwersować, to byl joke. Pierwsze skojazenie jakie przychodzi na myśl to właśnie włókno. wiec zapodałem neon :D choc myslałem jeszcze nad nazwą "NFS 2007" :lol:

 

tylko widzisz... wg tego co mowisz kazda nastepna czesc powinna byc lepsza od poprzedniej i wzbogacona o nowe "udoskonalenia" a ta seria (nfs) cofa sie w rozwoju

prawie jak fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sie tak strasznie bulwersować, to byl joke. Pierwsze skojazenie jakie przychodzi na myśl to właśnie włókno. wiec zapodałem neon :D choc myslałem jeszcze nad nazwą "NFS 2007" :lol:

prawie jak fifa

Ja się nie bulwersuje tylko załamuje. NFS 2007 odpada bo już nascar, NHL i NFL mają podobną nazwe.

 

Patrzcie co znalazłem na speedmaniacs.de :D

 

http://www.speedmaniacs.de/news.html?id=2324

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak swoja droga to nie dziwie sie ze nie ma ferrari, tez bym sie nie zgodzil by ktos dodawal do cudnego enzo czy jakiegokolwiek innego modelu jakis daremny body kit, chromowane lipne felgi i [ciach!]lny spoiler, w dalszym ciagu nie rozumiem waszego zachwytu nad kolejna TAKA SAMA gra, jestescie chyba zaslepieni piekna kolorowa grafika i super kozackimi furami

i tak 99% osob sie tu wypowiadajacych nie kupi oryginalu, a mimo to gdy juz gra wyjdzie bedziecie narzekac ile to ma niedorobek, ze auta sie zle prowadza, ze sie nie niszcza, ze nie ma neonow, ze asfalt ma kijowe tekstury, ze deszcze nie pada jak w rzeczywistosci, ze to i sramto i ze gra sie wam tnie na gf4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupie oryginala, bo chce grac przez neta, a poza tym to jeszcze sie okaze czy skopali gre, bo wprowadzili wiele nowosci w porownaniu do undergroundow i most wanted (wlasny team, nowe tryby gry sieciowej itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupie oryginala, bo chce grac przez neta, a poza tym to jeszcze sie okaze czy skopali gre, bo wprowadzili wiele nowosci w porownaniu do undergroundow i most wanted (wlasny team, nowe tryby gry sieciowej itp.)

No rzeczywiscie, WIELE tego jest.

 

Jak narazie ten własny team to gadki EA, nie wiadomo jak to działa i wątpie, zeby to naprawde pomagało, lepiej by sie to sprawdzało w multi, ale nie w SP... bo komputer niezbyt mysli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...