Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

no wreszcie ktoś to zauważył :D w całej serii nfs zmieniały sie tylko samochody, soundtrack no i grafika. model jazdy jak był arcadowy taki jest do teraz :) (poza porsche 2000 chociaż on też nie był super realistyczny).a to, że teraz jest moda na tuning, drift, itp. i EA wydaje po raz 4 gierke o takiej tematyce to znaczy, że od razu trzeba ją nazywać "gniotem" i "odgrzewanym kotletem"?? czemu nfs hp2 nie był w takim razie "odgrzewanym kotletem" skoro wcześniej wyszło 5 bardzo podobnych gier?? :D ja, chociaż wiem, że ta gierka mogła być o niebo lepsza gdyby panowie z EA sie postarali, czekam z niecierpliwością na carbona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie ktoś to zauważył :D w całej serii nfs zmieniały sie tylko samochody, soundtrack no i grafika. model jazdy jak był arcadowy taki jest do teraz :) (poza porsche 2000 chociaż on też nie był super realistyczny).a to, że teraz jest moda na tuning, drift, itp. i EA wydaje po raz 4 gierke o takiej tematyce to znaczy, że od razu trzeba ją nazywać "gniotem" i "odgrzewanym kotletem"?? czemu nfs hp2 nie był w takim razie "odgrzewanym kotletem" skoro wcześniej wyszło 5 bardzo podobnych gier?? :D ja, chociaż wiem, że ta gierka mogła być o niebo lepsza gdyby panowie z EA sie postarali, czekam z niecierpliwością na carbona :D

NFS 2 nikt nie nazwał gniotem choć 1 była o tym samym :D NFS 3 ratowała policja ( odziwo MW już nie był lubiany za policje, poprostu była i tyle ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ściągnąłem tamten filmik ostatni... Żenada, czy tam nie będzie dnia?

 

Przecież to Most Wanted wieczorem...

Nie, nie będzie. Co z tego że to MW wieczorem ? Mi sie bardzo podobał MW pod względem ucieczek i paru innych bzdetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie. Co z tego że to MW wieczorem ? Mi sie bardzo podobał MW pod względem ucieczek i paru innych bzdetów.

MW był kozacki, ale właśnie dlatego, że był w dzień;p

 

Czy 2 Undergroundy w nocy to mało?? Czy tak trudno dać dzień i noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak OT pojade, bo w sumie ten caly temat o niczym innym nie stanowi

ten topic to najwieksze przedpremierowe bagno na podforum gry jakie dane mi bylo zobaczyc w swojej historii na pure i tweak, te 30 stron powinno juz dawno poleciec do smieci wedlug mnie

proponuje rozwazyc mozliwosc wywalenia tego tematu przez osoby moderujace, a o stworzeniu nowego nalezy pomyslec w dniu ukazania sie pelnej wersji lub dema

Piszesz, że cały temat jest jednym wielkim OT i proponujesz go skasować. Jednak w takim temacie o Fifie 2007, razem z kilkoma innymi osobami, "jeździcie" po grze, ba nawet część postów podchodzi pod łamanie regulaminu i nie mówię tylko o OT, ale także o obrażaniu/wyrażaniu dezaprobaty. Zatem w jednym temacie proponujesz zrobić porządek, a w innym nawet tego nie przestrzegasz? Cos chyba jest nie tak. :?

 

Przedpremierowe bagna bywały jeszcze większe, chociażby Doom 3 lub Half-Life 2. Z Most Wanted też był śmietnik. Aczkolwiek zgadzam się, że ten temat to istny spam topic. Zapewne lepiej jakby tytuł brzmiał "seria NFS". Poza tym jeśli chcesz się pozbyć tego tematu, to najlepiej napisz do któregoś moderatora, bo wątpię, aby któryś tu zaglądał.

 

---------

 

W tą część nawet nie zagram. W sumie nic nowego nie będzie, więc szkoda tracić czas i pieniądze na produkty wtórne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko cicha nadzieje ze bedzie sie dalo w carbonie zmienic noc na dzien , tak jak to mialo miejsce w U2

 

co do jazdy to bardzo dobzre ze nie zmienia symulacja jazdy bo jeszcze z NFS zrobili by colina a to dopiero byla by porazka, mi sie technika jazdy podoba w NFS jak w zadnej innej gzre na PCta i lepiej zeby jej nie zmieniali

 

gliny byly dobre w MW przynajmniej mozna sie bylo z nimi pobawic, bez glin MW bylby pusta gra

najlepszy bajer w MW to zmiana pogody, normalnie powala mnie ten detalik, odrazu sie lepiej giercuje jak sie cos dzieje z pogoda :) , mam nadzieje ze w CARBOnie tez to bedzie, o ile nie beda tylko trasy w nocy, bo jesli tak to gra odrazu odpada u mnie

 

no i dalej ubolewam ze w kolejnym NFS nie bedzie zadnego FERRARI to podstawa w takiej grze i furach sportowych, duzo aut by mogli wywalic z CARBONa na rzecz jakiegos FERRARI chociazby ENZO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko cicha nadzieje ze bedzie sie dalo w carbonie zmienic noc na dzien , tak jak to mialo miejsce w U2

 

co do jazdy to bardzo dobzre ze nie zmienia symulacja jazdy bo jeszcze z NFS zrobili by colina a to dopiero byla by porazka, mi sie technika jazdy podoba w NFS jak w zadnej innej gzre na PCta i lepiej zeby jej nie zmieniali

 

gliny byly dobre w MW przynajmniej mozna sie bylo z nimi pobawic, bez glin MW bylby pusta gra

najlepszy bajer w MW to zmiana pogody, normalnie powala mnie ten detalik, odrazu sie lepiej giercuje jak sie cos dzieje z pogoda :) , mam nadzieje ze w CARBOnie tez to bedzie, o ile nie beda tylko trasy w nocy, bo jesli tak to gra odrazu odpada u mnie

 

no i dalej ubolewam ze w kolejnym NFS nie bedzie zadnego FERRARI to podstawa w takiej grze i furach sportowych, duzo aut by mogli wywalic z CARBONa na rzecz jakiegos FERRARI chociazby ENZO :D

Hmm od kiedy był dzień i noc w U2?

 

Od kiedy Colin jest arcade?

 

Technika jazdy w NFS? Chodzi ci o jazde 300 km/h pudełkiem kartonowym?

 

Ferrari Enzo w Carbonie? Moze jeszcze spojlery i naklejki bedziesz dodawac do niego? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha rozsmieszacie mnie naprawde, nie musi wam sie podobac to co mi sie podoba!!!

 

w U2 jezdzi sie poniekad w nocy przy zaswieconych jupiterach ale da sie to ustawic tak zeby sie jezdzilo przy mgle albo zmierzchu

 

 

co ci przeszkladza ENZO w CARBONIE, wogule nie rozumiec cie koles!!! skoro jest lamborgini dlaczego nie moze byc FERRARI, dziwny jestes... potega sportowych furek ktore moga mu pozazdroscic inne samochody a ten muwi po co FERRARI w CARBONIE, nie no kolo rozsmieszasz mnie :lol2:

 

tak chodzi mi o to zeby nie zmieniali fizyki jazdy w NFS bo mi sie ona podoba...i niech dalej bedzie jak jest ze sie jezdzi 300km/h, to jest caly urok nfs jesli ci sie to nie podoba to po co w nie grasz??

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać, że Carbon będzie zupełnym przebojem... Taką mam w sumie nadzieję :wink:

'American Muscle', to co mnie najbardziej ku tej grze skłania! :)

 

Edit :

@LuKe

Wszystko pięknie ładnie tylko zaglądnij czasem do słownika ortograficznego.

Edytowane przez Muniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL jaki koles, o co ci chodzi czlowieku piszesz glupoty jakbys nigdy nei gral w zadnego NFSa i jeszcze wyzywasz ludzi ktorzy ci delikatnie uwage zwrocili :| Chyba pomyliles fora ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko cicha nadzieje ze bedzie sie dalo w carbonie zmienic noc na dzien , tak jak to mialo miejsce w U2

 

co do jazdy to bardzo dobzre ze nie zmienia symulacja jazdy bo jeszcze z NFS zrobili by colina a to dopiero byla by porazka, mi sie technika jazdy podoba w NFS jak w zadnej innej gzre na PCta i lepiej zeby jej nie zmieniali

 

gliny byly dobre w MW przynajmniej mozna sie bylo z nimi pobawic, bez glin MW bylby pusta gra

najlepszy bajer w MW to zmiana pogody, normalnie powala mnie ten detalik, odrazu sie lepiej giercuje jak sie cos dzieje z pogoda :) , mam nadzieje ze w CARBOnie tez to bedzie, o ile nie beda tylko trasy w nocy, bo jesli tak to gra odrazu odpada u mnie

 

no i dalej ubolewam ze w kolejnym NFS nie bedzie zadnego FERRARI to podstawa w takiej grze i furach sportowych, duzo aut by mogli wywalic z CARBONa na rzecz jakiegos FERRARI chociazby ENZO :D

No więc tak, w U1 na internecie były dodatki w postaci innego nieba jak np. niebo o 3 nad ranem. Model jazdy może być ale gdyby poczucie prędkości było i gdyby podsterowność była bardziej oczuwalna. Gliny są cacy lala po 3 poziomie HEAT. W carbonie zmienia się pogoda, wystarczy popatrzeć jak świeci księżyc, o ile się nie schowa za chmurke :wink:

A co do Ferrari to nigdy go nie lubiłem i nadal tak jest. Ta firma nie pozwala na tuning swoich furek, no i chyba chłopaki zobaczyli Lamborghini w Carbonie a jak wiadomo Enzo Ferrari nie lubi Feruccio Lamborghini.

 

Grałem w innego U2 niż Ty chyba.

Nie sądze żeby mógł zagrać bo tamten drugi U2 pochodzi z japoni :P Nie pamiętam dokładnej nazwy.

 

Hmm od kiedy był dzień i noc w U2?

Był jakiś tam skrawek wieczora po wejściu do gry :)

 

 

Wyjdź stąd istoto z mózgiem wielkości tic taca... -.-

Rozumiem że cie denerwuje ale nie wyzywaj ludzi, to podpada pod procenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Od kiedy Colin jest arcade?

Przecież Colin to ARCADE pełną gębą! Chyba Ci się z RBR pomyliło...

 

Technika jazdy w NFS? Chodzi ci o jazde 300 km/h pudełkiem kartonowym?

Przecież o to chodzi w NFSie, czy technika jazdy dla Ciebie = symulacja, bo tak to wygląda po tym fragmencie... Więc chyba mylisz pojęcia... Każda gra ma swoją technikę jazdy...

 

Ferrari Enzo w Carbonie? Moze jeszcze spojlery i naklejki bedziesz dodawac do niego? :blink:

Skoro są Lamby, Porsche, to dlaczego miałoby nie być Ferrari? Jednej z legend, również NFS'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca do siebie to mowiles?

uwazalem tu ludzi za zdeka inteligetniejszych, no ale widac ze juz nikt nie moze wyrazic swojej opini, zalosne to jest...

Misiu kololowy wyrazanie opini a lekkie mijanie sie z prawda ( zmiana pory dnia ) to dwie rozne rzeczy. Pozatym jeszcze raz zobacze post ktory swoim stylem pisania wola o pomste do nieba ( ortografia&interpunkcja ) to wygrasz trzydniowy odpoczynek od pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca napisal: "Błagam, niech już PClab zacznie działać." - wlasnie dzialajcie panowie i nie pozwolcie aby ten ktos za duzo sobie pozwalal obrazajac mnie....

 

 

co do moich bledow ortograficznych to nie robie ich umyslnie, mam papierek o dysgrafi, dysklekcji czy jak to sie tam nazywa i trudno zebym kazde slowko patrzyl w slowniku jak sie pisze , bo jednego posta bym miesiac pisal

 

staram sie jak moge pisac poprawnie i napewno wszyscy nie maja trudnosci z odczytania moich zdan

 

 

co do FERRARI to popieram tych ktorzy bronia tego demona predkosci, NFS bez niego to juz ma u mnie 3 punkty mniej

 

 

co do dnia i nocy w NFS U2 to jest opcja jakas tam co sie ja wylacza na OFF i z nocy robi sie normalnie dzien (dzien moze to to calkowicie nie jest ale noc tym bardziej nie, powiedzmy taki lekki zmierzch), dla niedowiarkow zobaczcie sobie...

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dysgrafii to ogranicze sie do :arrow: [ciach!]enie. Temat wielokrotnie poruszany i radze sie z nim zapoznac.

 

A wracajac do pory dnia - tiaaa enhanced contrast odrazu zmienia noc na dzien... :|

 

update

 

% za ortografie milej leORT: ORT: ORT: ktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz jezeli ty nie masz z tym problemu to sie ciesz ale jak ktos ma z tym problem to wyraz troche zrozumienia, nie pisze po rusku zeby mnie nikt nie rozumial a litery mi sie placza i zawsze mi sie beda placzyly bo tak bylo jest i bedzie i zadne slowniki mi w tym nie pomoga, to nie jest takie proste jak myslisz, to ze ty nie masz z tym problemu dlatego nie wiesz jak jest z tym kims kto ma takie problemy, nawet nie wiesz jak duzo razy czytam to co pisze w jakis postach i dalej zdarza mi sie ze litery nie sa w tej kolejnosci co byc powinny nie mowiac juz o bledach ort

 

co do dnia w U2 nie tylko trzeba dac na OFF enhanced contrast, jeszcze procz tej opcji cos sie dawalo zeby jeszcze jasniej bylo (opcja jakas z niebem), dla mie jest ogromna roznica co do wylaczenia tych opcji, moze calkowity dzien to nie jest ale orgomna roznica co do normalnej nocy w U2

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...