Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie NFS MW jest najlepsza gierencja wyscigowa na PCta zobaczymy czy carbon cos polepszy, ale z tego co widze na screenach to chyba bedzie kaszana bo jak widze te noc to juz mi sie odechcewa grac

 

co do premiery to raczej mi sie zdaje ze ona sie zdeka spozni, co do dema to skandal zeby jeszcze nie bylo!!!

a najlepsze furki to oczywiscie

 

mazda rx-7

lamborgini mucialago

porsche carrera gt

szkoda ze w kolejnym nfs nie bedzie zadnego FERRARI , to przeciez podstawa, no ale coz znow nie wykupili licencji, no i oczywscie nie bedzie zniszczen aut w carbonie, co tak juz obiecywali ze mialo byc w most wanted :sad:

Lać na Ferrari. Stary z tym stwierdzeniem że NFS MW jest najlepszy to mocno przesadziłeś, jedyne za co można go na prawde polubić to za ilość kombinacji w tuningu i przyzwoite samochody.

BTW "a najlepsze furki to oczywiscie" jakoś tak na siłe wciśnięte zdanie :P

 

Zależy jakie ma pc B) Ale skoro mu nie wyrabia to chyba słaby config :)

No wiesz nie każdego stać na AMD dwuajowego z najwyższej pułki i 4x GF z 2 rdzeniami :D

 

ano, moznaby wrecz powiedziec "mmmmm....uscle" ;]

ja juz wiem ze na mnie czeka Pagani Zonda F :]]]]]]]]]]

Jak to napisałeś to przypomniały mi się słowa Romie Rome z 2Fn2F :D To był mega lol ;] True American muscle i BAH kilka razy łbem i deske ;]

 

co mi z tych samochodow jak nie ma Hondy Civic???? jedyny samochod ktorym moglbym grac caly czas...

A to z tych samochodów że taka honda syfik musiała by przejść nielada swap silnika żeby dognać exotics.

 

Szkoda że niema BMW M5 E39/E60 :cry:

True true about M5 ale ja wole e34 ewentualnie E60 ale z lekkim niesmakiem :)

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami to wymien lepszy tytul niz NFS na PC?

 

tylko nie pisz mi o colinach i tocach bo dla mnie to zenada

Colin i Toca to gry ktorych nie powinno się porownywac do serii NFS, bo są o czym innym, i są z zupelnie innego gatunku gier, a wspolnego z nfs maja to, ze jezdzi sie tam samochodami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin i Toca to gry ktorych nie powinno się porownywac do serii NFS, bo są o czym innym, i są z zupelnie innego gatunku gier, a wspolnego z nfs maja to, ze jezdzi sie tam samochodami...

 

Popieram.... To zupełnie inne gry, chociaz fanem colina nie jestem od momentu wydania czesci 3. ale TOCA zawsze to lubiłem...

 

NFS MW to jak dal mnie zenada,.... chociaz jakby tak przetłumaczyc tytuł to wiele mowi.... potrzeba tej szybkosci ktorej w MW nie bylo.... czekam na najnowsza czesc i tego speeda (chodzi mi oczywiscie o jazde, ktora w MW raczej przypominała rodzinne wycieczki)

 

 

oj oj.... wiesz co kto lubi... jeden powie nfs, inny colin, a jeszcze inny syberia, nie zapominajac o NWN, kadazda gra, badz seria ma cos co odroznia ja od pozostałych.... nie wiem czy chcialbym jezdzic w rozne coraz to bardziej dopracowane klony. po 2 czy 3 pozycjach chialoby sie juz zygac....

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co komu skody. Lepiej wiecej bmw by dali, bo 1 to troche mało

A po co komu BMW,lepiej czołg by dali...

Ja bym się cieszył jakby chociaż jedna Skoda była,czekam na jakiś wóz z tej marki od NFS HP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu żadnej Skody...:(

 

A po co komu skody. Lepiej wiecej bmw by dali, bo 1 to troche mało

 

A po co komu BMW,lepiej czołg by dali...

Ja bym się cieszył jakby chociaż jedna Skoda była,czekam na jakiś wóz z tej marki od NFS HP2.

Ehh...ludzie, czym Wy chcecie jezdzic w NFS. Rozumiem, że kazdy ma jakis ulubiony samochod, ale Skoda czy np. Fiat Punto (ktory imho jest fajny) nie pasują do NFSa...w takiej grze powinny byc auta ktorymi sobie raczej nie pojezdzisz w realu, a nie miejskie dupowozy ;) Lambo, Aston Martin itp, to samochody które powinny być w NFSach, i na szczęscie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami to wymien lepszy tytul niz NFS na PC?

 

tylko nie pisz mi o colinach i tocach bo dla mnie to zenada

No teraz to już komplikujesz bo mówiłeś o samym MW to bym odpowiedział Import Tuner Racing, Juiced, U1, NFS 2,3,4, GTL, są tacy co powiedzą GTR, LFS ( blah ).

 

Oczywiście NFS ma pare zalet tj. całkiem niezła grafika, wyczesane w kosmos woziki, robudowany tuning ( nie to co Juiced czy SRS ), policja z której można się pośmiać, FILMY ! i jeszcze pare drobiazgów.

 

EDIT @melonino - Nie rób sobie nadzieji bo czegoś takiego to oni nawet na uszy nie słyszeli, żeby to był przynajmniej europejski znany wozik do tuningu to spoko, ale jak to jest rodzinne pudełko zapałek które znają polacy, rosjanie, niemcy i czesi to słabo to widze.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to był przynajmniej europejski znany wozik do tuningu to spoko, ale jak to jest rodzinne pudełko zapałek

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Skoda Rapid?

Zresztą Skoda Felicia nadaje się do tej gry i do tuningu jak np. Clio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FlatOut 2 jest 1000x lepszy niz jakis NFS.

flatout i nfs to dwie rozne gry, nie wiem jak je mozna ze soba porownywac.

 

I znowu żadnej Skody...:(

lol

swoja droga bardzo ciekawi mnie fakt, jak bedzie zachowywal sie kolosalny swa waga Chrysler 300C, ktory imo pasuje do tej gry niczym Mandaryna do spiewania ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Skoda Rapid?

Zresztą Skoda Felicia nadaje się do tej gry i do tuningu jak np. Clio.

Felicia... :lol2: O ile pamiętam na najmocniejszy silnik to 1.5 czy 1.6.

Tak przy okazji to jasne że wiem co to Skoda Rapid.

 

EDIT - Oczywiście mówie o beznzyniaku w przypadku Felici

 

flatout i nfs to dwie rozne gry, nie wiem jak je mozna ze soba porownywac.

lol

swoja droga bardzo ciekawi mnie fakt, jak bedzie zachowywal sie kolosalny swa waga Chrysler 300C, ktory imo pasuje do tej gry niczym Mandaryna do spiewania ;o

Ot na przykład to że jedno i drugie to arcade i różnią się tylko terenem i samochodami. Może i fizyką ale nie grałem szczerze mówiąc.

 

Chrysler prawdopodbnie nie będzie jeździł :)

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh daremny jest ten NFS. Kolejna czesc kolejnego tasiemca od EA. Juz sie naprawde zaczyna robic jak w Fifie. Nowa nazwa/pare nowych autek/jakies kosmetyczne bajery i mamy nowa czesc NFS!. Zreszta gralem w demo na PS2 i gra jest tak spie......a ze MW przy niej to mistrzostwo swiata :). ale to tylko moja uwaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak OT pojade, bo w sumie ten caly temat o niczym innym nie stanowi

ten topic to najwieksze przedpremierowe bagno na podforum gry jakie dane mi bylo zobaczyc w swojej historii na pure i tweak, te 30 stron powinno juz dawno poleciec do smieci wedlug mnie

proponuje rozwazyc mozliwosc wywalenia tego tematu przez osoby moderujace, a o stworzeniu nowego nalezy pomyslec w dniu ukazania sie pelnej wersji lub dema

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl zanim coś napiszesz bo brednie piszesz :lol2:

Yeah, mam tylko Venice@2.7, 2x512 i 66GT i carbon chodzi az do wyboru samochodow a tam tylko dziurawe textury o.0

A u kumpla na P4 640@4,3Ghz, 2GB (4x 512), 7800GT gpu400@510 ram 1000@1200 tez inne nie dziala (ale nie carbon tylko inne gry)

Edytowane przez Malpiszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, mam tylko Venice@2.7, 2x512 i 66GT i carbon chodzi az do wyboru samochodow a tam tylko dziurawe textury o.0

A u kumpla na P4 640@4,3Ghz, 2GB (4x 512), 7800GT gpu400@510 ram 1000@1200 tez inne nie dziala (ale nie carbon tylko inne gry)

nadal brednie piszesz :lol: w ogóle co chcesz osiągnąć tym postem??

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal brednie piszesz :lol: w ogóle co chcesz osiągnąć tym postem??

Nie przejmuj się takimi :) Ostatnio gadam z kumplem na gg, który próbował mi wmówić, że ma już Carbona to go poprosiłem o screeny a ten, że sie nie da zrobić. Potem mi wyjechał tekstem, że wiedziałbym, że Carbon jest już od dawna cgdybym chodził na giełdę :rolleyes: :mur: No to odrazu wiedziałem, że zrobili go w narząd męski i dali mu wersje na ps2 + emulator :) Ale nie... Według niego to jest na PC <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czemu wszyscy mówią, że to gniot i że go nawet nie odpalą. większość i tak odpali z czystej ciekawości, połowa napisze na forum że to gniot ale i tak będą grać po cichaczu :D zresztą pomyślcie, że nawet gdyby to był HP3 to i tak by wyglądał tak samo jak np. MW z tym, że nie było by opcji tuningu. czy to też nie byłby odgrzewany kotlet?? zresztą musicie przyznać, że jest jedna rzecz w całej serii która jest dobra, a mianowicie soundtrack :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Octavia i Superb też się nadają do takich gier,tak samo jak np. Subaru.To są podobne czterodrzwiowe sedany.

No teraz do dowaliłeś jak łysy grzywką o kant kuli O_o Octavia i Superb na pewno się nie nadają.

A Subaru to w ogóle inna bajka, ono się zasłużyło doskonałym napędem, niemal idealnym rozkładem mas i mocnym jak 100 diabłów bokserem. Już nie wspominają o tym że wymiata na WTCC jako Subaru Cusco i Subaru HPI Team.

 

Widziałeś kiedyś skode na D1 ? A na europejskich PROFESJONALNYCH zawodach w drift-cie ?

 

 

niewiem czemu wszyscy mówią, że to gniot i że go nawet nie odpalą. większość i tak odpali z czystej ciekawości, połowa napisze na forum że to gniot ale i tak będą grać po cichaczu :D zresztą pomyślcie, że nawet gdyby to był HP3 to i tak by wyglądał tak samo jak np. MW z tym, że nie było by opcji tuningu. czy to też nie byłby odgrzewany kotlet?? zresztą musicie przyznać, że jest jedna rzecz w całej serii która jest dobra, a mianowicie soundtrack :)

No bez przesady ze wszystkimi :wink: Po tym tekście zadałem sobie jedno ważne pytanie ( nie oto co chce w życiu robić :D ) " Czy NFS 2 z nową grafiką nie byłby odgrzewanym kotletem ?" No zastanówcie się, delikatne zmiany w sposobie jazdy samochodu, zmiana koloru i same egzotyki, to by było koszmarnie nudne O_o

 

NFS 4 z nową grafą też by nie zachwycił IMO :wink:

 

Porsche 2000 ( brak dopiska zamierzony ) bez samych porsche i bez konkretnych zmian z nową grafą może miałby jakieś szanse ale pewnie znaleźli by się tacy co by mówili odgrzany kotlet.

 

Już nie za bardzo jest co wprowadzać chyba że mówimy o tych rzeczach które wymyślaliśmy ja i M4TEUSZ i jeszcze ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...