Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

Michael Schumacher oficjalnie ogłosił że po tym sezonie kończy karier. A KUBICA WIELKIE BRAWA!!!

 

MA KTOŚ nagrany wyścig ,albo jego część chociaż i dekoracja wręczenia nagród ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ogromnego sukcesu Roberta i w sumie spodziewanej decyzji Szumiego smutno jakoś mi się zrobiło. MSC to (obiektywnie) najlepszy kierowca F1 (za mojego życia raczej nikt nie zbliży się do jego rezultatów), a dla mnie- także najlepszy amabasador tego sportu, facet z klasą, który czasem pogrywał ostro, ale F1 to nie sport dla mięczaków. Dzięki Michael za lata emocji, których mi dostarczałeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dresy na wp i onecie muszą się znaleźć, jeden z komentarzy cytuje z wp:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

kubica ty farcie p^%$^

3 miejsce... farciarz z ciebie.. nie moge juz patrzec na tą wioche...

 

Wykastrować takiego :mur: .

 

Dobra dałem spoiler, bo aż żal wklejać te teksty...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ogromnego sukcesu Roberta i w sumie spodziewanej decyzji Szumiego smutno jakoś mi się zrobiło. MSC to (obiektywnie) najlepszy kierowca F1 (za mojego życia raczej nikt nie zbliży się do jego rezultatów), a dla mnie- także najlepszy amabasador tego sportu, facet z klasą, który czasem pogrywał ostro, ale F1 to nie sport dla mięczaków. Dzięki Michael za lata emocji, których mi dostarczałeś!

 

Racja, jeszcze tylko 3 jego starty... Oby wygral w tym roku i z chwala odszedl.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^^^^^^^^

Robert na tym zdjeciu jeszcze w cieniu - swoich wielkich kolegow ;)

Gratulacje!

 

Mieszane uczucia po tym GP, bo o ile jeszcze pare lat temu nie darzylem MSC duza sympatia, tak juz od jakiegos czasu moje zdanie o nim zmienlo sie o 180*. Jego decyzja, choc oczekiwana i zrozumiala, i tak wywoluje smutek na wielu twarzach w tym i mojej. Co do odejscia w chwale - w sam raz ten czlowiek nie musi sie o to martwic. (niezaleznie od mistrzostwa w tym sezonie)

 

@Draak - mysle, ze nie tylko za naszego zycia, nie pojawi sie drugi taki jak Michal.

 

PS. Michal, zrob to dla mnie i skop jeszcze d*** AlFonzo!

Edytowane przez toolboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ogromnego sukcesu Roberta i w sumie spodziewanej decyzji Szumiego smutno jakoś mi się zrobiło. MSC to (obiektywnie) najlepszy kierowca F1 (za mojego życia raczej nikt nie zbliży się do jego rezultatów), a dla mnie- także najlepszy amabasador tego sportu, facet z klasą, który czasem pogrywał ostro, ale F1 to nie sport dla mięczaków. Dzięki Michael za lata emocji, których mi dostarczałeś!

Dokładnie. Moim zdaniem jest najlepszym kierowca f1 w historii. Jestem tylko ciekaw co by było gdyby zył jeszcze Senna :(.

 

MOIM subiektywnym zdaniem :P przyszłość należy do Kubicy :ploom: :plom:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert w tym wyścigu miał dużo szczęścia (awaria Alonzo i Massy), ale widać po walecznej jeździe Polaka, że będzie w przyszłości mistrzem :D

gdyby dysponował tylko lepszym bolidem to myślę, że co wyścig stał by na podium, ale F1 jest specyficznym sportem, gdzie bolid zapewnia 80% sukcesu :-|

 

pozdrawiam fanów F1 i dołączam parę fotek :wink: z zeszłotygodniowej wizyty Roberta w Polsce :D

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Moim zdaniem jest najlepszym kierowca f1 w historii. Jestem tylko ciekaw co by było gdyby zył jeszcze Senna :(.

 

MOIM subiektywnym zdaniem :P przyszłość należy do Kubicy :ploom: :plom:.

 

Dokładnie :D

WIelkie brawa dla ROBERTA - chłopak ma talent nie ma co (bo w ten bolid to jakoś nie specjalnie wierzę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Kubica pojechał fenomenalnie - Massa nawet jakby nie rozwalił opony na szykanie to by go nie wyprzedził IMO.

Co do Schumachera to mimo iż wiele razy narzekałem na jego zwycięstwa 'w boksach' to jednak musze przyznać, że jest to wielki kierowca - życze mu aby koniec swej kariery ukoronował kolejnym tytułem mistrza świata.

 

A teraz troche narzekania ;)

 

Naprawde rozwala mnie realizacja wyścigów F1 w tym sezonie <_< takiej kaszanki dawno nie było.

Podczas wyścigu na darmo szukać różnic czasowych pomiędzy kolejnymi zawodnikami - czasem tylko realizator pokaże różnice między miejscem 1 i 2 :? Nie wspomne już o tym, że gdy Kubica (jak i inni zawodnicy) mijał linię mety to na ekranach telewizorów pojawił się Jean Todd oraz wielce zniesmaczony Flavia Briatore - tylko w jakichś nędznych urywkach na replay'u pokazano przez dosłownie ułamki sekund (sic!) radość ekipy BMW i samego Kubicy. Wiadomo, że cały zespół pracuje na sukces ale chyba tuż po wyczerpującym wyścigu to kierowcy zasługują na pokazanie ich reakcji w TV - co mnie obchodzi mina Briatore? przecież po awarii silnika Alonso wiadomo, że nie będzie skakał z radości.

Naprawde realizacja wyścigów w tym sezonie stoi na niezbyt wysokim poziomie. Często realizator pomija pokazanie ważnych wydarzeń na torze lub też serwuje zbyt długie powtórki. Jeśli ktoś mi powie, że taka realizacja jest trudna bo dużo się dzieje itp itd to ja się pytam w jaki sposów pokazują wyścigi np MotoGP? także już po zakończeniu wyścigu - gdy zawodnicy zbierali się na podium widać było, że realizator sam nie wie co chce nam pokazać - raz widok z góry, raz z boku, raz z dołu - chciał chyba pokazać wszystko, a wyszło tak że pokazał byle co i byle jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

PS. Michal, zrob to dla mnie i skop jeszcze d*** AlFonzo!

Dokładnie TAK, zrób to też dla mnie!!!

 

Piwko Toolboy i dla innych fanów Miszcza (trochę się wykosztuję, ale co tam ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał na jednej stronce ,że Schumacher przestraszył się Kubicy i dlatego zrezygnował z dalszej kariery. Wiadomo że to nie prawda, ale troszkę zabawne jest to jak niektórzy to przeżywają i wymyślają właśnie takie historyjki. No ale co się dziwić.. gość zaczął nie dawno wojować w Formule 1 i jakie postępy. Jestem pod wrażeniem co ten gość wyprawia i wierzę że jeszcze nieraz nas zaskoczy stając na najwyższym stopniu podium. A wtedy Niemcom i nie tylko gały wyjdą na wierzch ;) Był Małysz ,jest Kubica :P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kubicy wymieniali zle opony i przegrywal to tak mi sie dluzyla relacja z Turcji, ze nie moglem wysiedziec.

Dzisiaj nawet nie wiedzialem kiedy byl koniec.

Cos mi sie wydaje, ze oprocz startu to Kubica dzisiaj nikogo nie wyprzedzil ?

Ale za to utrzymywac smierdzacy oddech Messy i Alonso na swoich plecach przez pol wyscigu to trzeba byc twardzielem.

Gratki Kubica, mam nowe hobby :) (a te przejezdzone dzisiaj okrazenia na Monzie w rFactorze).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie pomykam sobie dobrze znanym bolidem w gierce

rFactor v 1.150

Dołączona grafika

Powiem tyle ,gra wciąga jak "rastaman skręta" ,pełny real i raczej na klawie ciężko ,można znaleźć sporo dodatków itp. rzeczy

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racuch, wgraj mody (CDTP albo `79) bo podstawka mozna jedynie modom piety pucowac.

Ghyhy, na Monzie krece w okolicach 1:45, a Kubica 1:21. (hehe, juz nie aktualne - ponizej 1:30 robie :P ).

Sporo nauki przede mna :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racuch, wgraj mody (CDTP albo `79) bo podstawka mozna jedynie modom piety pucowac.

Ghyhy, na Monzie krece w okolicach 1:45, a Kubica 1:21.

Sporo nauki przede mna :P

Własnie wylukałem temat o rFactor i jestem w trakcie zasysania dodatków ;-)

p.s.

w Italii ocipieli jak Kubica zasuwał !!

screen z gierki zgniata,szczenę zbieram z posadzki :blink:

post-8848-1157985260_thumb.jpg

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos do ktorego roku TV4 ma wykupione prawa do pokazywania F1 na zywo ? Kiedys stracilem pare sezonow z powodu braku transmisji w telewizji 'otwartej'. Teraz sie martwie, ze niedlugo C+ lub ITI przejmie prawa do wyscigow 'live'. Wiadomo, ze wraz ze startami Kubicy jest to niesamowicie 'lakomy kasek'.

 

EDIT

Wlasnie znalazlem niezbyt optymistyczne info. :-|

TV4 kończą się w tym roku prawa do transmisji wyścigów Formuły 1, jednak stacja jest zainteresowana wykupieniem licencji na kolejne lata.

Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedziemy ogladac F1 w telewizji otwartej. Chociaz bedzie ciezko wygrac z C+ czy ITI. Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedziemy ogladac F1 w telewizji otwartej. Chociaz bedzie ciezko wygrac z C+ czy ITI.

Tv4 może i jest zainteresowane ale z pewnością prawa do transmisji będą kosztować kilka razy więcej niż dotychczas - IMO nie ma szans z ITI -widać po tegorocznej lidze mistrzów, że nowa platforma cyfrowa chce wejść z impetem na rynek.

Pozostaje mieć nadzieje, że władze ITI pokażą 'coś' w zwykłym TVNie - jakieś obszerne skróty, itp itd choć wiadomo - co to za frajda oglądać wyścig gdy godzine wcześniej na onecie przeczytamy całą klasyfikacje.

POżyjemy zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...