Skocz do zawartości
ETHNE

Barton+ekstremalne Podkręcanie+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.postanowilem przypomnieć co te nasze cudeńka potrafią.Ludzie jeszcze mają po domach taki sprzet. TU mozna opisać i pokazać całemu światu swój sprzet :-P .Jak macie jakieś fotki,screeny to dawac

 

ATHLON BARTON 2500+(1833Mhz default) overclocked to 11x240(2646Mhz) OC = 812 Mhz 2.03v

radeon 9550

2x512MB ram

DFI NFII ULTRA INFINITY (Taipan 0.6 EB) Vcore mod

 

wynik uzyskany na 2x512 Buffalo PC3700 (micron 5B C) słaby wynik na przepustowosci pamięci bo niedosc ze CL3 to jeszcze 2T ale nie o to tutaj chodzi B)

post-104846-1148251049_thumb.jpg

post-104846-1148251073_thumb.jpg

post-104846-1148251274_thumb.jpg

post-104846-1148251289_thumb.jpg

post-104846-1148251303_thumb.jpg

Edytowane przez ETHNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna jakim V zrobiłeś 2645mhz ?? mój barton oribłtlye na 2V :] ale niebał sie 2,3V ale w tedy gorzej sie kręcił maksa robił 2700 zimna woda i 2,1V jakoś tak. była to wersja mobile.

2460 1,65V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm, nie zebym sie czepial, ale czy ten topic nie jest troche "przesadzony" ? ryba jak bawil sie ostatnio bartonem chwalil sie w temacie o spi i to jest najlepsze wyjscie....... taki temat jak ten to mozna o kazdym procu zalozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poprosze modera o przesuniecie tematu... to nie jest zaden wynik extremalny... ale i tak dobry.

 

812 Mhz z Bartona mobile to mało...... by bylo to na dział extremalne..

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poprosze modera o przesuniecie tematu... to nie jest zaden wynik extremalny... ale i tak dobry.

 

812 Mhz z Bartona mobile to mało...... ciekawe co by powiedział na FC..

E Tam nie czepiajmy sie..

 

Moze niezbyt duze te extremalne podkrecanie... zwazywszy ze ostatnio przyzwyczailem sie do ogladania 3Ghz na K7 :P... ale zadnych testow wydajnosci nie zrobiles...

 

Moge sie alozyc ze moj Athlon Xp-2000+@2500mhz mial lepszy wynik w Superpi :)

 

Wiec dodaj jakies wyniki...

 

(ps napiecie tez niezbyt Extremalne... bo ja siedzialem na takim 24/7 :)... )

 

NO i tyle nawet nie napisales jaka temperature miala woca/proc... itp. itd.

 

Cos mi sie wydaje e taki wynik jest bardziej extremalny :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Albo chocby to ze wzgledu na napiecie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje e taki wynik jest bardziej extremalny :P

 

Albo chocby to ze wzgledu na napiecie :wink:

 

He he tez wiem co to sa 2V....

 

Sector co ciekawe przy 2600 dalej dupiaste wyniki w Sppi mam....20 minut,54s ....

 

ALbo to mobo robi albo juz nie wiem... (spróbuje jeszcze 230*11 zobacze co mi da wyzsze FSB...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO żaden specjalny wynik. Mój bartek robi 2.75 na WC bez żadnych specjalnych kombinacji na 1.97V chyba.

 

czyj to wynik ?

jak dobrze pamietam to piotres'a :>?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO rybcia przeciez dawalem Tobie ten wynik :P ... powinienes pamietac

za duzo mam na glowie zeby kazdego screena pamietac :P btw, yoto ostatnio mnie sie pytal jak twojego abita poskromic, chlopak sie przymieza do benchow powoli, wiec bedzie mala jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo mam na glowie zeby kazdego screena pamietac :P btw, yoto ostatnio mnie sie pytal jak twojego abita poskromic, chlopak sie przymieza do benchow powoli, wiec bedzie mala jazda :D

Luz poskromic go jest latwo :).. choc czasami ma odpaly :)...

 

A ja mam juz "NOWEGO" Abita NF7 :lol: :lol: bo usialem koledze zalatwic na szybko... i bawie sie w chwili obecnej 1700+ DLT3C... + abicik...ale kaszanka mala :mur: jakis taki... Nie moj :rolleyes: :wink:

 

Ps. czyli moj Abit jest u Yotoma... a moje Ramy??:] jeszcze u ciebei bo sie pogubilem :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz poskromic go jest latwo :).. choc czasami ma odpaly :)...

 

A ja mam juz "NOWEGO" Abita NF7 :lol: :lol: bo usialem koledze zalatwic na szybko... i bawie sie w chwili obecnej 1700+ DLT3C... + abicik...ale kaszanka mala :mur: jakis taki... Nie moj :rolleyes: :wink:

 

Ps. czyli moj Abit jest u Yotoma... a moje Ramy??:] jeszcze u ciebei bo sie pogubilem :)

jest

ale ... masakra :D

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jesio nie odpalałem - chce najpierw je troche do ładu doprowadzić ...

myślę że po niedzieli odeślę :lol:

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest

ale ... masakra :D

jesio nie odpalałem - chce najpierw je troche do ładu doprowadzić ...

myślę że po niedzieli odeślę :lol:

przynajmniej widac gdzie kondy smd byly dobrze dolutowane, a gdzie sie wogole nie stykaly

 

 

sorry ale lepiej nie umialem ich transformatorowka odlutowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest

ale ... masakra :D

http://img452.imageshack.us/img452/91/nf72bg.jpg

 

http://img123.imageshack.us/img123/9483/makro0088kn.jpg

 

jesio nie odpalałem - chce najpierw je troche do ładu doprowadzić ...

myślę że po niedzieli odeślę :lol:

Eee Tam Hiperbolizujesz :rolleyes: calkiem ladnie jej :) zreszta jakby to powiedziec to PONAD standardowe wyposazenie :).. wiec to jak wersja Deluxe :)

Ps. NIE spiesz sie :). I zrob testy Memory Bandwich do tego Starego Rankingu bo jakos nigdy ich nie porobilem chociaz zawsze mialem na nim najwyzsze miejsce w NF7 :P, a teraz to moze i pare DFI sie wyprzedzi B)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaly cos te dodakowe kondy ? czy to tylko dla szpanu :P bo Swider albo Owies chyba kiedys wlasnie tak probowal uzupelniac braki i chyba nic to nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaly cos te dodakowe kondy ? czy to tylko dla szpanu :P bo Swider albo Owies chyba kiedys wlasnie tak probowal uzupelniac braki i chyba nic to nie dalo

OWIES mówił, że dało dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OWIES mówił, że dało dużo.

mi tez dalo duzo... niestabilnosci :D zle wykonany cap mod (nie z winy Swidra) i jak procek robil na dfi 2800 przy 1.85 (cpu-z) to tak na abicie musial miec ponad 2v !!, po sciagnieciu moda wszystko wrocilo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest fakt, na abicie trzeba dać more v. A tu ubolewam bo nie wiem do końca na ile stać mojego cepa.

nf7 wyciska z niego 2505 przy 1.9v. Do tego mam totalnie zwichrowanego Winbonda który kłamie jako jedyny na forum w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem niedawno iqyha 0408 rpmw, bedzie na FC testowany wkrotce, okaze sie co on warty...

ale jak ktos ma jakas fajna sztuke do sprzedania to ja chetnie kupie :D.

NO ciekawie... :)... ciekawe co w najblizszym czasie sie wykreci bo zapowiada sie troche krecenia na K7 B)B)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razem z Yotomeczkiem cos kombinujecie??? :D

Ja nic nie kombinuje :)... bo jestem w domu... ale moja plyta ich dzielnie wspiera :)

 

A Potem Plytka (jesli jeszcze bedzie zyla)... wedruje do Devilka :)... albo juz nawet nei wiem kogo bo ostatnio sie pogubilem :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...