Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć spamery, wiecie jaki jestem zdenerwowany? jeszcze tydzien siedze w kraju nic nie robiąc :unsure:

 

ide ochłonąć ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Szczerze powiedziawszy to na 1 gb nie mozna komfortowo pograc w obka [;.

 

Ja to mam farta, zamowilem kiedys u pewnej firmy pamieci 2x512 twinmosa, paczka przyszla i okazalo sie ze byly walniete, odsylalem do nich, oni do mnie i znow nie dzialalo, okazalo sie ze jakas lipna seria mi sie trafila i nie chciala dzialac z moja plyta, po wielu realizacjach gwarancji w koncu wszystko dzialalo jak nalezy. Pewnego dnia, calkiem nie dawno po tej sytuacji, przyszla paczuszka, bez pobrania. Otwieram, a tutaj kosc 512 mb no name'a ;] NIe mialem nic przeciwko, jak daja to biore ;]]]] wsadzilem te kosc bratu do kompa i dziala do dzis [;

Aaa no i mam znajomego tutaj na miejscu, kiedys dysk (20 gb) mi sie popsul i wymienil mi na nową 40'stke ;]] ale to z 2 lata temu bylo.

 

Co do tej firmy co mi ramy przyszlali - pewnie dostalem od nich ten 'prezent', bo bez jaj wysylali do mnie z 10 razy pamieci w ciagu miecha, wiec pewnie gdzies przez przypadek wyslali mi te kosc.

 

Blantmen, chyba nawet temat zalozylem :D ale to tak dla przypomnienia ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja czekam na Fortrona FSP250-60MDN do mojego kompa nr.3 :P

Pioorek, to sie nazywa mieć farta :D

EDIT: BLANTMEN, Ja też pamiętam ;)

EDIT2:

ja niedlugo bede mial 1.5 gb ddr 500 :D jeszcze nowy psu i bede mogl opanowywac swiat [;

Nadal masz P4 Northwooda? ;)

Widze, że planujesz jakieś zmiany, na co? :)

EDIT3: Wrócił starszy z pracy, pytam sie czy nie przyszła moja przesyłka, a on, że leży w moim pokoju od rana

Patrze, a tu pudło

Ale n00b jestem ;)

Aktualnie go testuje na konfigu "środkowym" odkręconymm i bez napędów, jest b.cichy i napięcia są ok

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myślałem żeby w kiosku siedzieć, ale tam jakiś niespełna rozumu koleś jest pracodawcą, dzwonie do niego ok. 19.30 (chyba niezbyt późno) a on O TEJ GODZINIE PAN DZWONI !? PROSZĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ JUTRO! to dałem sobie spokój, a praca w kiosku nie jest zła, przynajmniej jest wiele nudniejszych prac tam przynajmniej sobie czasopisma za free poczytałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już chłodniej, ale i tak ledwo da się wytrzymać mimo otwartego balkonu

Dziś nie będe siedział po nocy - zamierzam się położyć spać około 2giej, może 3ciej

A i jeszcze pozatym stałem się posiadaczem 6800LE (kupiłem na Allegro), teraz musze czekać

Wreszcie sobie pogram :)

Aragorn, miales brac GS'a, co nie?

Ja mam masakre na moim laczu, neostrada mi limit zarzucila i nie moge sobie w nic pograc, ledw ostrony mi sie wyswietlaja :lol:

No, ale te 128bitów mnie odstraszyło (6800GS Sonic), więc wziąłem 6800LE (przynajmniej pewne 256bit) Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...