Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Powiem trudno, proponuje ten temat przenieść do archiwum*. Ale ten kto zamknie niech sie ujawni ;] .

 

*-Jeżeli zostanie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to obojętne co z nim zrobią ;) Napisałem że możecie się spodziewać ,bo się wakacje kończą ,a co zrobi któryś z moderatorów to już ich sprawa. :)

 

A Ty tak nie nakręcaj..bo imo żałosne to <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze musze jutro jechac ze starym po nową fure i to aż pod grancię (jakieś 280 kilometrów). Będę musiał w stać w środku nocy (7.00 rano)! JA nie chcę tak wcześnie wstawać. To mi szkodzi :).

Aaaa teraz idę sobie w TES: Arena popykać :).

Idź już lepiej spać xD Musisz na jutro być wypoczęty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalony A co z twoim wózkiem? Zrobił go w końcu czy nie?

Dzisiaj wieczorem był gotowy do odbioru ale nie miałem możliwości go odebrać. Może jutro jak wrócimy ze starym o przyzwoitej godzinie uda mi się po niego podskoczyć. Kolo mówił ,że wszystko zrobione i można pomykać furą. Nawet jak dzwonił to był trzeźwy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo, jakież poparcie dla wątku! Niektórzy się przywiązali. Przyzwyczaili. Polubili. Zaczęli nawet sprawdzać u siebie błędy.

No.

Budujące, taka więź.

 

 

ps. Kiepsko się czuję dziś. Naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem był gotowy do odbioru ale nie miałem możliwości go odebrać. Może jutro jak wrócimy ze starym o przyzwoitej godzinie uda mi się po niego podskoczyć. Kolo mówił ,że wszystko zrobione i można pomykać furą. Nawet jak dzwonił to był trzeźwy :)

Heh koleś postępy robi ;].

No ale jak zrobiona to dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek w sumie może zostać. Niektórzy nieźle sobie tutaj liczniki nabili.

Jak zwykle nuda. Idę spać. Dobranoc wszystkim.

 

BTW:

Nie wiem czy wiecie, ale Word 2000 "automagicznie" rozdzielał słowo "naprawdę" na "na prawdę". 2003 już tego nie robi. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziółka?... Eee... jakby to powiedzieć... ja już sobie chlapnęłam, tylko zupełnie coś innego.

 

Jakby nieco lepiej.

:)

Ja to będę musiał jakoś dzisiaj wcześniej zasnąć ale nie wiem jak! Wstałem dzisiaj po 12.00 i w ogóle nie chce mi się spać :( a właśnie powinienem leżeć w łóżku z książka i powoli zasypiać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "Nudę Pierścieni" - parodia Władcy Pierścieni. W dzień przeczytałem 40 stron ... i już widać, że to chłam ale to i dobrze bo może przy tym zasnę. Dzisiaj wydrukowałem Diablo: Dziedzictwo Krwi oraz Studnie Piekieł ale te dwie pozycje zostawię sobie na kilka najbliższych dni :).

 

Edit----

Właśnie znalazłem "Barry Trotter i Bezczelna Parodia" :) ... całkiem zapomniałem o tym. Też chłam tak jak NP, ale jak parodia Harego to muszę przeczytać :).

 

A ty co tam czytasz?

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można o Tobie powiedzieć, to to, że jesteś niezły kolo. :D

Ah bo sie zawstydze. ;) :P

 

Mam juz dość tej pogody...sprzedałem niemal całego kompa i kupiłem tego co teraz mam w sigu za łącznie 400zł, za resztę kupiłem upragnioną ramę do roweru (DM DS 4.0 <chyba tylko Neo-x będzie wiedział ocb:P) i co ?? przez tą pogodę nie mogę pojeździć :(.

Mysle ze komentarz z mojej strony jest zbedny. ;) Moze chcesz sie zamienic za prawie nowa i prawie nie uzywana ramke Wheelera Buddy? ;DD Ewentualnie dorzuce browara. ;DD

Ile zaplaciles za ten nie potrzebny Ci kawalek aluminium? ;P

 

 

Będę musiał w stać w środku nocy (7.00 rano)!

To w koncu w "nocy" czy "rano"? ;D Dla mnie to srodek nocy. :P Ale za 4 dni bedzie to poczatek mojego dnia. :P

 

Qrcze nie mialem dzisiaj czasu siedziec przed pc. Ale juz wrocilem, mam nadzieje ze nie teskniliscie. ;P Sciagam ze stronki Microsyfu ;) nowego Win Vista. Zrobie kopie partycji Ghostem, zainstaluje Vista, a po zabawie Vista przywroce partycje w ciagu 5 min. :P

 

EDIT:

OOOOOoooo jeszcze jedno, czytaliscie to? http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,71444,3582384.html "Kim jest bogini w bikini?" Polecam przeczytac. ;)

Dodam fotke na zachete. ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co tam czytasz?

Wzięłam sobie "Władcę pierścieni" właśnie i leniwie podczytuję po raz kolejny, bo tak naprawdę nie mam nic nowego, żeby wziąć do ręki... A szkoda. Lubię mieć coś świeżego na półce, a tu nic, jak na złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam sobie "Władcę pierścieni" właśnie i leniwie podczytuję po raz kolejny, bo tak naprawdę nie mam nic nowego, żeby wziąć do ręki... A szkoda. Lubię mieć coś świeżego na półce, a tu nic, jak na złość.

Widzę że identycznie jak ja ;) Tolkieny to ja czytałem nawet w autobusie ;) Ogólnie jakieś z 10 razy się przeczytało całą trylogię. Teraz za to nie mam głowy by sięgnąć po książkę. Z jakieś... 3 miechy nic nie czytałem. Czas to nadrobić i przeczytać jakiś dobry kryminał ;) Jak mi z robotą nie pójdzie to będę miał całe godziny na czytanie (oczywiście wolałbym nie ). ,

 

No nie, już 1-szy blink.gif.

 

Ale zleciało...

Zleciało też 67 lat odkąd to Luftwaffe rozpoczęło nalot na Wieluń rozpoczynając II WŚ to tak dla przypomnienia co niektórym. Czas spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes przeczytaj Raymond Feist "Adept Magii" cały cykl.

O nie! Nie teraz. To znaczy, żeby była jasność - cykle bardzo lubię, ale ostatnio skończyłam czytać "Malazjańską Księgę Poległych" i nasyciłam się dość cyklami. Teraz potrzebowałabym coś krótkiego - może zbiór opowiadań?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...