Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. W końcu ile Porsche za 95K Euro na polskich blachach jest na świecie? ;)

 

Ja nie mogę się zmusić do testowania innych firewalli - polubiłem LnS.

Zaliczyłem dziś kilka wysypów Operki. Zaraz rzucam okiem, czy zrobili jakieś poprawki - beta 1 mi się tak nie sypała, jak ten Final :mur:

 

Poza tym posprzątałem sobie dzisiaj w płytkach. Okazało się, że mam Knoppixa 4.0 i Gentoo 2005.1 r1 na CD - nawet nie wiedziałem. No i 3 czyste DVD. Niestety nadal nie pożyczyłem nagrywarki.

 

Edit: Niestety - "Używasz najnowszej Opery" :mur:

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie moze jakis dobry symulator lotu inny niz ms flight simulator??

x-plane jest nudny i troche za latwy.. chce cos gdzie londowanie z uzywaniem do sterowania ciagu silnikow bedzie graniczylo z cudem, a nie tak jak w x-plane. mozna powylanczac nawet cala awionike i inne bzdury i sie da wylondowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj praktycznie nie nudzilem sie , super dzionek, pogrzebalem w kompie, spotkalem sie ze znajomymi, wypilem 2 browary, najadlem sie smacznie u babci bo miala imieniny oby jutro bylo podobnie , nie pamietam kiedy mialem taki fajny dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano (czytaj: 11.00 ) do Plazy ;] Nie sam ofkozz, z dziewczyną, nie moją :P

To najlepsze hasło jakie słyszałem. Próbujesz odbić? ;-) Jeżeli tak to życzę powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owned!

Owned!

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ej, a macie fotki :wink: hehe

:D

Był kiedyś taki portal gdzie oceniało się czyjeś kupy :P Ze względu na to że płetwa Sikora czatuje ... nie będe zamieszczać linka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat można olac. Najgorsze jest swędzenie, szczególnie w nocy <_< <_< <_<

Ja tam w nocy nie czuję nic w nocy, bo z zasady twardo śpię - nie ma jak kamienny sen :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sprawa jest o tyle prosta, że ona jest wolna ;] Ale, nic nie planuje... na razie ;]

To w takim razie sprawa uproszczona... :-D

 

Najpierw trzeba zasnąc :)

Spanie mi też dość łatwo przychodzi ;-) wystarczy w łóżku za coś do czytania się zabrać, 5-10 minut (max 15) i już jestem trup ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neo_x

"Moja dzisiejsza przygoda kupowania belek rowerowych na dach samochodu"

Jeżeli chodzi Ci o to coś na górze samochodu co się kupuje na rowery to jest reling :D Ale beke mam, belka samochodowa :D <lol23>

owszem pomylilem sie.. miala byc belka na dach samochodu a nie belka rowerowa ;) mimo wszystko to sie nazywa belka samochodowa... bym Ci instrukcje zeskanowal tylko nie mam czym jesli nie wierzysz ;)

 

relingi to poprzeczki podłużne, głownie stosowane w autach kombi.

A Neo_X, mówi o belkach poprzecznych, które w kombi montuje się do relingów,a w samochodach bez relingów na tzw. łapy.

Dopiero do tych belek montuje sie szyny!

dokladnie ;)

 

taka propo.. wlasnie wrocilem z wiankow.. a raczej z fajerwerkow na ktorych bylem z kumplem na rowerach... i powiem ze nic nadzwyczajnego.. nie wiem czym sie tak podniecali od paru dni w gazetach i tv :) koncowka fajna.. ale cala reszta to normalka.. a ludzi tyle ze tego sie opisac nie da :o :o :o mosty od strony placu zamkowego zawalone cale ludzmi i samochodami.. przez to zeby obejrzec te fajerwerki urwalem sie 3 h wczesniej z roboty.. przynajmniej tyle dobrze ze wracalem do domu z mostu gdanskiego 8 min rowerkiem a nie 30-40 min na piechte jak w zeszlym roku ;) mysle ze dzisiaj cala tv bedzie trabic o tym to obejrzyjcie sobie jakies wiadomosci i zobaczcie ile w warszawie ludzi mieszka ;) a teraz czas do wanny i spac bo rano wyjezdzam nad jeziorka do Wałcza z rowerami ;) dobrze ze mam opere i gg w telefonie.. przynajmniej odciety od swiata nie bede ;) :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaza (czyt. plaza) to takie centrum handlowo-rozrywkowe w Poznaniu ;] Tak gwoli ścisłości ;]

Albo galeria handlowa w Rzeszowie... Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh ja wlasnie skonczylem sprzedawac w barze, ale ruch niesamowity byl, i jakich rozmow sie nasluchalem :lol: ze tez tacy ludzie chodza po ziemi ;]

Heh no i zachorowalem troche, gardlo mnie boli :/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły się Wam może trochę kolory w stylu Darkness??? Bo nie wiem czy już tak późno jest czy co, w każdym bądź razie on teraz jakoś inaczej niż normalnie wygląda!

 

EDIT:

Jeszcze kolorki z mojego siga znikły, zresztą nie tylko z mojego ;/

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...