Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

31*C w pokoju. Na dwor nawet nie patrze... spojrzalem i jest 36*C w cieniu (względnym, bo juz slonce zaczyna walic na ta sciane). Do roboty dzisiaj nie poszedlem a przez ten cholerny upal i tak nic nie zalatwilem... Stracony dzien urlopu. :/ I tak zaraz bede sie musial wyczlapac na spacer z psem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Maciag, nie mam wyjscia ;] w kolo domu cos zrobic trzeba ;] jeszcze nie przywiezli ale zaraz ide :/, chyba w samych gaciach :lol: bo inaczej to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gorąco!!!! A jutro z rana trzeba wstać i do szpitala, wyjeżdżam w sumie na 2 może 3 dni ;] Tylko nie pisać za dużo bo nie zdąże przeczytać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco!!!! A jutro z rana trzeba wstać i do szpitala, wyjeżdżam w sumie na 2 może 3 dni ;] Tylko nie pisać za dużo bo nie zdąże przeczytać ;]

Napiszemy tak dużo, że będziesz tydzień czytał, albo i lepiej ;]

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Napiszemy tak dużo, że będziesz tydzień czytał, albo i lepiej ;]

Jak trzeba to trzeba, szkoda że kompa nie można zabrać se sobą ;]

 

niedługo porobie. Ale nie pokaze na forum :lol: tylko pm

Pisze sie na to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sie troszeczke nudze, ale to chyba dlatego, ze odpoczywam po wczorajszej libacji na grillu :P. Ogolnie nienawidze sie nudzic w wakacje, rok temu pamietam, ze w pewnym momencie wszscy znajomi wyjechali i nie mialem co robic, wiec siedzialem przy kompie. Ogolnie nie chce powtorzyc tego bledu w tym roku i bede robil wszysko zeby wakacje nie zamienily sie w 'Wakacje z Komputerem' bo troche szkoda takiej pogody i czasu.

 

Jutro naprawie sobie rowerek i bede smigal z kumplami :). Na pewno wole to niz siedzenie na PurePC (bez obrazy :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nudzę w sumie... robię taki mały bajer w excelu... na własne potrzeby ;-)

 

Wie ktoś może, jak zrobić, by sortowanie uaktualniało się po każdej zmianie danych w arkuszach źródłowych?

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie fotki elowieśmoda 2000 to wpiszcie w szukajke "O.k mod" mój taki sam :lol:

 

A tak wogóle to ide na piwo. Rikitiki trzeźwe alkoholiki ;]

Edytowane przez CarryOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie pośmigał na rowerku ale mój bajk to sie do jazdy za bardzo nie nadaje :/

jedyne gdzie dzis można pośmigać to chyba do lodówki po "napoje chłodzące" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak bedzie zimno bedziecie chcieli ciepła :) od tego jest lato zeby sie wygrzac , poopalac, polatac po dworze w samych spodentkach, wiczorem polazic :) nie ma co narzekac :) pograc w siate , w plazówke !

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak zwykle przesadzilem z opalaniem i plywaniem i caly sie spalilem na sloncu :| Wygladam jak burak; wlasnie wzialem zimny prysznic i jest jeszcze gorzej i teraz meczyc sie tak przez cala noc. Jak ja tego nie cierpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś tak gorąco to pierw drzewo układałem, a później poprarwka zmontowanych drzwi w chacie

 

ale teraz się ładnie przychmurzyło, ale mi się nie chce nigdzie iść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...