Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No więc pora najwyraźniej powrócić do dawnej tradycji gratulacyjnej, zapomnianej przez ostatnie kilka stron. A więc...

 

:gitarzysta2: Free 1555k (witamy po długim czasie, swoją drogą :wink:), Raptor 1300k :gitarzysta2:

:gitarzysta2: pipanol & paul crash 700k, Lanc 600k, Wolan i Madness po 250k, ridczak 200k, kszonek 100k :gitarzysta2:

:gitarzysta2: i wszyscy, którzy w międzyczasie przekraczali kolejne okrągłe poziomy, a które to osiągnięcia zaginęły w ostatnim zamieszaniu :wink: :gitarzysta2:

 

Poza tym przybyło nam ostatnimi czasy dość sporo aktywnych użytkowników - przynajmniej na liście widnieje kilka ładnych, aktywnych kont z niewielkim (jeszcze :wink:) dorobkiem punktowym. Super, witamy i tak trzymać!

 

 

BTW. eXec, net jest chwilowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne, ze licza nawet ci, ktorzy maja slabe kompy. Nawet oddane dzienne kredyty okolo 100, policzone od kilku uzytkownokow, daja spory RAC dla teamu. I to wydaje mi sie jest bardzo wazne i godne uwagi, gdyz takie osoby moga szybciej sie zniechecac do liczenia patrzac na swoich kolegow co wyciagaja od 1000 do kilku tysiecy kredytow dziennie. Zreszta widac to po czlonkach teamu co odeszli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmów o całej sytuacji to nadal trwają. Mnie nie było od piątku do dzisiaj do 18 godziny więc ciężko mi powiedzieć jeszcze jakie są decyzje. Moje zdanie (nie poparte jeszcze przez nikogo) jest takie, że nie będę banował tych osób, moim zdaniem popełniły błąd ale wiedzą co zrobili źle i kolejny raz to się nie powtórzy. Prosiłbym o udostępnienie deinstalatora do tej wersji, która rozeszła się po sieci i zrobienia nowego instalatora, dla programu, który już nie będzie liczył na kogoś innego konto. Jeśli będziecie fair co do innych i będzie widać wasz stały rozwój to otrzymacie od nas dodatkowe subforum na różne wypowiedzi, zamieścimy wam nowe wersje programów by były pobierane z naszego serwera i będą wisieć banery na serwisie co do prośby o dołączenie do teamu i wspomaganie Was.

 

@RONIN - nie bij do mnie bo nie masz pojęcia nic w tym temacie. Mówisz w moją stronę i zarzucasz mi niedbalstwo, żerowanie na czyjejś pracy, opierdzielanie się i nie zauważanie próśb innych. Szkoda tylko, że forum ma 43 tyś. userów, ponad 2 miliony postów i mam wiedzieć co się dzieje wszędzie. Samych PM dostaje nieraz 30-35 dziennie w sprawie zmian i pytań więc proszę nie mów, że źle to rozwijam bo jeśli bym nie pracował nad tym to byś mógł mówić, że kiedyś się wypowiadałem na dużym forum i serwisie bo już nie istnieje. Procentować czy banować cię nie będę bo nie o to mi chodzi. Chodzi mi przede wszystkim o to, by ludzie dostrzegali naszą pracę jaką wkładamy każdego dnia, ponosząc koszty materialne w utrzymaniu serwerów i nie narzekamy a tu ludzie jak jest dobrze to nie powiedzą nic a jak im coś nie odpowiada to od razu podnoszą krzyk. Mentalność taka dotyka wielu polaków więc staram się do tego przyzwyczajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze sprawa w ten sposob moze sie zakonczyc, z tego co jest nam wiadomo to taki nowy plik z deinstalatorem istnieje. Dobra nowina jest takze subforum z banerami reklamujacymi nasz team. Przydala by sie nam pomoc w liczeniu :)

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o udostępnienie deinstalatora do tej wersji, która rozeszła się po sieci i zrobienia nowego instalatora, dla programu, który już nie będzie liczył na kogoś innego konto. Jeśli będziecie fair co do innych i będzie widać wasz stały rozwój to otrzymacie od nas dodatkowe subforum na różne wypowiedzi, zamieścimy wam nowe wersje programów by były pobierane z naszego serwera i będą wisieć banery na serwisie co do prośby o dołączenie do teamu i wspomaganie Was.

Napiszę deinstaltor w weekend. W zasadzie powinien działac poprzedni, ale wole to sprawdzic przed udostepnieniem.

 

pozdrawiam

kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@romek

Nowa wersja z wbudowanym deinstalatorem już jest, ale trzeba ją jeszcze dopieścić :)

 

@kszonek

No to czekamy ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo Rafale za decyzje po ktorej wilk jest syty i owce cale, nawet te troche mniej biale ;) licze bardzo na dalsza nasza wspolprace juz w duzo milszej atmosferze bez oskarzen, gorozb i ze cala reszta wyciagnela konstruktywne wnioski z tej nauki, ktora zafundowali jej dwaj czlonkowie druzyny.

 

dziekuje z uwage i liczyc cholercia prosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowych ludzi to ladnie przeda: Krematorek, Andi, jonathan i pmp =) way to go panowie =]

Sie ma na czym to sie liczy [;

 

Lykne nowa instalke to moze na lapie zainstaluje.

Ale tam bedzie chodzilo zadko no i ogolnie czasami bede musial killowac seti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem nowy w drużynie (trzeci dzień) i mam pewien problem boinc na zapas ściaga mi tylko jedną, góra dwie próbki do liczenia. Zauważyłem, że serwer download/upload bywa często wyłączany (tak było w czoraj i dzisiaj) i Wczoraj to na tyle długo był wyłączony, że moje dwa A64 kilka godzin sie nudziły nie mogąc odesłać i pobrać próbek w tej chwili też się nudzą. Jak zrobić, że by zrobiło na zapas chociaż z pięć próbek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome.berkeley.edu/prefs.php?subset=global

 

W polu

Connect to network about every

Dajesz od 1 do 10 dni :) Ja osobiście mam 3 i nigdy mi się próbki nie skończyły ;) Zmień to w defaultowym ustawieniu i ustawieniu dla home (bo seti defaultowo liczy na tym ustawieniu)

 

@jonathan

Seti nie liczy kiedy lap pracuje na bateryjach ;) No chyba, że inaczej ustawisz w opcjach :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome.berkeley.edu/prefs.php?subset=global

 

W polu

Connect to network about every

Dajesz od 1 do 10 dni :) Ja osobiście mam 3 i nigdy mi się próbki nie skończyły ;) Zmień to w defaultowym ustawieniu i ustawieniu dla home (bo seti defaultowo liczy na tym ustawieniu)

Dzięki już zmieniłem. Jak ktoś się zna na angielskim tak jak ja to sobie przetłumaczy i zrozumie nie tak jak trzeba. Wcześniej myślałem, że jak zmniejsze tą wartość to będzie się częściej łączył i ściągał próbki i tylko sobie zaszkodziłem.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Co to jest ten RAC a bardziej w jakich jednostkach on leci. Bo znowu sobie pewnie źle przetlumaczyłem, że to średnia ilość kredytów ostatnio odesłanych. Tylko w skali jakiej nie mogę wykombinować. To jest średnia wartość na jeden dzień ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie oglądałem sobie statystyki najlepszych zespołów i widziałem coś co wygląda jak błąd w druku. wiele druzyn o niższym RAC niż purepc posiada setki członków a nawet ponad 1000 a purepc 73-trzech. Aż wydawać by się mogło że powinno tam pisać nie 73 a 730. Nieźle Panowie. Nawet nie byłem świadom do jak silnej drużyny się dołączyłem. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie oglądałem sobie statystyki najlepszych zespołów i widziałem coś co wygląda jak błąd w druku. wiele druzyn o niższym RAC niż purepc posiada setki członków a nawet ponad 1000 a purepc 73-trzech. Aż wydawać by się mogło że powinno tam pisać nie 73 a 730. Nieźle Panowie. Nawet nie byłem świadom do jak silnej drużyny się dołączyłem. :blink:

mamy mocne kompy i to zreguly >1 na osobe, a obiboki wylatują z teamu, wiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zesz kurde........

 

nie wiem czy wspomnialem , ale moj prof od informatyki tez liczy, ma troche mocy przerobowej, kumpel [bartsob5] tez liczy [dla b@p] i jakos tak gadamy sobie, przeszlo na bqi i teraz mam BQI jako zaliczenie :ploom:

 

grunt to wolny weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Mam jednego kompa A64 z widnowsem 64bit. Czy istnieje seti które liczy wykorzystując 64bity (gdzieś słyszałem, że tak) i jeśli tak to czy jest ono wydajniejsze niż to co mam tj. optymalizacje pod SSE2. No i oczywiście prosiłbym o jakieś namiary (linki) do takiej wersji seti. Nie mam narazie możlwiości zwiększania ilości kompów to powalczyłbym dalej z optymalizacjami żeby poprawiać RAC.

A i drugie pytanie. Jakiego mogę się spodziewać RAC jak już przestanie rosnąć przy dwu kompach A64 jeden 2800+ drugi 3000+. Liczę od 4 dni jak narazie z każdą próbką delikatnie rośnie. Przy założeniu liczenia 24h/ dobę i oba z optymalizacjami SSE2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...