Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

No coś masz w fonie z ciepłotą kolorów :)

Powinno być tak:

 

Dołączona grafika

 

Co do BOXa to wiecie gdzie można go nabyć teraz najtaiej?

jakbys mial karte ATI to przez STEAM wychodzi 40% taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
to jest pewnie sam koniec gry- strykery czy jak kto woli te pajęczaki zresztą mniejsza o nazwę atakują bazę, wczesniej sporo ich rozwaliłem a teraz idą wszystkie 3 i tak 1 niszczę ok, ale drugi podchodzi pod baze i BUM! ładuje do niego z tych "min" ale one w ogóle sie nie przyczepiają! odpadają po sekundzie, dziwne bo tego poprzedniego bez żadnych problemów tym sposobem unicestwiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zasada pozostaje ta sama. Mi też czasami odpadały.

Po za tym, im więcej zostawisz hunterów, tym większe prawdopodobieństwo, że ci to zestrzelą.

 

Ja sobie szalałem po tej mapie samochodem i kosiłem huntery. Nawet jak któregoś dobrze nie trafiłem, to i tak był na tyle wzruszony, że łatwo było go dobić spluwą

 

edit

Zmieniaj, broń na spluwę, zanim przesyłka doleci i odrazu wal

 

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu dot. deathmatcha, to napisze tutaj.

 

Otoz wg tej promocji wyzej, mozna sciagnac za darmo hl2deathmatch jesli ma sie karte ATI. Tak sie sklada, ze z kumplami mamy karty ATI i chcielibysmy pograc sobie po lanie, ale nie kazdy chce sciagac tych 2gb ze steama. Czy mozna zrobic tak, ze jedna osoba sciagnie, nagra na plyte gcfy i wklei u innych na kompach w miejsce, gdzie powinny byc sciagniete? Bedzie to dzialac?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu dot. deathmatcha, to napisze tutaj.

Czy mozna zrobic tak, ze jedna osoba sciagnie, nagra na plyte gcfy i wklei u innych na kompach w miejsce, gdzie powinny byc sciagniete? Bedzie to dzialac?

 

Pozdrawiam.

Tak będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa u Was Use 'bloom' effect when available ? Bo u mnie jak to odhaczę dam O.K wrócę do gry i z powrotem wejdę w zaawansowane opcje graficzne gry to nadal nie jest to włączone i w grze praktycznie nie widzę Motion Blur. Na stronie http://www.tweakguides.com/HL2_6.html znalazłem coś takiego

 

Use 'bloom' effect when available: This option is a bit confusing in that it seems to duplicate the existing Bloom setting above. While in theory you can enable Bloom and HDR at the same time, and thus this setting may allow that, in practice while testing it I saw no difference from enabling or disabling this option with the various lighting options. I would recommend setting whether to use Bloom or HDR using the 'High Dynamic Range' setting and leaving this box unticked.

Czy to oznacza że jak mam włączony HDR to efekt blooma nie będzie działać ? I jeszcze jedno da się zwiększyć rozmycie efektu Motion Blur (niby jest ale jakiś taki słabiutki) tak żeby było ono bardziej widoczne ? Moja karta graficzna to 7800GT najnowsze stery NVIDII + aktualna wersię DirectX 9.0c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Episode Two i jestem na prawdę pod sporym wrażeniem to, co pokazali panowie z Valve to istny majstersztyk. Niesamowita wciągająca i pełna zwrotów akcji fabuła z absolutnie zaskakującym i dramatycznym zakończeniem. Doskonała optymalizacja i skalowalność silnika przy całej masie efektownych wodotrysków a do tego bardzo przyjemna i pojawiająca się tylko w istotnych chwilach ścieżka dźwiękowa czynią ten tytuł doskonałą i wyjątkową grą i za razem obowiązkową pozycją - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po EP2 :((( oczywiście rewolucji nie ma ale HL2 to HL2 ... wszystko spoko tylko oczywiście jedno, ale... ZA-KRÓTKA (2) ... gra kończy się szczerze mówiąc w najmniej oczekiwanym momencie, szykowałem się już na kolejną wyprawę, a tu "napisy końcowe" :> poza tym grafika trzyma poziom, muzyka i wszystkie dźwięki jak zwykle dobrane bardzo dobrze ... no i ten klimat :] jedyne czego mi brakowalo to za mało wymagających pojedynków z żołnierzami kombinatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos jestem w tym budynku gdzie sa te dzialka i nie wiem co zrobic pomocy

Działka?
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chodzi Ci o te 3 karabiny maszynowe, które musisz zniszczyć? Wrzuć granat do tej maszyny obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którkie te half lajfy :( , ep1& ep2 łacznie 8h mi zajeły.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak jak mowi wistler , wrzuć granaxa do tej skrzynki po lewej stronie.

 

Btw. Misja ze strajkerami rox, z 7 razy musialem loładować zeby dać rade.

 

szczerze liczyłem , że jeszcze przed końcem wyrusze na poszukiwanied dr. Dżudit Moss, czy jakos tak ;d.

 

 

mogli by takie epizody co 3 miesiace wydawac : - D

 

 

dobranoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

balem sie ze bede mial problemy z przejsiciem "momentow na myslenie" tyle tu wypowiedzi w stylu "co zrobic"

Ale ta czesc jets wyjatkowo banalna pod tym wzgledem. Dziwie sie troche ze ktos moze miec z tym problemy. Chyba z powodu szybkiego tempa gry ludziom sie nie chce na 2 minuty zatrzymac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...