Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka robi wrażenie. Grafika nawet powala, przy dużej ilości tekstur ręce opadają i zagrzewa się sprzęt. Użytkownik Sulaco pokazał ciekawą analizę. Teraz trzeba zrobić napad na Nvidie i ukraść kilka sztuk, wtedy będziemy w pełni zadowoleni i ... Właśnie. Wiecie o co chodzi:D.

NIe chcę tu dotykać delikatnych spraw. Chodzi mi o graczy, którzy nie muszą grać na najlepszych ustawieniach. Spoko. Popatrzcie jednak z strony możliwości tej gry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

Ty juz to zapytanie wyslales? Dostales odpowiedz?

Tak, napisali żebyś się zgłosił, albo łaskawie wysłał im swój "specjalny" egzemplarz bo oni na dzien obecny nie skończyli prac w 100% i możecie się przydać. Jak przyjdzie preorder to pogadamy :> Pochwalisz się wtedy swoimi „dodatkami” i spostrzeżeniami. Nvm.

 

Najs, widać że SLI polubi AC, i to nawet na Dx10 takie wyniki :) Bardzo ładnie się skaluje. Czyli zasadniczo, o płynność nie ma co się martwić jak niektórzy krakali że GTX to mało i dlatego premiera sie przesunela. Ciekawe jak na Dx9 ...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moze byc przyczyna ze gra co chwile mi sie wysypuje do windy? I to w momentach w ktorych nic konkretnego sie nie dzieje. Troszke jest to irytujace. Chce dodac ze mam orginala. Byc moze ta gra jest wyczulona na podkrecony sprzet? Temperatury w normie wie nie wiem o co lotto.

Co do klimatu, tak jak wyzej pisano - futurystczyczne wstawki jedynie go psuja. Gra wydaje sie byc bardzo liniowa. gram dopiero kilka h, ale latam jak po sznurku, ciagle skakam. Na poczatku super, pieknie ale ile mozna sie cieszyz z wejscia po scianie i ze skoku do sianka? Zachowanie cywilow tez nie ejst doskonale. Czasem biegaja stadem jak banda baranow obijajac sie od siebie i scian...

Graficznie, cos niezwyklego. jedna z najladniejszych gier jakie ostatnio widzlaem. Moze nie fotorealistyczna ale ma to cos, nie razi plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Chce dodac ze mam orginala.

 

no własnie powodem jest ten "orginal" :lol: :lol:

 

padłem :mur:

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może trochę podjechać z mhz na pci-e moze pomoze, bo na abitach z tego co zauwazyłem dają 104 dla pełnej stabilności. Mi się ta gra tylko w Dżeruzalem wywalała na standardzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo tak jak mowi RaaDeeK. Nie mam czasu sledzic na biezaco lub czytac calego tematu, a ze mialem/mam problem to zapytalem. Patrzac na posty wyzej mysalem ze gra juz wyszla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru - zbanować większość wypowiadających się tutaj lub zamknięcie tematu aż do oficjalnej premiery Gry.

Wybrałem opcje nr 2 bo nie chce mi się odpisywać na PW do wszystkich zbanowanych ;)

Razem z premierą gry w Polsce czyli 18 kwietnia zostanie stworzony nowy temat. Ludzie w stanach, kanadzie i w zachodnich partiach europy którzy będą posiadali grę już 8 kwietnia będą musieli cierpliwie czekać by podzielić się wrażeniami.

Zakładanie tematu przed 18 kwietnia zaowocuje 2 tygodniowym ZPP lub ZKU - wg mojego wyboru.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...