Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejrzeniu tematu nie znalazłem info o Vitesta Extreme Edition 800 CL4(wersja EPP). Miał ktoś z nimi do czynienia? Wiem, że są na D9GMH(są też na Promosach, ale ja kupiłem na D9GMH) i BP PCB, ale chciałbym jeszcze uzyskać jakieś info odnośnie O/C od moich rodaków :wink:

Jutro powinienem dostac Vitesty 1066+ to sie pochwale co i jak...

 

A Wymagania mam duze Bo wiesz ile moje Geile Ultra robily :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu tematu nie znalazłem info o Vitesta Extreme Edition 800 CL4(wersja EPP). Miał ktoś z nimi do czynienia? Wiem, że są na D9GMH(są też na Promosach, ale ja kupiłem na D9GMH) i BP PCB, ale chciałbym jeszcze uzyskać jakieś info odnośnie O/C od moich rodaków :wink:

Też kupiłem Vitesty EE 800+ w wersji na Micronach(te na Promosach były 10euro taniej).http://ramlist.infinityx.nl/ddr2/ utrzymuje że oprócz D9GMH mogą być D9GCT,na moich jst naklejka z opisem kostek M20AD9G3I4170INE58 takze nie wiem czy GMH czy GCT,radiatorów nie zdejmowałem.Jak jest u Ciebie radiatory zdejmowane?

Odnosnie OC wyniki w watku DFI 965-S Dark :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że to GMH, bo memki używane i zdjęcie bez radiatorów jest - link. Koło środy-czwartku sprawdzę co można z nich wyciągnąć na AMD.

Na 1T, czy na 2T będziesz śmigał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem max mobo czyli 2.45v z biosu. Pewnie tak naprawdę dstają mniej.

Będe maił troche czsu to potestuje na jakich taktach latają na jakim napięciu.

 

500 robią na 2.3v stabilnie, pewnie potrafią tyle na na niższym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinienem dostac Vitesty 1066+ to sie pochwale co i jak...

 

A Wymagania mam duze Bo wiesz ile moje Geile Ultra robily :)

No i przyszedl czas na moje pamiatki AData Vitesta Extreme Edition 1066+ (D9GMH @ 2,5v)

 

Powiem Tak (nawet nawet niezle :rolleyes: )

Pi1M

Dołączona grafika

Pi16M

Dołączona grafika

Pi32M

Dołączona grafika

Pi1M (16M juz umarlo)

Dołączona grafika

 

Alphy Jammy...

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi potwierdzic czy komplety Corsair DHX sa na Micronach ????

bo cos mi sie obilo o uszy ale niewiem czy to prawda bo jak tak to mysle ze warto je kupic ????

Masz na mysli Dominatory ? Od wersji 1000 sa na recznie dobieranychh Micronach D9. Nizsze na innych kosciach, aczkolwiek zdarzaly sie takze Microny (wczesniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam na myśli te:

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2...pelny,id,31793/

Ma ktos moze testy oc tych pamiatek i wydajnosci ????

Te pamiatki chyba sa lepsze niż ??????

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2...pelny,id,34956/

Dominatory beda lepiej sie krecily. Zasntanow sie jednak nad G.Skill HZ O/C wysmienite, a cena duzo nizsza niz Dominatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie Goodramy mają kości przedrukowane na Goodram, bo jeśli tak to jak poznać te Microna? Dzisiaj zrobiłem sobie mały spacer i z tego co widzę to wszystkie napotkane Goodramy mają firmowe logo, ale jest też jasna kropka w rogu kości. Z tego co pamiętam przy kropce był napis DDR2 DAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KN9 chyba sie nie lubi z D9 albo ogólnie AM2 ich nie lubi, bo mimo że jest 970 4-4-4-4(co i tak jest kiepskim wynikiem) to wydajność niższa niż Goodramy 770 4-4-4-12...

pobaw sie w zmiane biosow czy cos... bo serio

 

moje Geile tez mialy gorszy o wiele wynik niz goodram :] Patologia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - nie wiecie czy wszystkie Goodramy Pro 800Mhz byly robione na D9GHM bo wlasnie taka kosc posiadam i chcialbym dokupic 2 ale nie wiem czy moge spokojnie kupic w np esc.pl, bo wszyskie byly na tych chipach czy musze specialnie szukac? a jak szukac to czy wiecie w jakim sklepie ostatnio takie sie trafialy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - nie wiecie czy wszystkie Goodramy Pro 800Mhz byly robione na D9GHM bo wlasnie taka kosc posiadam i chcialbym dokupic 2 ale nie wiem czy moge spokojnie kupic w np esc.pl, bo wszyskie byly na tych chipach czy musze specialnie szukac? a jak szukac to czy wiecie w jakim sklepie ostatnio takie sie trafialy?

Możesz spokojnie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo bo nie wszystkie byly na D9GMH :damage_wall:

 

gdzie mozesz dostac to ci nie powiem :-| najlepiej allegro

Problem też w tym, że nikt rzekomo "innych" GR PRO nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, dałem za kosci dokladnie 340 złociszy :) a bije ramki za 2 x wiecej i wyzej :) Kto sie ściga ?

 

Goodram pro 900. Na D9 bo odchylałem radiator. To jeszcze nie jest wszystko co moge wyciagnac z tych pamieci...strasznie klopowtliwa jest moja mobo z dzielnikami... stad rozne takty procka.

Evga 650i ultra + mod vdimm..poszukuje moda na chispet, (vdimm sam wymyslilem na podstawie 680i), na necie nigdzie nic nie ma)

 

2.6V osiagi na fotkach, to nie jest ich kres :) stabilnie jak skała 4-3-3-3

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

2.7V i 3-3-3-3 Tu jeszcze popracuje spi32m mialem policzone ale sobie zresetowalem kompa grrr (dodam pozniej)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Oxygen-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...