Skocz do zawartości
Santi

Najpiekniejsze Kobiety Swiata ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsza byla Doda, ta to dopiero dala czadu, zal mi sie jej zrobilo ze nie potrafi nic wiecej wydusic z siebie niz tylko "bo mi sie bzykac chcialo" albo "Doda nic nie doda" :|.

To i tak dobrze, Mandaryna umie mowić tylko "jesteście zaje*iści"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironie Doda ma całkiem całkiem głos :] i nie wali z playbecku... , wole jej posłuchać w radiu niż Beatę, Kasie i inne takie tam shitexy - co z tego że to cycata (to akurat dobrze) zarozumiała pindzia o wygórowanym mniemaniu o sobie :D

Imo nie wierze że ma IQ powyżej 160 o_O

 

Dodam że fanbojuje raczej innej muzyce i moje zdanie jest niezależne od tego co dzieje sie na PL rynku muzycznym bo nie mam w nim większego rozeznania :wink:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Basi z kryminalnych tak obserwowałem tą dyskusję i nie potrafiłem skojarzyć co to za aktoraka <_< ( bo w ogóle nie oglądam kryminalnych) ale od czego jest google :) wpisałem Magda Schejbal i zobaczyłem to http://img89.imageshack.us/img89/3505/k294962f9dc2ns.jpg :unsure: matko jedyna ona w ogóle urody nie ma itp, no ale o gustach sie nie dyskutuje B-)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy pieprzycie, Basia jest ladna :) wyszukujecie jakichs totalnie marnie wykonantych fotek a swoje ulubienice wklejacie wlasnie w fotach dobrze zrobionych a wiadomo ze dobra fota to 70% sukcesu :) ale i tak najladniejsza jest Karolinka Gruszeczka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy pieprzycie, Basia jest ladna :) wyszukujecie jakichs totalnie marnie wykonantych fotek a swoje ulubienice wklejacie wlasnie w fotach dobrze zrobionych a wiadomo ze dobra fota to 70% sukcesu :) ale i tak najladniejsza jest Karolinka Gruszeczka :P

to nie sa marne fotki tylko tak wyglada.Jesli Ci chodzi o foty w stylu okładkowym to z najgorszego paszteta idzie zrobic pieknosc B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta Herbuś( taniec z gwiazdami, na wspólnej, i jeszcze jakis program na vivie lub mtv prowadzi).

 

2249579[/snapback]

no nie wiem [; jeszcze ktos ja rozpozna albo cos:P

 

btw od tej z posta Martinii to nawet ja jestem ladniejszy [;

Dałes te fotki ? ; D

 

 

 

A tu coś dla wielbicieli azjatek..dla mnie bomba..szkoda ze to gwiazda filmów dla dorosłych ; D

szkoda ze ma tyle makijazu na twarzy <_<

 

KLIK

 

gdyby się okazało że ta fotka juz była to nie bijcie..ale ona jest taka słodka ; D

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś dla wielbicieli azjatek..dla mnie bomba..szkoda ze to gwiazda filmów dla dorosłych ; D

szkoda ze ma tyle makijazu na twarzy <_<

 

KLIK

Wyglada na wiecej szopa niz makijazu, swiatlo na twarzy inaczej sie rozprasza niz na dekolcie itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ m40

 

@ 3qu!l!br!um

 

Nie mam do was pytań ; D

 

 

 

 

Wyglada na wiecej szopa niz makijazu, swiatlo na twarzy inaczej sie rozprasza niz na dekolcie itp. itd.

 

Może to byc i fotoszop..w każdym razie chciałbym ja zobaczyć na żywo ew w filmie to bym ocenił ; D

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RepsOn a jak sie ta Twoja azjatka nazywa...?

A bo ja wiem ; D

 

co podoba się, he ?? ; D

 

@Santi dowaliłes z grubej rury myślałem że juz dzis mi sie te fotki nie załadują ; P

 

 

 

@maruh czemu ja nie moge ściągnąć ostatniej fotki pani Herbuś (to bardzo fajne zdjecie) .. specjalnie to zrobiłeś co ? ; D

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RepsOn

Z grubej rury to teraz dowale. ;)

Niech ktos tylko powie, ze ta 'kobialka nie jest pikna'. :P

Jej koleżanka Trixie też niczego sobie :D Tak BTW ciekawe galerie masz na kompie ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos tylko powie, ze ta 'kobialka nie jest pikna'. :P

Gdyby tylko nie ten aparacik na zębach... jakoś nie lubie patrzeć na zbrojone ząbki... :P Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko nie ten aparacik na zębach... jakoś nie lubie patrzeć na zbrojone ząbki... :P

Ten aparacik imo dodaje jej uroku. ;)

 

@-=KAX=-

Trzeba 'zaciekawic' dysk troche. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podoba....a skad wiesz, ze gra w filmach xxx?

W sumie to szkoda, bo taka ladna pani, a taka naughty :?

bo mam jej jeszcze jedną fotke i właśnie nie pamietam skąd...kurcze gydybm sobie przypomniał skąd ja to ściągałem..tam własnie pisało ze to pani z filmów XXX ... no szkoda szkoda bo taki ładny usmiech ma

 

a tutaj inna jej fotka

 

KLIK

 

w tym samym fajnym sweterku ; D

 

itakie niewinne te fotki..az sie wierzyć nie chce ;]]

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotce, którą zamieścił RepsOn jest napis Red Chilidot. Może to plus www.google.com pomogą wam ustalić personalia tej pani i nawrócicie ją z kariery naughty girl ;)

dobra nieważne..:)

 

 

przypomnialem sobie ze fotki mam z portalu patrz.pl, 18 lat i już skleroza ;// (o sobie mówie)

 

ok...Dziewczyna to Maria Ozawa...jest więcej jej "normalnych" fotek na patrz.pl

 

 

BTW... Na patrz.pl duzo jest fotek ładnych kobiet :] wystarczy wejsc w dzial "sexi"

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowicie o pieknych kobietach ktore sa naughty to odrazu na mysl przychodzi mi cudowna Aria Giovanni.

Mam jeden film z jej udzialem i to nie jest zwykly XXX to jest tak jakby wysokobudzetowy i naprawde ladny film erotyczny (mocny erotyk).

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...