Skocz do zawartości
s0lid

Army Of Two

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw bierze, ze nikt nie dał jeszcze topicu o tej FENOMENALNIE zapowiadającej się grze.

 

Tu obszerna (3 stronicowa) zapowiedź na gry on-line - WARTO PRZECZYTAĆ

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3535

 

Tutaj streszczenie fabuły ze strony Electronic Arts

 

Fabuła osadzona we współczesnych realiach. Światem rządzą tzw. PMC - Private Military Corporations (prywatne korporacje wojskowe). Dwóch byłych żołnierzy piechoty morskiej dołącza do International Security Corp., największego na świecie, prywatnego dostawcy sprzętu wojskowego. Bohaterowie odnoszą wrażenie, że ich największe marzenia się urzeczywistniły. Jednak wkrótce sytuacja zmienia się diametralnie. Wszystko za sprawą projektu prywatyzacji wojska i konspiracji zagrażającej całemu światu. Aby przeżyć, w dwójkę będą musieli pokonać firmę potężniejszą niż państwo.

a tu screeny

**UPDATE** - screeny kilka postów niżej.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy 3D mark? :D

Imo grafa niezła, sporo shaderów, hdr wali po oczach. No i jakis powiew świezości jest :wink: - zamiast jednego super herosa mamy ich tu az dwóch - do tego musza pokonać firmę sliniejszą niz państwo :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Raz nowy 3d mark, 2 nie slyszalem o tej grze w wersji dla peceta. Ten drugi powod zapewne zawazyl dlaczego nikt nie zalozyl tego tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz nowy 3d mark, 2 nie slyszalem o tej grze w wersji dla peceta. Ten drugi powod zapewne zawazyl dlaczego nikt nie zalozyl tego tematu :P

 

coraz wieksza część forumowiczów ma konsole wiec bedzie pewnie coraz wiecej takich tematów :)

 

Gra wyglada bardzo dobrze, zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto te screeny

post-19904-1154709157_thumb.jpg

post-19904-1154709247_thumb.jpg

post-19904-1154709280_thumb.jpg

post-19904-1154709361_thumb.jpg

post-19904-1154709324_thumb.jpg

post-19904-1154709206_thumb.jpg

 

Co my Crysis do tego to nie wiem? Pierwsze co to musicie sie klocic o grafe? Ile co ma szejderów? Ja juz tego nie rozumiem -_- Gracze, czy szejderowi fetyszysci?

 

Najwazniejsze ze ta gra probuje jakis powiew swierzosci wniesc do tego powoli schematycznego rydnku gier. Ciagle to samo ;E Crysis - kolejny fpp tylko ze wiecej, lepiej, jasniej itd...

 

Tutaj jest 2 typa, kazdy ma swoj gleboko zarysowany charakter. To juz tworzy klimacik tej gry. Do tego kooperacja, fikcyjny aczkolwiek w miare mozliwy scenariusz, a nie mutasy, obce itp...

 

Dla mnie gierka sie soczyscie zapowiada

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to coś na podobieństwo RESIDENT 0, że każda z postaci siebie uzupełnia i mozna się zmieniać w każdej chwili?

cytat z artykułu

(...)polu walki przez cały czas będzie znajdowało się dwóch najemników. Jak można się łatwo domyślić, bawiąc się w pojedynkę będziemy musieli liczyć się z tym, iż kontrolę nad drugą postacią przejmie sztuczna inteligencja. W tym miejscu do akcji wkroczy jednak kilka interesujących patentów. Przede wszystkim, w wielu grach nastawionych na ścisłą współpracę członków drużyny najczęściej jest tak, iż kolejne polecenia wydaje się przy użyciu prostego, rozwijanego menu. Army of Two zdaje się podążać w innym kierunku. Gra spróbuje nas bowiem skłonić do skorzystania z headsetu i tym samym głosowego wydawania poleceń (klasyczne okna menu oczywiście nie znikną). Z podobnymi opcjami do tej pory najczęściej miało się do czynienia w grach nastawionych wyłącznie na zabawę sieciową. Muszę przyznać, iż próba przeniesienia ich do single playera wydaje się być dość interesująca. Rozwiązanie to jest oczywiście bardzo ryzykowne. Producenci będą bowiem musieli przygotować wydajny i jednocześnie obdarzony niewielkim marginesem błędu system rozpoznawania wydawanych przez gracza poleceń. Z drugiej strony jednak może pojawić się możliwość wydawania kilkunastu, a być może nawet kilkudziesięciu różnych typów rozkazów. W przeciwieństwie do tradycyjnych okien menu nie będziemy bowiem w żaden sposób ograniczani.(...)

 

i

 

(...)Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak to, iż w DOWOLNYM momencie kontrolę nad drugim najemnikiem będzie mógł przejąć inny gracz. Ma się to odbywać bez jakichkolwiek przestojów, aczkolwiek z oczywistych względów nie warto będzie decydować się na podobne zagrania w ogniu bitwy. W równie prosty sposób jeden z zawodników będzie mógł opuścić grę. W takiej sytuacji sztuczna inteligencja ponownie przejmie kontrolę nad daną postacią.(...)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie ciekawie, a z headsetem moze byc niezla zabawa, opcja z dolaczaniem sie drugiego gracza tez jest miodna.

 

A Crysis to chyba stał sie jakims Świętym Gralem dla zatwardzialych pececiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak tylko widziałem screeny to pomyślałem sobie iż to jakaś durna strzelanka z durnymi postaciami z durnym osprzętem wyróżniająca się tylko tym, iż jakś dureń łazi za tobą.

Teraz przeczytałem zapowiedź, obejrzałem dwa trailery i przyjrzałem się dokładniej ich opancerzeniu.

Dołączam do tych, którzy chcą w tą grę zagrać :)

Poza maskami, które kształtem przypominają kolesi z Slipknota to pancerz mają taki, jaki sam chciałbym mieć. Maskę bym tylko zamienił na swoją MP4 i wzmocnił tym metalem, z którego ich są zrobione (bosko wygląda gdy obrywa w nią).

Świetnie się zapowiada również to, iż nie są dwaj kochankowie z tekstami "o mój boże, jestem za młody abyś umierał", lecz typowi kumple wrzeszczący do siebie "jeszcze raz wywiniesz mi taki numer to Cię k.... p........".

Tak wogóle to kiedy premiera i gdzie jest podane iż ma być na PS3?

P.S. Zwolnienie w 59 sekundzie w trailerze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ta gierka w Co-op zarządzi. Ciekawe jak będzie się grało w pojedynkę, pewnie już nie będzie takiego miodu chociaż programiści starają się stworzyć bardzo naturalne AI naszego kompana kiedy gramy sami. Podoba mi się bardzo mocno zarysowany aspekt pracy zespołowej, tu kolegę podsadź tam utrzymaj go na lince a takich akcji ma być więcej. Było nieco gierek z funkcją Co-op'a ale zazwyczaj sprowadzało się to do tego, że zamiast jednego, biegało dwóch ziomków i razem rozwalali przeciwników ale rzadko kiedy Co-op wygląda tak jak w AoT (chyba najbliżej jest Splinter Cell ze swoimi misjami Co-op albo nawet zwyczajne multi). Naprawdę zapowiada się fajna giera :D.

 

@Xaon

 

Kiedy premiera to nie wiem ale co do wersji na PS3 to np. przy materiałach z tej gry na gametrailers.com czy IGN widnieje X360 i PS3. Zresztą to EA, gdyby mogli to by i na PS2 wydali :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Developer: Xbox 360 will triumph over PS3 due to performance and support

 

An EA developer has called in to let us know that he believes the Xbox 360 will triumph over the PS3 due to its better performance and more rounded support. These claims come on the revelation that development of Army of Two on the Xbox 360 manages to yield a maximum of 60fps while the PS3 version struggles to reach 30fps currently. Army of Two is expected to hit retail shelves during November.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że przy tej grze spędzę wiele miłych godzin ^^ A screeny niczego sobie, grafa zapowiada się wyśmienicie. Może w finalnej wersji popracują trochę nad AA i będzie git.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, ja jestem zdania, ze przy rozdzielczosci 720p i tak wielkiej plamce w tv 32" wzwyz AA czarow nie zrobi wiec ogolnie mam to w [gluteus maximus] B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uderzaj na pole bitwy sam! Army of Two umożliwi rozgrywkę dwóm graczom jednocześnie, przypominającą Gears of War, tyle że w odmiennym klimacie już niebawem!

15 listopad będzie datą premiery, kiedy ten nietypowy trzecioosobowy shooter trafi na półki sklepowe!

 

Produkt zmierza na PlayStation 3 oraz Xbox’a 360. Gra skupia się tylko i wyłącznie na dwuosobowych misjach, dwuosobowej strategii, dwuosobowej taktyce oraz dwuosobowej rozgrywce! Pojęcie trybu kooperacji w tym przypadku nie istnieje, gdyż kooperacja to cała ta gra!

 

Za cały projekt odpowiedzialne jest studio EA Montreal. Oprawą dźwiękową zajął się sam Trevor Morris , twórca soundtrack’ów do takich filmów jak: Black Hawk Down, Bad Boys II, The Last Samurai czy Piraci z Karaibów 1,2.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,34891;core.html

 

Już nie mogę sie doczekać :D Ale będzie granie w Co-Opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Two opóźnione

 

Wygląda na to, że nie doczekamy się w tym roku kolejnej produkcji, która zapowiadała się na prawdziwy hicior ostatnich dni 2007 roku. Army of Two powstające w studiach Electronic Arts zaliczy bowiem opóźnienie, trzeba przyznać spore, gdyż z końcówki roku, debiut produktu przeniesiony został na początek przyszłego roku.

 

Jak się zapewne domyślacie, i w tym przypadku powodem obsuwy jest, nic innego jak chęć maksymalnego dopracowania produktu. Frank Gibeau - szef studia EA Games mówi: „ Army of Two ma potencjał do stania się dłuższą marką EA- dlatego tak ważne jest dopieszczenie właśnie pierwszej części gry.”

 

Cóż, szkoda, jednakże taki krok EA uzasadnić można również w inny sposób – w dobie świątecznych hitów, Army of Two mogłoby przejść zwyczajnie bez echa.

Źródło gry WP.

 

Naprawdę szkoda :/ Wszystko ostatnio ma tendencję do obsuwy. Ale może to i dobrze dopracują lepiej grę. Po nowym rok chyba nie będziemy widzieli za jaką grę się złapać XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło gry WP.

 

Naprawdę szkoda :/ Wszystko ostatnio ma tendencję do obsuwy. Ale może to i dobrze dopracują lepiej grę. Po nowym rok chyba nie będziemy widzieli za jaką grę się złapać XD

Bez sensu. w PSX Extreme jest już recka tego tytułu....ocena 7+ (tyczy się wersji Europejskiej). Czyli co, teraz trzeba będzie to recenzować drugi raz bo "coś poprawią"? Wierd, so wierd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w tym PSX to niezły przewał. To jakieś jaja. Recenzowali grę pewnie na wersji beta albo preview, przygotowanej do napisania zapowiedzi. Wstyd i żenada. Jak dla mnie, pismo straciło wszelką autentyczność.

 

Zachęcam, przed PREMIERĄ, do oglądania materiałów takich, jak np. video zapowiedź: Army of Two. :)

Edytowane przez SlideRox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. w PSX Extreme jest już recka tego tytułu....ocena 7+ (tyczy się wersji Europejskiej). Czyli co, teraz trzeba będzie to recenzować drugi raz bo "coś poprawią"? Wierd, so wierd...

ciekawe z czego robili tą reckę ;)

 

Premiera:

  • USA: 4 Marca 2008
  • EU: 14 Marca 2008
  • AU: 23 Marca 2008

 

Nowy trailer (HD, SD, Streaming)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z czego robili tą reckę ;)

 

Premiera:

  • USA: 4 Marca 2008
  • EU: 14 Marca 2008
  • AU: 23 Marca 2008
(...)

Jakaś aluzja że niby z "pirata"? Nie bój żaby, ich pozycja jako magazynu konsolowego jest na tyle wysoka że nie muszą takich rzeczy robić. Wiadomo że wydawcy przed premierą gry udostępniają magazynom wersje pre-release, była przesyłka, była gra więc i była recenzja. Numer później pojawiła się oczywiście informacja że wydawca jednak wstrzymał się, gra trafiła znowu do deweloperów w celu poprawek/dopieszczenia, był nawet komiks w którym rzekomo boss EA po przeczytaniu recki w PSX Extreme postanowił jednak opóźnić premierę ;). Głupio wyszło ale cóż, bywa. Kiedyś mój kumpel, typowy PeCetowiec, opowiadał mi ładnych parę lat temu już, że w jednej gazecie (teraz nie pamiętam jakiej) pojawiła się recka Max'a Payne'a zaś sama gra jeszcze dłuuugooo po tym nie miała premiery...

Swoją drogą skoro gra dostała 7+ to coś z nią musiało być nie tak, może to i lepiej że wyjdzie później, pod warunkiem oczywiście, że gra faktycznie się poprawi.

 

@SlideRox

Ciekawe co Ty byś zrobił gdybyś miał materiał, miał grę (jakby nie patrzeć) i zero info jakoby gra miała zaliczyć obsuwę. Pewnie też byś to puścił do druku. Po fakcie tego nie odwrócisz, to nie strona internetowa gdzie "kilkoma" kliknięciami możesz "odłączyć" materiał. W drukowanym to co, kartki wyrwiesz ;) ?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...