Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

to moze zabaw sie w handelek keyami na allegro moze jakis lamer sie zlapie

 

nie chce sie chwalic ale najprawdopodobnie jestem najlepszy w walce bez broni na tym calym forum a moze i nawet w polsce

 

uwazajcie na PredatorPL badz John Rambo

 

najlepiej sie pyka po facjacie lamy ktore teraz beda walily drzwiami i oknami bo za friko heh

 

co do map jest sporo dodatkowych map robionych przez zapalencow najlepsze to

dd determination deck 16 ( ta z unreala) garage

 

mozna sciagnac z fearmaps.com

 

sa serwy wylacznie z dodatkowymi mapami ktore na standardzie nie ma

Moge cie dotknac? :lol2: :lol2: :lol2: Zaraz zawolam Lecha 1337 i sie skonczy :lol:.

John Rambo :lol: Szkoda ze nie Commando, Killer lub jakis inny rownie mocny nick.

//

Plik leci mi 9 kbs i bede go mial za... pare dni :s.

Mowa o ftp oczywiscie ;] teraz podlaczylem drugie zrodlo i leci 23.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno cos ten torrent idzie :/ dopiero mam 13 % i udostepnilem maxymalnie swoje łącze.

 

download się ciągle zmienia - od 10kb/s do ponad 100 czasem

 

wysyłam na maxa, widzę 2 osoby podłączone z polski do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie !! Mówi się do was, że najlepiej z ftp'a bo idzie full speedem a i tak na torrencie jedziecie :>

 

Przez torrenta to sie inne rzeczy ściąga :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos pogra ze 3h to niech napisze cos sensownego. GM wskazuje 3 polskie serwery FEAR'a. Jakby bylo z 10 to moglbym sie powazniej zastanowic nad ciagnieciem tego a tak... :? Jakos nie napalam sie na gre z niemieckimi n00bami ( chociaz ciekawe jak by mi szlo po przeskoku z css :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :D Cos mi sie wydaje, że maile przychodza na "wybrane" adresy.

Rejestrowałem się najpierw na wpisujac @tenbit.pl i czekalem na maila i nic, potem wpisalem poczta.onet.pl i nadal nic.

Troche sie wnerwilem i wpisalem sluzbowy xxxxx.org.pl i nic...... wpisalem drugi sluzbowy yyyy.org.pl i odrazu doszlo. CO dziwne jest to ten sam serwer pocztowy, wiec gdyby uwalil mi maila na koncie xxxx.org.pl to i by wywalil na yyyy.org.pl, co wiecej jezeli przyszlo na yyyy.org.pl to czemu nie przyszlo na xxx.org.pl? Problemu z komunikacja widac nie ma ;)

 

Wydaje mi sie, że na niektore skrzynki (onet.pl, tenbit.pl) nie wysyłają po prostu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan mi sie wydaje, że na o2 nie dochodzi.

btw: sciagalem do tej pory z serwera sierry i transfer badziewny~8kB/s , przed chwila zaczalem z fileplanet i ~170kB/s, do max speed jeszcze troche zostalo wiec mam nadzieje że się rozpędzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cdkeyów to ja mam 5 :D (na o2 doszło, jak również na inne aliasy tlen.pl i go2.pl, na interię, gmaila i stary forumowy - siemensinfo.pl) tylko instalka z ftp idzie jak krew z nosa :/

Jak ktoś chce to zapraszam na pw.

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan mi sie wydaje, że na o2 nie dochodzi.

btw: sciagalem do tej pory z serwera sierry i transfer badziewny~8kB/s , przed chwila zaczalem z fileplanet i ~170kB/s, do max speed jeszcze troche zostalo wiec mam nadzieje że się rozpędzi ;)

dochodzi na o2!

pisalem pare stron wczesniej zebyscie sprawdzali tez spam.

 

ja dostalem key zarowno na wp jak i o2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata :D

Mam pytanie wie ktoś jak zmienić rozdzielczość na 1280x1024? bo jakoś kanciato jest :|

AA sobie włącz :lol2:

 

Ja właśnie instaluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA sobie włącz :lol2:

 

Ja właśnie instaluje...

To by zabiło mojego r9550 ;) i tak sobie bardzo ladnie radzi :D przy czym gra też ładnie wygląda :D

Nie można jakoś wymusić 1280x1024?

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks! - lol to ty tego radka zabijesz jak dasz mu 1280 ;p

Na najniższych detalach tak, że gra wygląda jak Unreal 1 to może mu sie nic nie stanie :)

 

Pograłem pograłem i wystawiam opinie - FEAR Combat jest niesatmowity :D

 

Macie link do filmiku (nagrywany przy ustawieniach wszystko na medium i 800x600). Sory, że tylko z Penetratorem ale to moja ulubiona broń B)

 

Na razie troche mało serverów ale jak sie rozkręci to może być coś na miarę BF2 ale za darmo :) :P

 

Na serverach można spotkać różnych przedstawicieli ale głównie noobki chociaż jak przed chwila grałem to strzelając do gościa ukryłem się na chwile za ściagną żeby przeładować ale nic mi to nie dało bo mnie obszedł od tyłu i z buta pociągnął ;>

 

edit- akurat na tym servie było dużo lagów... <_<

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawilem prawie wszystko na max i tekstury na medium i gra chodzi miodnie.

Po meczu wyswietlało mi moj ping mi miałem ponad 300 a nie odczułem żadnych lagów.

Zagrałem kilka meczyków i raczej noobów nie spotkałem :) Raczej doswiadczeni gracze ktorzy potrafią zaskoczyć i z buta pociągnąć :) Może postawimy serwer PurePC? :D Ma ktoś dobre łącze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ftp'a fangaming.com naprawde niezle tranfery

 

reszta lacznie z torrentem to kicha

 

pierwszy raz gram w fear. nie podoba mi się sposób w jaki postać chodzi ale może się przyzywczaje ;)

 

tymczasem wracam do Tribes.

o wlasnie bez obrazy ale teraz sie zwali cala masa lamerow bo za friko

jeszcze z wielkimi pretensjami do swiata

 

w pirata mozna bylo grac od pazdziernika na patchu 1.1 w multiplayer na nowszych patchach juz nie

 

wiec jesli ktos chcial za friko to i tak mial za friko

 

a jesli lamus nie wiedzial jak i dopiero sie zainteresowal jak powstal owczy ped na fear combat o ktorym zapewne przeczytal

w noobowskiej gazetce cd action

 

 

gra juz od dawna na allegro kursowala po 35 zl wiec kilka piw mniej i paczek papierosow

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami są spadki fps ale to raczej na serverach gdzie jest >14 osób albo jak jest jakaś konkretna zadyma.

 

Screeny robiłem w rozdziałce 1024x768x32 a co do detali to tak medium/max, bez AA, filtrowanie anizotropowe x2.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ftp'a fangaming.com naprawde niezle tranfery

 

reszta lacznie z torrentem to kicha

o wlasnie bez obrazy ale teraz sie zwali cala masa lamerow bo za friko

jeszcze z wielkimi pretensjami do swiata

 

w pirata mozna bylo grac od pazdziernika na patchu 1.1 w multiplayer na nowszych patchach juz nie

 

wiec jesli ktos chcial za friko to i tak mial za friko

 

a jesli lamus nie wiedzial jak i dopiero sie zainteresowal jak powstal owczy ped na fear combat o ktorym zapewne przeczytal

w noobowskiej gazetce cd action

gra juz od dawna na allegro kursowala po 35 zl wiec kilka piw mniej i paczek papierosow

pisalem ci juz o tym wczesniej ale ty byles za bardzo zaaferowany tym, że bedzie za darmo i że inni powinni się uczyć od vivendi a nie sprzedawać dodatki jak badziewiarki BF2.....

Przeciez wiadomo, że jak coś jest za darmo to wszyscy sie na to rzuca :?

 

EDIT:

Za 20min bede mial gre a nie mam nawet na czym w nia pograc

Dołączona grafika

 

EDIT:

Jakies to to kanciaste bardzo, o ile dobrze pamietam bardziej niz FEAR w 1024x768 :?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ci juz o tym wczesniej ale ty byles za bardzo zaaferowany tym, że bedzie za darmo i że inni powinni się uczyć od vivendi a nie sprzedawać dodatki jak badziewiarki BF2.....

Przeciez wiadomo, że jak coś jest za darmo to wszyscy sie na to rzuca :?

 

EDIT:

Jakies to to kanciaste bardzo, o ile dobrze pamietam bardziej niz FEAR w 1024x768 :?

alez nie ja sie ciesze sam w koncu z tego korzystam

 

tylko jak to ujac zanim to cale noobostwo sie wyszkoli to z kilka miehow minie

 

teraz jakos rogrywek spadnie

 

najlepsze sa takie nooby co kucaja gdzies i sie kampia caly czas heh i nie bardzo wiedza co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by zabiło mojego r9550 ;) i tak sobie bardzo ladnie radzi :D przy czym gra też ładnie wygląda :D

zancznie lepiej bedzie sobie radził jak :

1 wyłączysz całkowicie cienie

2 włączysz opcję pixel doubling

3 rozdziałka 800*600 i 2*AA - właściwie otrzymujesz "oszukaną" rozdzielczość 1600/1200 - na pewno będzie gładziej niz na 1024*768 :]

4 tekstury medium ale juz nie pamiętam :] dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...