Skocz do zawartości
Tagasu

Radeon 9200se Extreme Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Doszłem do końca możliwości O/C swojego Radeona 9200SE. Zegary taktowane są 332MHz dla rdzenia i 272MHz dla pamięci. Wynik w 3DMarku 2001 wynosi 7334pkt. a w 3Dmarku 2003 1369pkt. Więcej się nie da, a wierzcie mi, że próbowałem :) Dzięki temu zajmuję pierwszą pozycję na HWBocie spośród Radeonów 9200SE. Chłodzenie: Pentagrami Freezone XC-70 Cu+, pasta Coollaboratory Liquid Pro i dodatkowo nawiew dwóch Delt 120

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Niestety nie dodałem wyników do ORB'a. Testy w 3DMarkach robiłem wczoraj i wyleciało mi to z głwoy a dzisiaj musiałem oddać Delty i bez dodatkowego nawiewu nie da rady :)

Edytowane przez MariuszW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ekstremalne bez -50'C na GPU i brak vmodow :|

pal licho z -50, ale jakas woda z lodem, czy vmod olowkiem chociaz, a tak to moje dzieci w przedszkolu beda lepiej krecic na pasywie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba a moze podziel sobie extreme na AC/WC/DI/FC i juz

Zycie jest piekniejsze. Wiecej tabelek do porownywania :D

extreme @ AC ? no way :P no moze na syberii z 10 deltami na plycie glownej to sie zgodze B-)

 

wisnia, nigdy nic nie wiadomo, wypadki chodza po ludziach... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam jonathan... to są czasy ostaniej zimy i mrozów po -30 :D Chłodznie kompa super, mnie równiez. Rozchorowałm się tak ze odechciało mi się oc na kilka tygodni <_< a wynikó zadnych super nie było.. ale to byl extreme z narażeniem zdrowia :lol:

 

@ryba

To lepiej uważaj bo jak Cię dopadnie to jescze stracimy dobrego ocera an rzecz wychowania dzieci ;)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 9200SE to super, ale chlodzenie ekstremalne nie jest

Mialem ta karte, nawet nie pamietam ile szla, ale robila niewiele ponad 5k w 2k1 z Bartonem 2500 @ 2.31 GHz i 1GB shitowych ramow @ 166MHz, timingi blizej nieokreslone

A pamietam jak kilka lat temu ludzie w zime wywalali kompy przez okno i w kurtkach siedzieli i krecili po maksie. :P

 

Ale to czasy celinki 566MHz

Ja tak robilem w ostatnia zime, z tym, ze nie wywalalem kompa na dwor, tylko otwieralem wszystkie okna w domu na oscierz, wylaczalem grzejniki, zakladalem kurtke, buty, rekawice i krecilem

A cos sie wykrecilo (Radek 9800XL Medion uwazany przez wiekszosc ludu za shita @ 463/801, bez vmodow, Silencer Rev. 3 na low i tak byl lodowaty, o Pentagramach na memkach nie mowiac, 21,5k w 2k1)

2269040[/snapback]

e tam jonathan... to są czasy ostaniej zimy i mrozów po -30 :D Chłodznie kompa super, mnie równiez. Rozchorowałm się tak ze odechciało mi się oc na kilka tygodni <_< a wynikó zadnych super nie było.. ale to byl extreme z narażeniem zdrowia :lol:

Ja krecilem za czasow gdy bylo tylko -15, ale to i tak wystarczylo do osiagniecia na tym Radku tego co jest wyzej napisane i tez zachorowalem :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do vModów to zrobiłem vGPU a na pamięciach wystarczyło poluźnić timingi :)

Delty bede miał najwcześniej za tydzień więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość :)

To zrób więcej vGPU :) Przyjdź z wyższym taktowaniem - no i wrzuć orba :D

Ja bym skołował sobie płyte na AGP i pod C2D - wtedy jebnąłbym wszystkie 8500/9100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skołował sobie płyte na AGP i pod C2D - wtedy jebnąłbym wszystkie 8500/9100 :D

To są takie :blink: Jak się domyślam to bycmoze jakiś asrock jest, ale nie wiem.

 

Edit

asrock i asus na i865

Oki, thx za nfo ;) Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhhhhhh, mój HIS 9000 64 MB swego czasu szedłna rdzeniu 352, pamięci 290......... a to to co to jest? To jest standard :D Takie karty sie moduje i pali na skwar dziś, bo są guzik warte :):) Leciwy GF3 to zmiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORB'ów już nie będzie :) W czasie OC karta padła w 3DMarku 2001 w pierwszym teście :) Chodziłą ona wtedy na taktach 365/286 przy napięciu 1.6 lub 1.65 na GPU. Obecnie jade na TNT2 :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez MariuszW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...