Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Wydajność wygląda na rewelacyjną, zwłaszcza w 1280x1024, a ja gram nawet w ciut niższej rozdziałce.

 

Szkoda że nie załączyli jakiejś galerii screenów.

 

Napisali że to średni framerate. Zrobili 3 przejścia benchmarka (który podaje średni framerate) dla każdej rozdziałki i uśrednili wynik.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie bardzo podoba:

We feel that Far Cry 2 is a pretty kickass game. Though we haven't had the time to play it to its full extent, we loved the graphics and gameplay itself, pretty much any somewhat modern PC will allow you to play the game, even with high image quality settings enabled.

Co tutaj dużo mówić ale to przez konsole ;]. Dzięki temu ze FC2 wychodzi też na nie nie mógł przecież na x0 czy ps3 źle chodzić a dzisiejsze kompy spokojnie sobie radzą z grami z konsol (robionymi równolegle PC i Konsole ale oddzielnie albo dobrymi konwersjami).

 

Ja czekam na jakieś szersze recki i ogólnie opinie userów na temat MP bo to sp z takim AI (mimo bardzo dobrego użycia broni) może ssać ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciocia z hameryki ma już wersję z wiadomo czym i potwierdza się 3.65 GB, tak więc graficznie pewnie kiepskawo jak na konsoli nic czekam, aż MM wystawi na półkę do tego czasu pewnie znajomi cioci opowiedzą jak wygląda.

To nie jest pełna gra , pełna w granicach 7gb :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to polowa , to znaczy , ze podstwka bedzie miala 8 misji? 3.6x2 :|

nie można tak tego interpretować [; ... np skoro jakieś demo z jedną misją ma 1GB to full z piętnastoma "levelami" będzie miało 15GB ?? raczej nie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przed chwila okazje podziwiania Wersje za wielkiej wody...

 

generalnie na sprzecie jak z siga

1280x1024 wszystko na ultra high + aa x 4

i smiga 40fps ---- BEZ FIXA od ATI pod FC2

ale osobna sprawa jest fakt ze grafika to jakas Kpina i zalosc

 

w moim odczuciu gra wyglada na poziomie COD4

momentami Lepiej/Gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przed chwila okazje podziwiania Wersje za wielkiej wody...

 

generalnie na sprzecie jak z siga

1280x1024 wszystko na ultra high + aa x 4

i smiga 40fps ---- BEZ FIXA od ATI pod FC2

ale osobna sprawa jest fakt ze grafika to jakas Kpina i zalosc

 

w moim odczuciu gra wyglada na poziomie COD4

momentami Lepiej/Gorzej...

Ciesze sie z twojego posta. Czemu? Bo wczesniej pisalem , ze ta gra w moim odczuciu wyglada gorzej niz COD4 , tymczasem "fanboje" FC2 pisali , ze to lepiej wyglada niz Crysis... Ta , ciekawe w ktorym miejscu. O , przepraszam...Crysis nie ma "dynamicznej" pory dnia , ktora zalezy od postepow w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reckach widać że gra jest grywalna, więc wpierw ukończę a dopiero potem będę wyciągał wnioski {: a to że FC2 nie ma grafiki jak Crysis nie znaczy chyba że mam od razu zmieszać tytuł z błotem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz to na podstawie całości czyli gameplay, misje itp czy grafiki ?

Grafika nie jest taka zła, ale nie ma tego czegoś co mnie by pochłoneło-jakoś mi zalatuje taką niskobudżetówką :(. Farcry 1 znacznie bardziej mi się podobał i od początku jak siadłem to nie mogłem odejść, a tu wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba nic dziwnego że gra nie wygląda jak crysis skoro to inny engine. Gregor odinstalował bo gra się nie okazała kolejnym benchmarkiem zabijającym kompa ;) Widocznie wolisz klimaty rajskie, las palmas, złoto seszeli itd ;)

2. Technologicznie bardziej zaawansowany jest engine far cry 2, graficznie engine crysisa i tyle w tym temacie. A czy far cry 2 wygląda jak call of duty 4 ? Imho bzdura.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten komentarz powyżej mówi sam za siebie że cod4 do fc2 ma się nijak ;)

Drobna uwaga. Przypomnij sobie wyglada grafiki w Toce , gdzie zawsze wszystko bylo retuszowane , dlatego pytanie wyzej jest jak najbardziej na miejscu. Moglbym sam podac pare screenow z wydan papierowych , ktore nie mialy nic wspolnego z gra w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile pogralem i szczerze mowiac to nie wiem co o tej grze sadzic. Jakos tak bez polotu i w ogole jakby nuda wialo. Niby probuja rozkrecic gre od samego poczatku ale cos im nie wychodzi. Denerwujace jest to wszechobecne "efekciarstwo" typu naprawianie fury w debilny sposob krecac kluczem po silniku, albo ciagla animka otwieranych drzwi. Smiesznie tez wyglada gps przyklejony do szyby w kazdej napotkanej furze ktora wyglada jakby uciekla ze szrotu. Model jazdy jest chyba w fazie bety, beznadziejny do kwadratu. Poza jazda malo przyjemnosci sprawia tez strzelanie, tak sztywno i dretwo a przeciez to sprawa najwazniejsza w fpsie. Grafika jest ladna i silnik dobrze zoptymalizowany ale poza tym zalatuje troche niskobudzetowka (jak to ktos juz napisal). Pusto, nudno ale ladnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...