Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/player/40852.html

 

dosyc sredni gameplay na tym filmiku, poza tym mam wrazenie braku fizyki w tym tytule po obejrzeniu kilku eksplozji, poza tym AI nie odnotowano :(

hahaha :lol: 0:32 mnie rozwala.... 1:35-1:43 - kolesie biegają sobie po ostrzałem w lotto strony i w ogóle jak kukły :lol:

 

Zauważmy ze koleś gra na padzie wiec może wybrał sobie ultra easy jak nie to niekiepskie to AI jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens tracic czas na granie w strzelanke FPP na poziomie mniejszym niz normal ...

Mozliwe ze na pokazach jedyne co mozna wybrac to etap, reszta ustawiana jest przez obsluge stoiska, ktora czuwa nad tym co jest pokazywane. Taki urok prezentacji ... Bedzie demo ? :)

 

yuucOm , rzeczywiscie 0:32 to lekka porazka, myslalem ze po pierwszym Crysis zachowanie AI bedzie juz tylko lepsze, tymczasem ... slup soli to najlepsze okreslenie.

 

Jestem pewny ze dla ludzi ktorzy dopiero zaczynaja swoja przygode z FPS-ami ( a sa tacy ? :P ) nowy Far Cry bedzie lakomym kaskiem. Na konsolach ten tytul napewno zostanie przyjety lepiej niz na PC cos podejrzewam.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche o edytorze map w FC2:

 

http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/...amp;tag=nl.e513

 

plus śmieszna prezentacja z fajną muzą ;d

http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/video/6199377

 

Gdyby nie to debilne AI ;]. Chciałbym zobaczyć jak sie ta gra w mp spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra z "bonusowa" zawartoscia:

 

Posted this in the other DRM thread and I'll post it here too. Hopefully this will help:

 

- You have 5 activations on 3 separate PCs.

 

- Uninstalling the game “refunds” an activation. This process is called “revoke”, so as long as you complete proper uninstall you will be able to install the game an unlimited number of times on 3 systems.

 

- You can upgrade your computer as many time as you want (using our revoke system)

 

- Ubisoft is committed to the support of our games, and additional activations can be provided.

 

- Ubisoft is committed to the long term support of our games: you’ll always be able to play Far Cry 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania bardzo wysokie, widać, że NVIDIA faworyzowana w klasie mid-end ;).

Bez przesady , zobacz na rozdzielczosci. Jestem wiecej niz pewny , ze w 800x600 czy 1024x768 wiekszosc nas pogra w to na maxa. To nie Crysis , to multiplatformowa gra , ktora wydadza tez na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test dla mnie nie jest dość wiarygodny z tej stronki. Poczekajmy na coś konkretnego. Niestety po opiniach piratów na X360 doczytałem się, że A.I momentami ponoć kuleje. Do tego jest to wyjmowanie kuli co dla mnie na filmikach wyglądało komicznie. Miejmy nadzieje, że Gameplay będzie dobry i nie będzie wiało nudą. Co nam po ogromnym terenie na którym w większości tylko łazimy i strzelamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze i tak ze min fps jest w miare normalny nie to co w Crysis ;). Nawet przy avg 38 min fps czesto był na poziomie 9-10 (wiem ze doczytki itp) ale nie przy 4gb ramu ;p. Ciekaw jestem czy ta gra przebije grafiką Crysia (imo nie). Crapsis jeszcze długo bedzie królował w tej kwestii ;] co nie zmienia faktu ze gra średnia (tylko nanosuit ją ratuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze i tak ze min fps jest w miare normalny nie to co w Crysis ;). Nawet przy avg 38 min fps czesto był na poziomie 9-10 (wiem ze doczytki itp) ale nie przy 4gb ramu ;p. Ciekaw jestem czy ta gra przebije grafiką Crysia (imo nie). Crapsis jeszcze długo bedzie królował w tej kwestii ;] co nie zmienia faktu ze gra średnia (tylko nanosuit ją ratuje).

Rozdzielczosc. Masz pewnie LCD i 8800GT nie wyrabia. Nie mialem takiego framerate w 800x600 z AAx2 i maxem (tekstury na med) w Crysisie.

 

 

 

Wracajac do wyjmowania odlamkow z ciala - mam nadzieje , ze w wersji PC tego nie bedzie :| Widzialem na filmiku jak koles wyciagal odlamek wielkosci latki pilki noznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sulaco weś lepiej nie pokazuj testów z tej strony , praktycznie we wszystkich testach od nich są takie głupoty , że szkoda gadać.

popieram, choćby patrząc przez pryzmat ich wyników w Clear Sky stwierdzam, że z dnia na dzień mój GF 9.6k zmienił się w co najmniej 9.8gtx po prostu nie ma sensu się podniecać tymi wynikami bo mijają się z prawdą.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc. Masz pewnie LCD i 8800GT nie wyrabia. Nie mialem takiego framerate w 800x600 z AAx2 i maxem (tekstury na med) w Crysisie.

 

 

 

Wracajac do wyjmowania odlamkow z ciala - mam nadzieje , ze w wersji PC tego nie bedzie :| Widzialem na filmiku jak koles wyciagal odlamek wielkosci latki pilki noznej...

Nie trafiłeś ;). Jestem zwolennikiem crt za dużo lepszą jakość obrazu (mam 17` i gram na 1024)

 

Co do kombinerek i wyjmowania różnego krapu z ciała to bedzie na każdej platformie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłeś ;). Jestem zwolennikiem crt za dużo lepszą jakość obrazu (mam 17` i gram na 1024)

 

Co do kombinerek i wyjmowania różnego krapu z ciała to bedzie na każdej platformie ;].

 

Również mam CRT 17 i gram na 1024x768. Długo myślałem i chyba jednak zrezygnuje z wersji X360 i kupię na PC. Nie ma jak dobra myszka :P A co do wyjmowania tych kul z dłoni ( :lol: ) to dla mnie komicznie to wygląda. Po za tym ludzie narzekają na A.I już czytałem kilka takich komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że na radkach ma być wsparcie dla dx 10.1. Ciekawe jakie będą tego plusy.

Już wyjaśniam choc nie do końca na serio -będziesz musiał odpalić grę na Vista (oczywiście wydajność minus ok.10-20%) ,aby skorzystać z DX10.1(jest podobno przecuuuudny jak piszą fanboye ATI, a to ,że oparty na "beeee i całkiem do D" DX10 to już ani mru mru :wink: ).To da Ci dopalenie gry do poziomu dajmy na to "wydajność jak na XP minus 10% przy tych samych efektach" :razz: Dokładnie tak było z Asasynem -a do tego NV skorzystało z kasy i wbiło ATI wirtualny knajf w garba z patchem "f#@k DX10.1" :lol: ....Obym się mylił(no mam w końcu ATI hehe) ale tak coś to widzę -zysk będzie pewnie ale i tak Vista go zeżre w kontekście XP(coby nie było -siedzę i na XP32 i na V64).Propaganda chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mnie zadziwia jedna rzecz, po looknieciu kilku trailerow widzialem ze w AK przelacznik rodzaju ognia jest po lewej stronie, a w rzeczywistosci jest po prawej ( strzelalem z 1000 razy ) no chyba ze to jakas angielska odmiana, u nich zawsze wszystko na odwrot :)

 

No ale angielska nie moze byc, to nie wiem, jakas koreanska? tam tez jezdza po lewemu :P

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że zrobiono to by fajnie wyglądały wylatujące łuski bo jakby było zrobione poprawnie to nie widzielibyśmy tego prawda ;0

 

A po cholere komu luski?? Skoro skupiaja sie nad calym oteczeniem, to watpie aby zajmowali sie glupimi luskami ( BTW: raz mi wpadla za kolnierz, goraca jak cholera :))

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne czy nie, ale to szczegóły. A twórcy w tej grze ponoć nakładają spory nacisk na takie właśnie szczegóły. Np. możemy podpalić skrzynki na których są naboje, a te zaczynają strzelać w różnych kierunkach. Jak się podejdzie bliżej to można stracić nieco energii. Ogień w grze ponoć dość realistycznie się zachowuje, rozprzestrzenia się pozostawiając nie tylko ślady spalenizny, ale tlący się przez jakiś czas żar. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na PC, a jak na X360. Na xboxie ludzie twierdzą, że graficznie gra nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na X'ie nie powala , to uwazasz , ze na PC bedzie lepiej? Widzialem trailery z gameplayu pc'towego , na Labie ktos dawal. Imho to wyglada slabo , obecnie nazwalbym to stanami srednimi obecnego standardu , ktory nie dotyczy of koz Crysisa. Grafika ala UE3.0 w COD4 , rece jak i bronie swieca sie jak psu jajca. Smieszy mnie tez jedno. Starusienki Far Cry , gdy mielismy bron w lunecie , dawal nam ciekawy graficzy bajerek - przez lunete widac bylo otoczenie. Patrzyles w niebo - widziales niebo , w gory - widziales gory i to nie z zoomowania bronia z luneta. Tutaj zamiast tego mamy na lunecie...zielona kropke. No bez jaj. Ten standard ustanowiono w 2003 roku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś było wspomniane, że far :cry: 2 stworzono w oparciu o zmodyfikowany :cry: engine czyli tym z części pierwszej.

Gra korzysta z nowego silnika (Dunia Engine), choć wykorzystuje ok. 2-3% kodu ze starego CryEngine - tak przynajmniej piszą w anglojęzycznej wikipedii. Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niewiem o co chodzi panowie, ale właśnie gram tzn przechodze FC2 i dla mnie grafika jest Rewelacyjna, szczególnie wschód i zachód słońca... oczywiście nie jest to poziom Crysisa, ale grafika jest bardzo ładna... .Co do świecących się rąk i broni to niewiem z kąd wy to wzieliście,nie ma takiego czegoś. Podoba mi sie to że w grze straszną uwage poświęcono szczególikom, jak np zacinanie sie broni itp , im dużej z niej korzystamy to rdzewieje itd. itd. .Jak narazie to 8+/10

 

edit. jak macie jakieś pytanie dotyczace gry to piszcie postaram sie odpowiedzieć... ;)

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...