Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Już wyjaśniam choc nie do końca na serio -będziesz musiał odpalić grę na Vista (oczywiście wydajność minus ok.10-20%) ,aby skorzystać z DX10.1(jest podobno przecuuuudny jak piszą fanboye ATI, a to ,że oparty na "beeee i całkiem do D" DX10 to już ani mru mru :wink: ).To da Ci dopalenie gry do poziomu dajmy na to "wydajność jak na XP minus 10% przy tych samych efektach" :razz: Dokładnie tak było z Asasynem -a do tego NV skorzystało z kasy i wbiło ATI wirtualny knajf w garba z patchem "f#@k DX10.1" :lol: ....Obym się mylił(no mam w końcu ATI hehe) ale tak coś to widzę -zysk będzie pewnie ale i tak Vista go zeżre w kontekście XP(coby nie było -siedzę i na XP32 i na V64).Propaganda chyba....

Dx10.1 to racze h... da , ale i tak raczej karty od ati będą lepiej sobie radziły pod dx10 ze względu na spartaczone sterowniki od nvidii. Czas mija , a nvidia nic nie poprawia , a problemów i błędów przybywa. Wygląda to na , że się pogubili i kompletnie od samego początku spartaczyli stery pod viste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mnie zadziwia jedna rzecz, po looknieciu kilku trailerow widzialem ze w AK przelacznik rodzaju ognia jest po lewej stronie, a w rzeczywistosci jest po prawej ( strzelalem z 1000 razy ) no chyba ze to jakas angielska odmiana, u nich zawsze wszystko na odwrot :)

 

No ale angielska nie moze byc, to nie wiem, jakas koreanska? tam tez jezdza po lewemu :P

Z tego co wiem to nie każda broń jest symetryczna. Często broń dla leworęcznych inaczej wygląda niż dla praworęcznych. Jak ktoś widział kałacha w wersji dla leworęcznych to niech się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra korzysta z nowego silnika (Dunia Engine), choć wykorzystuje ok. 2-3% kodu ze starego CryEngine - tak przynajmniej piszą w anglojęzycznej wikipedii.

Hmmm... pewnie pamiętam jakieś pierwsze wzmianki odnośnie silnika gdzie pisali o wykorzystaniu :cry: engine. Odnośnie samej grafiki to wydaje mi się, że poziom detali jest wysoki i wygląda wszystko bardzo ładnie i jest zbliżone wizualnie do "kryzysa". Przynajmniej odwzorowanie natury bo twarze trudno mi oceniać po materiałach, które widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pewnie pamiętam jakieś pierwsze wzmianki odnośnie silnika gdzie pisali o wykorzystaniu :cry: engine. Odnośnie samej grafiki to wydaje mi się, że poziom detali jest wysoki i wygląda wszystko bardzo ładnie i jest zbliżone wizualnie do "kryzysa". Przynajmniej odwzorowanie natury bo twarze trudno mi oceniać po materiałach, które widziałem.

Przejdz sie do kiosku , kup nowego Clicka. Jest tam 4 albo 5 minutowy trailer z gameplayu w HD. Zestawiasz to z Crysisem? Nie zartuj. FC2 wyglada trafgicznie , nie tylko wzgledem Crysisow , gry ktora ma bodajze rok na karku , ale imho nawet CODa4 , ktory wyglada lepiej :| Roslinnosc wyglada ubogo , cienie tragiczne , oswietlenie jedynie daje rade , tekstury aut to dramat...Zas bronie swieca sie na sloncu jak psu jajca...

 

PS - wiem jak wygladaja trailery , ktore ukazuja grafe , nie gameplay. Wierzac temu mozna sie zdziwic...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starusienki Far Cry , gdy mielismy bron w lunecie , dawal nam ciekawy graficzy bajerek - przez lunete widac bylo otoczenie. Patrzyles w niebo - widziales niebo , w gory - widziales gory i to nie z zoomowania bronia z luneta. Tutaj zamiast tego mamy na lunecie...zielona kropke. No bez jaj. Ten standard ustanowiono w 2003 roku :|

Można jaśniej ? Bo nie kojarzę o co kaman ?:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bylo od zawsze;] no chyba ze gra na pc jest konwersja nie z next-gena tylko z ps2 (vide Hulk najnowszy);]

No nie do końca było tak zawsze : Lost Planet, GOW lepiej wyglądają na piecu. Co do FarCry2 to będzie chyba to wyglądało tak samo na każdej platformie :(. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No nie do końca było tak zawsze : Lost Planet, GOW lepiej wyglądają na piecu. Co do FarCry2 to będzie chyba to wyglądało tak samo na każdej platformie :(.

 

na pc zawsze mozna ustawic lepsze tekstury i bawic sie konfigiem, aczkolwiek na konsolach jest w FC2 bardzo plynny framerate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc zawsze mozna ustawic lepsze tekstury i bawic sie konfigiem, aczkolwiek na konsolach jest w FC2 bardzo plynny framerate

co do lepszych tekstur - proszę o potraktowanie tej wypowiedzi z przymrużeniem oka ;) : ciocia z ameryki mówi, że u niej gra już jest do pobrania ... z poczty ;) Paczka waży 3.6 GB więc nie wiem czy tak te textury będą lepszej jakości względem x klocka ale jak to z ciociami bywa może i ona się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche martwi, ze jak tylko wyjdziemy z miasta, to wszyscy nam na kark siadaja i trzeba tluc z karabinu ile wlezie. Niby to FPS, ale jednak myslalem, ze lepiej to dopracuja.

Ciekawe jak z wykonywaniem misji w trybie "stealth" (snajperka, skradanie, noz, garota :lol2:). Mam nadzieje, ze jest to w miare rozbudowane, i mozna w ciszy zalatwiac przeciwnikow.

No i kamien spadl mi z serca, ze w PC bedzie (podobno) normalny SAVE a nie jak na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN.com - 8.9

 

- niby pięknie ładnie, ale trzeba popracować nad ai oraz starkturą questów, oraz tym by gracz się nie zanudził na ogromnym obszarze gry- tyle wiem z Closing Comments niestety więcej nie miałem czasu przeczytac ;p

 

Gra z pewnością dobra ale jezeli ign daje grze super-hiper rozdmuchanej i oczekiwanej poniżej 9 to jednak oznacza, że nie wszystko jest takie fajne.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...