Skocz do zawartości
John M. Kane

Prośba - Wypełnij Ankietę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale tu chyba panuje taki offtopic, że nie dostanie mi się :)

 

Mam prośbę - w imieniu mojej znajomej chciałbym prosić o wypełnienie ankiety potrzebnej do jej pracy magisterskiej. Jest anonimowa, trzeba jedynie wypełnić zgodnie z prawdą i wysłać. Dzieki wielkie.

 

Alias 1

Alias 2

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Skoro to do pracy to powinno być wg. jakiejś reprezentatywnej grupy respondentów a o taką w necie trudno jeśli jest anonimowa. Nie mnie dorzucę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mor i zaraza, na końcu jest tylko "dziękuję".

Brak mi trochę podsumowania w stylu "ty głupi nierobie", "chamie bez szkoły", "jesteś kulkami analnymi" (to bardziej by pasowało do ankiety "jakim jesteś wibratorem" - kiedyś taką wypełniałem i wyszły mi kulki analne. W ankiecie mi wyszły.) albo chociaż "kwadratura orbity Księżyca w koniunkcji z Saturnem wskazują jednoznacznie, że stosunek mieć będziesz" :>

Wypełniłem, a co. Pisanie pracy przy braku współpracy (ale rym, joł joł & elo elo) otoczenia jest męczarnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

se wypełniłem ankiete - co se miałem nie wypełnić ;)

 

aczkolwiek jak już ktoś pisał na niektóre pytania ciężko odpowiedzieć odnosząc się do podanej skali

 

jeśli ta ankieta ma być załączona do pracy mgr to radze to poprawić :)

pozdr dla przyszłej pani mgr :razz:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...