Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie mój problem rozwiązany.........Karta idzie na serwis........3Dmarki przechodziła ...ale coś mnie tkneło i puściłem w zapętleniu .........i tak po 3 , 4 pętli się dopiero wysypywała.........od jutra bez kompa :mur: tylko w robocie ...chyba że gdzieś dorwe jakąś karte na podmiane...........Na moje oko wychodzi technologia Rohs.Niestety to zabujstwo ,dobrze że 3 lata gwary daje Leadtek.Luty bezołowiowe są niestety o wiele mniej wytrzymałe........pozdrówka........a już chciałem płyte zmieniać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postaram się zrobić mały UPDATE do wyników na Windows Vista Home Premium (32bit)...

 

Są jakieś nowsze stery niż te co podawał SULACO (100.30) pod Viste ?

nowszych nie ma , będą 100,50 ale pod koniec tygodnia........NFSC nie działa na 100.30 , FEAR chodzi , W 06 wyszło mi tyle samo co w XP na nie kręconej karcie i procu na 2,9 ... 10640. na 3,2procu i pam na 1100 ponad 11000....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zmienilem platforme na C2D i oczywiscie podkrecilem sprzet pomijajac grafike i od tego momentu zauwazylem ,ze podczas wylaczania kompa slychac charakterystyczne sykniecie nie wiem co to jest i czy sie tym przejmowac

 

druga sprawa to ze pasta z pamieci wylazi zreszta zobaczcie czy to normalne poniewaz nie wiem jak bylo wczesniej

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Glaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Karta wróciła z serwisu :), nie piszczy i co ciekawe jest o wiele chłodniejsza 63/75 st., przedtem w stresie miała grubo ponad 80.

Czy wrocila ta karta, ktora wysylales do serwisu czy nowa/inna :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie powoli ch... jasny strzela. Przyczyną jest "cudowny" MagicTune do monitorów Samsunga. Badziewie wchodzi w konfilikt z Panelem nVidii i lubi wywalic dowolną aplikacje graficzną w losowo wybranym momencie. Nie muszę chyba dodawać , ze nie idzie ustawiać trybów pracy monitora bez MT, a sama aplikacja nie ma wsprcia dla G80...

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie posiadam takiego kompa:

 

PROC: Amd Athlon 64 3200+(Nie kręcony)

MOBO: GA-K8NF-9

RAM: 2GB Kingston DDR 400MHz

GRAFA: GeForce 6600GT 128\128

 

Ponieważ mam troche gotówki, chce sobie kupić MSI 8800GTS - wiem, że na tym procu nie osiągnie pełnej mocy, ale narazie więcej gotówki niemam(tzn. niemam na nowy proc, i płyte). Proc i Płyte będe wymieniał w Sierpniu-Wrześniu(jak dobrze pójdzie). I teraz takie moje pytanie, jak będzie chodził 8800GTS pod tym procem?? Jeżeli marnie, to doradzicie co warto kupić zamiast tego(ale by było to wydajne na tym kompie).

 

PS: Czy Zasialacz 400 starczy do 8800GTS??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlozylem wlasnie do mojego kompa Blissa 8800GTS i uzylem dolnego slotu PCI niby x8 i dziala , po smarku 2006 mam wynik 81.. (przy ustawieniach z na High Quality)na starej windzie?? co jest z tym ze musi byc PCI Express x16, jesli wszystko dziala??

 

NFS Carbon sie nie wlacza, a Age of Empires ma braki tekstur, to sterowniki??czy co??

Edytowane przez Sssaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie powoli ch... jasny strzela. Przyczyną jest "cudowny" MagicTune do monitorów Samsunga. Badziewie wchodzi w konfilikt z Panelem nVidii i lubi wywalic dowolną aplikacje graficzną w losowo wybranym momencie. Nie muszę chyba dodawać , ze nie idzie ustawiać trybów pracy monitora bez MT, a sama aplikacja nie ma wsprcia dla G80...

I w tym momencie dziękuje Bogu że posłuchałem swojego rozsądku i w zeszłym roku zamiast wziąc Samsunga 970P (baaardzo ładny wyglad) wziąłem Fujitsu-Siemens P19-2 (troszke brzydszy, ale normalne przyciski) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podkręć, bo jest wskazane.

Cóż, już kręciłem przy 2,51 GHz, i napięciu standard(1,4) komp się zawieszał w 3dMark 03 ;] Według ciebie co z tego proca wyciągne na box'sowym wentylatorze? Temperatura niejest wysoka - na 2,51GHz w stresie był 43(bodaj) a w systemie 35-39 ;] Jak co to napisz mi na PW

 

PS: Podobno 8800GTS od MSI bardzo dobrze się kręci? Czy to prawda, że przy max. podkręceniu dość znacząco zbliża się do 8800GTX?

Edytowane przez GhostSoldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Podobno 8800GTS od MSI bardzo dobrze się kręci? Czy to prawda, że przy max. podkręceniu dość znacząco zbliża się do 8800GTX?

Na szybko uruchomilem 650/1000 i smiga... na razie jednak nei podkrecam karty - czekam na chlodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, też mam GTS od MSI, trzeba będzie spróbować, ale SanDiego@3 GHz będzie mnie ograniczał :/ No i boję się o temperatury, mam ponad 80*C w stressie :(

 

Dimek - jakie masz tempy w stressie po przetaktowaniu?

 

 

EDIT - Trochę powygrzewałem grafę ATI-TOOL'em i mam nawet po 85-88 *C :/ Chyba trochę ca wysoko?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, też mam GTS od MSI, trzeba będzie spróbować, ale SanDiego@3 GHz będzie mnie ograniczał :/ No i boję się o temperatury, mam ponad 80*C w stressie :(

 

Dimek - jakie masz tempy w stressie po przetaktowaniu?

EDIT - Trochę powygrzewałem grafę ATI-TOOL'em i mam nawet po 85-88 *C :/ Chyba trochę ca wysoko?

 

do 90C nie masz sie co przejmowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, już kręciłem przy 2,51 GHz, i napięciu standard(1,4) komp się zawieszał w 3dMark 03 ;] Według ciebie co z tego proca wyciągne na box'sowym wentylatorze? Temperatura niejest wysoka - na 2,51GHz w stresie był 43(bodaj) a w systemie 35-39 ;] Jak co to napisz mi na PW

 

PS: Podobno 8800GTS od MSI bardzo dobrze się kręci? Czy to prawda, że przy max. podkręceniu dość znacząco zbliża się do 8800GTX?

jeju az taka lama z ciebie. Masz mnoznik 10x i jeszcze masz jakies problemy

nie placz ze sie zawiesza poczytaj chlopie fora faq w dziale o 939, fora producenta tej plyty poszukaj na gogle.pl i na tym forum

 

mala podpowiedz

1. Daj wieksze napiecie na cpu od 1.5v procek sie sie nie sfajczy

2. Ponizej 50 stopni na cpu wsio bedzie haraszo dont worry be happy

3. pokombinuj najpierw z pamiatkami

4. Zmien biosa na najnowszego

 

5. poczekaj 2-3 tygodnie na nowa i tansza wersje gts za 300$

Edytowane przez fanboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek - jakie masz tempy w stressie po przetaktowaniu?

EDIT - Trochę powygrzewałem grafę ATI-TOOL'em i mam nawet po 85-88 *C :/ Chyba trochę ca wysoko?

Na razie nie podkrecam karty - tylko raz ustawilem 650/1000 zeby zobaczyc czy przejdzie 3DMarka...

System mam zawalony - czekam az dojdzie mi chlodzenie na ktore czekam - wtedy moze cos pokrece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie podkrecam karty - tylko raz ustawilem 650/1000 zeby zobaczyc czy przejdzie 3DMarka...

System mam zawalony - czekam az dojdzie mi chlodzenie na ktore czekam - wtedy moze cos pokrece :)

Jakie chłodzenie? ;>

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...