Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio przeglądałem karty GF 8800 GTS/GTX i zastanawiam się ile one mają długości?

Czy ktoś może zmierzył?

 

Czy są długości 7800 GT? A może dłuższe?

 

Mam Chiefteca Dragona(nie przedłużoany) ten co w sigu i zastanawiam się czy 8800 GTS się zmieści?

 

Moja XFX 7800 GT o mały włos nie koliduje z HDD. Do koszyka brakuje jakieś 8 CM.

Na szczęście twardziel leży 2 CM niżej :P

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przeglądałem karty GF 8800 GTS/GTX i zastanawiam się ile one mają długości?

Czy ktoś może zmierzył?

 

Czy są długości 7800 GT? A może dłuższe?

 

Mam Chiefteca Dragona(nie przedłużoany) ten co w sigu i zastanawiam się czy 8800 GTS się zmieści?

 

Moja XFX 7800 GT o mały włos nie koliduje z HDD. Do koszyka brakuje jakieś 8 CM.

Na szczęście twardziel leży 2 CM niżej :P

 

uzyj szukajki to znajdziesz foto 88 obok 78 i 79 oraz o ile mnie pamiec nie myli wymiary podane w cm. odrobina samodzielnosci. dla ulatwienia dodam, ze wystarczy kilka ostatnich stron tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) GTS ma 23 cm... Hmmm Powinien się zmieścić w dragonie.

 

Nie chciałbym za pół roku zmieniać budy bo karta za długa ;)

 

Co do budy to kiedyś chciałbym taką: http://www.allegro.pl/item148950940_therma...minum_25cm.html

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Przyznam sie ze przelecialem temat pobieznie z brku czasu,ale prosze powiedzcie czym sie charakteryzuja te niby uszkodzone egzemplarze ?

 

Pytam poniewaz moja w takich np. intrach gier kiedy przechodzi z jednej sceny do rugiej w takim GTL pojawia sie cos w rodzaju negatywu.

 

 

Pozdrawiam

Glaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Przyznam sie ze przelecialem temat pobieznie z brku czasu,ale prosze powiedzcie czym sie charakteryzuja te niby uszkodzone egzemplarze ?

 

Pytam poniewaz moja w takich np. intrach gier kiedy przechodzi z jednej sceny do rugiej w takim GTL pojawia sie cos w rodzaju negatywu.

Pozdrawiam

Glaniu

To są niedorobione sterowniki, w sprzedaży nie ma uszkodzonych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster- Wszystko na max detalach,1280x1024 FPS 38-60.Nie spada ponizej 38.

Sorry ze tak malo w miniaturce, ale w momencie w ktorym wysylalem imageshack padl i nie wstal do 16:40-nie wiem czemu.Reszte screenow wstawie gdy imageshack zadziala u mnie.Dodaje dwa w ktorych nie zaznaczylem miniaturki :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://img134.imageshack.us/my.php?image=a...21614527ra6.jpg

http://img90.imageshack.us/my.php?image=ar...21615120fc1.jpg

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie ze po tych wszystkich postach ktos nie potrafi ogarnac jak bardzo skopany silnik ma gra w ktorej wystepuja spadki fps na tych kartach... to na pewno nie jest wina sterownikow, a juz na pewno nie wina GRY!! TO MUSI BYC ZLA KARTA.

 

ech... ;) komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz 8800gtx i tak jak było pisane w rainbow six w 1280x1024 mam 15klatek (podczas wymiany ognia) wszystko na maxa...

karta delikatnie podkręcona na 625 i 1000...

w 2k3 mam 34000

w 2k5 mam 15500

w 2k6 mam 10500

 

....opteron dual core 165 @ 2800mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze jak ktos mnie nazywa klamca.Skoro mowie ze nie spada, znaczy: NIE SPADA. Mozliwe ze gdy wyskoczy 40 przeciwnikow,obok bedzie lecial smiglowiec,wybuchnie samochod itp,wtedy spadnie do 10 :) Oczywiscie moze podczas duzej wymiany ognia fps spada ale nie pisalem ze tak nie jest.Po prostu opisuje wrazenia podczas gry a ze gralem lacznie 30 min to juz inna sprawa.

Wyroslem z przechwalania sie czymkolwiek,nie kazdy na tym forum ma max 18 lat.

Przyklad:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiecej screenow moge zrobic oczywiscie ale dopiero jak bede miec wiecej czasu.Teraz pochlania mnie inna gra.Jedna akcja,nie oddalem nawet strzalu.Nie mialem po prostu czasu,klilka screenow z roznych miejsc i tyle.Kto nie wierzy niech pogra.Pozdro.Jedyna mocno zakrecona akcja byla ze smiglowcem wiec zrobilem screeny w trakcie startu i ruchu zolnierzy.

Ostatni screen po prostu mi sie podoba dla tego go umiescilem ( zdrowo oberwal ) ;)

Wiecej screenow nie robie, bo imageshack doprowadzil mnie do rozpaczy.Kto chce sprawdzic ile gra ma fps a nie wystarcza mu moj opis i screeny niech leci do sklepu/kolegi/babci i sam sie przekona.

EOT

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze jak ktos mnie nazywa klamca.Skoro mowie ze nie spada, znaczy: NIE SPADA.

potwierdzam, ze ladnie chodzi, na pewno o wiele, wiele lepiej od R6:V. nie ma jakis dziwnych spadkow framerate do poziomu jednocyfrowego. ze wszystkim na max i 1280x1024 8800gtx daje rade, wyzej juz ciecie detali, albo SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz 8800gtx i tak jak było pisane w rainbow six w 1280x1024 mam 15klatek (podczas wymiany ognia) wszystko na maxa...

karta delikatnie podkręcona na 625 i 1000...

w 2k3 mam 34000

w 2k5 mam 15500

w 2k6 mam 10500

 

....opteron dual core 165 @ 2800mhz

Patrz na gry, bo proc za cienki do markow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na gry, bo proc za cienki do markow ;)

 

w marki bawić się będę później....e6700 w drodze....

jak macie grafy wykręcone?

 

i jak ktoś ma może wyniki z feara 1280x1024

umnie aa4x af16x

min. 52

aver 116

max. 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie grafy wykręcone?

 

standardowe chłodzenie, bez modów, karta prosto z pudła - 650/1050MHz B-)

 

3DM03 > 38,000

3DM05 > 20,000

3DM06 > 12,500

 

to wyniki po paru podejściach do smarków - stery na default, zero zabawy LOD, only OC :)

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas miałem ati więc jeszcze jedno pytanie, kiedyś do NV control panel wyglądał inaczej (wydaje mi się że lepiej) czy jest możliwość używania starszego control panela?

 

pozdRo

Tak :) (stery 97.44)

 

Odpal rejestr:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvCplApi\Policies

 

utwórz nowe DWord o nazwie SedonaDisable i ustaw wartość 2

 

po tej operacji powinieneś mieć już stary control panel, ale z góry ostrzegam, że część opcji może być zablokowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :) (stery 97.44)

 

Odpal rejestr:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvCplApi\Policies

 

utwórz nowe DWord o nazwie SedonaDisable i ustaw wartość 2

 

po tej operacji powinieneś mieć już stary control panel, ale z góry ostrzegam, że część opcji może być zablokowane :(

 

wielkie dzieki!!!!!!!!!! B-) :razz: :)

 

max. AA można chyba ustawic na 4 chyba.... co na szybko zauważyłem:)

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...