Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem i nie jest źle, na pewno nie gorzej niż w poprzednich częściach :)

wszystko na maks, 1024x768 AAx0 nie jest źle, ale w trybie canyon gdzie kamera zaczyna świrować jest już nie wesoło, trzeba będzie z czymś zjechać w dół, ogólnie bardzo przyjemnie mi się jeździło B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało słów krytyki jak na razie w stosunku do tego co się działo w drugim przedpremierowym topicu.

 

A tak ode mnie co do wydajności wszystko na max. rozdziałka 1024x768 blury i inne śmiecie na "on" aa x4, aniso 30-45 fps. MW chodził szybciej no ale chyba nikt się nie spodziewał że Carbon będzie szybciej latał przy tych samych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath:

Na jakich ustawieniach grasz ? I ile mniej wiecej masz klatek ?

Blur off, shadery low, reszta all, bez aa. chodzi 50-60-70 fps.

 

Kolejny filmik, tym razem poltorej minuty wyscigu. ;]

 

http://www.filefactory.com/file/54a1ae/

 

ps. nic nie pilem %)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAL.PL

 

Kupilem piwko, zassalem demko i garm:

 

Gdybym nie wylaczyl "blura" nie czul bym wogole , ze jade jakims autem (troszke pomaga drgajaca kamera w odczuciach jazy). Pierwszy wyscig , 2 miejsce, powtorka i juz 1 z duza przewaga ( nawet nie uzylem nitro) , dalej, wypuszczam "blokersa" a on zamiast blokowac glownego oponeta zajechal mi skrot. Graficznie wyglada to jak "przecukrowane najslodsze ciasto + ladrynki i zaglaskany kot" , ehh przy tym MW to klasyk. Drift, jak juz zapanujesz nad autem mozesz nawet ladnie je kontrolowac w poslizgu i masz 120 k przewagi nad 2 w tabeli ( AI kuleje i poziom trudnosci ). Kanion to dla mnie totalna porazka.

 

Z calej zabawy najlepsze bylo piwo.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blur off, shadery low, reszta all, bez aa. chodzi 50-60-70 fps.

 

Kolejny filmik, tym razem poltorej minuty wyscigu. ;]

 

http://www.filefactory.com/file/54a1ae/

 

ps. nic nie pilem %)

Włącz 1024x768, aax2, wszystko na full i powiedz jaki masz fps :) Bo jak tylko przyjdzie karta to B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz 1024x768, aax2, wszystko na full i powiedz jaki masz fps :) Bo jak tylko przyjdzie karta to B)

Ta pewnie, chcesz zobaczyc slideshow ? ;] Pisalem, ze blur zjada tak ~30-40% fps a shadery ~50%. ;] Wole zjechac troche z grafa, ale utrzymac przyzwoity framerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie, chcesz zobaczyc slideshow ? ;] Pisalem, ze blur zjada tak ~30-40% fps a shadery ~50%. ;] Wole zjechac troche z grafa, ale utrzymac przyzwoity framerate.

Niby tak ale u Ciebie na filmiku odświeżanie refleksów na aucie to leży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAL.PL

 

Kupilem piwko, zassalem demko i garm:

 

gdybym nie wylaczyl "blura" nie czul bym wogole , ze jade jakims autem (troszke pomaga drgajaca kamera w odczuciach jazy), pierwszy wyscig , 2 miejsce powtorka i juz 1 z duza przewaga ( nawet nie uzylem nitro) , wypuszczam "blokersa" a on zamiast blokowac glownego oponeta zajechal mi skrot, graficznie wyglada to jak "przecukrowane najslodsze ciasto + ladrynki i zaglaskany kot" , ehh przy tym MW to klasyk. Drift, jak juz zapanujesz nad autem mozesz nawet ladnie je kontrolowac w poslizgu i masz 120 k przewagi nad 2 w tabeli ( AI kuleje i poziom trudnosci ). Kanion to dla mnie totalna porazka.

 

Z calej zabawy najlepsze bylo piwo.

A czego sie spodziewales ?

 

Niby tak ale u Ciebie na filmiku odświeżanie refleksów na aucie to leży :)

No moze nie wlaczylem tej opcji, juz nie pamietam, ale tak jak pisalem, najwiecej fps zjadaja tamte 2 opcje, reszta sie nie liczy.

 

edit

 

Zobaczylem w opcjach i te refleksy to opcja shader, czyli jak wezme na medium to spada fps o 50%, wiec jednak wole bez. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewales ?

No moze nie wlaczylem tej opcji, juz nie pamietam, ale tak jak pisalem, najwiecej fps zjadaja tamte 2 opcje, reszta sie nie liczy.

 

edit

 

Zobaczylem w opcjach i te refleksy to opcja shader, czyli jak wezme na medium to spada fps o 50%, wiec jednak wole bez. ;]

No to dość duży wałek bo i w U2 i w MW ta opcja wcale nie zjadała dużo fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dość duży wałek bo i w U2 i w MW ta opcja wcale nie zjadała dużo fps.

No widzisz, tutaj musieli cos odwalic, aby sztucznie podniesc wymagania gry, jako, ze nowa gra to i wymagania musi miec duze. :D

 

Prosze bardzo, wszystko na full + lekki tuning w virtua dub i juz mamy plynna gre. :lol2:

 

http://www.flurl.com/item/carbon_pigula__D_u_197892

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie jednak udalo dzis jeszcze zagrac... Powiem tak - czuje ze po mimo tych wszystkich upiekszaczy graficznych w koncu NFS powroci do zrodel ;o Najlepiej jezdzi mi sie muscle-carem tak jak zreszta przypuszczalem. Ale w 1280x960 z wszystkim co jest mozliwe na full gra ssie ;sss No nic wiecej napisze i zapodam jakies screeny pozniej jak sie wczuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktorys z szanownych panow powiedziec jak zmienic kamerke? :blink: Czy jestem takim 'noobem', ze nie potrafie tego zrobic czy sie po prostu nie da :?: :P Zawsze jezdzilem z widokiem ze zderzaka i nie podchodzi mi widok mojego samochodu przede mna. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i nie jest źle, na pewno nie gorzej niż w poprzednich częściach :)

wszystko na maks, 1024x768 AAx0 nie jest źle

Dziwne, ja dalem AAx4, poza tym wszystko na max i smiga. Co nie zmienia faktu, ze gra zalatuje kupa. Jedyny plus - model jazdy. Musze przyznac, ze daje rade. Ale reszta jest tragiczna (a nie, jeszcze fajna laseczka na poczatku mowi zeby pasy zapiac). Nie wiem czy mam cos z oczami ale wg mnie grafa jest gorsza niz ta w MW, Autosculpt to tez jakis na sile robiony bzdet a jak zasmakowalem drifta to od razy exit i uninstall. Poza tym mnie to juz nudzi, non stop to samo, fury ktorych nie powinno sie tuningowac z wiejskimi "upiekszaczami", doslownie jakbym Paris Hilton na kolkach ogladal. Vomit i tyle, to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUJ!

 

Rozpisał bym się co mi się w tej grze nie podoba, ale nie chce mi się, tyle tego jest. NFS U2 to przy tym czymś poezja. Przynajmniej ładnie mi to świństwo działa z wszystkim na full w 1024 (cholerny 15"LCD :x , no i ten muscle car jest nawet fajny, mimo że model jazdy jest skopany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie jednak udalo dzis jeszcze zagrac... Powiem tak - czuje ze po mimo tych wszystkich upiekszaczy graficznych w koncu NFS powroci do zrodel ;o Najlepiej jezdzi mi sie muscle-carem tak jak zreszta przypuszczalem. Ale w 1280x960 z wszystkim co jest mozliwe na full gra ssie ;sss No nic wiecej napisze i zapodam jakies screeny pozniej jak sie wczuje

oj chlopie grzeszysz, porownywac ten wybryk natury do takich klasykow jak nfs2se, nfs3 to grzech ;) swoja opinie opieram narazie na fotkach i opisach ;] jutro sie zaopatrze w demo zeby sie utwierdzic w przekonaniu ze to kupa ;]

 

ps. Plusk fajny masz driftujacy po pulpicie komunikat :D

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nacisnij klawisz "c"

"c" o ile mnie pamiec nie myli

 

sekundy szybszy byles;)

Hehe, czyli normalnie jak zawsze. :P Nie wiem jak jak wciskalem te klawisze, bije sie w piers. :oops: B-)

 

Pogralem troche i jak na razie mam mieszane uczucia. Za krotko jednak pykalem by ocenic gre, trzeba poczekac na fulla i przysiasc na dluzej. ;] Fajne jest to jak wypadamy z trasy (urzeklo mnie to jak historie w dawnym programie pt. "Cela numer"). :D

 

EDIT

Gra co drugi/trzeci raz po uruchomieniu i pozniejszym oczekiwaniu na wyscig wywala mi sie do windy. :? Gwaltownych spadkow fps'ow znanych z MW na razie nie doswiadczylem. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Framerate wyglada nastepujaco (oczywiscie jak mowilem 1280x960, AAx 4, Anizo x16, w grze wszystko MAX) (a- blur ON, b- blur OFF):

 

Race 1 ___ a- ~ 35fps ___ b- ~ 41fps

Drift ___ a- ~ 37fps ___ b- ~ 42fps

Canyon ___ a- ~ 30fps___ b- ~ 38fps

 

takze najbardziej komfortowo gra mi sie na blur off (choc sa momenty z blur on gdzie mam 50fps), moze jutro sprobuje wylaczyc cos jeszcze zeby przetestowac wiekszy framerate

 

2. @ Plusk tez mi juz wyskoczylo info "wystapil problem z aplikacja", widocznie demo jest niedopracowane

 

3. Mowiac o "zrodlach" mam na mysli rywalizacje, nie grafe. Gra jest w nocy wiec to normalne ze sa skojarzenia z seria U (dobrze ze nie dali wiesniackich neonow)

 

4. tryb Carbon czy jak kto woli Canyon kojarzy mi sie z driftem z U2 (byly tam misje wlasnie na otwartej drodze), zobaczymy w wersji full, w sumie nie jest latwy (camaro dla mnie sie tu zdecydowanie nie nadaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje FPSy - wszystko na max, AAx4:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Taka sobie ta gierka. Grafika nie odbiega chyba od MW, a za to ciśnie bardziej kompa. Ten cały drift jest prostszy niż w U2. Jedyne czym może się bronić ta gierka to nowy typ rozgrywek, ale w demku nie za wiele tego widać.

 

Raz mi się wywaliła do pulpitu - po pierwszym odpaleniu i zabawie z sculpt'em. Wyłączyłem profilaktycznie Kasperczaka, ale po wypowiedziach widzę, że chyba nie o to chodzi ;)

 

Ad. 4 To moim zdaniem była najfajniejsza implementacja driftu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest dość dziwne :) Drift jest do bani, ułatwiony na maksa ( z filmików inaczej to wyglądało ), sculpt przycięty bardziej niż w demie na X pudło, jazda lancerem to nie jazda tylko patrzenie jak komputer nas prowadzi O_o Lambo nie śmigałem ale Camaro ładnie jeździ, IMO nawet bardzo ładnie, FPS są zadziwiające bo od 24 do 70 :lol: ciężko jest ustawić gre tak żeby mieć płynnie i ładnie bo w opcji cieni zawarli 20 innych :/ A team pójdzie w odstawke na dzieńdobry albo przesunek ten guzik tak daleko jak świat tego nie widział :D

 

P.S w regedit zobaczyłem opcje rain enable :wink: i brightness na 32 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po testach :D I najbardziej denerwuje mnie ten drift... fatalnie jest. Muzyka tez taka sobie, teraz juz calkowicie pelni role tylko tla, jest monotonna :?

 

A! I jeszcze ten blur... SAM BLUR! nawet tekstur nie widzc tylko blur blur blur :mad:

Edytowane przez deadfrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...