Skocz do zawartości
Sysak

Zestawy

Jak oceniasz zestawienie  

437 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom merytoryczny i przydatność zestawienia? (Zawartość zestawów)

    • Super
      115
    • Bardzo Dobrze
      183
    • OK
      95
    • Przeciętnie
      28
    • Dno
      16
  2. 2. Jak oceniasz sposób prezentacji zestawów i porad? (Estetyka i przejrzystość)

    • Super
      120
    • Bardzo Dobrze
      175
    • OK
      97
    • Przeciętnie
      30
    • Dno
      15
  3. 3. Czy uważasz, że dodanie do zestawów monitorów, myszek klawiatur i głośników itd. w takiej formie jak teraz jest chłodzenie, jest dobrym pomysłem?

    • Tak
      293
    • Nei ;]
      144


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

W ostatnim monitorze philipsa popraw tagi, w obudowie chieftec (duże->middle) popraw cenę, teraz jest 296 a kosztuje 276.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie pozytywnie sklep ulubiony.pl - mają najniższe ceny na wiele podzespołów (by the way - dysk WD2500AAJS jest za 211 zł czyli taniej niż w Twoich zestawach z apollo) i siedzibę w Warszawie (pierwszy sklep internetowy z w miarę niskimi cenami w tej okolicy - kiedyś był ZNAK, ale ceny im podskoczyły prawie do poziomu Komputronika). Jak zwykle świetna robota, herr Sysak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie pozytywnie sklep ulubiony.pl - mają najniższe ceny na wiele podzespołów

Kupiłem u nich dysk, mobo i gpu. Bez zastrzeżeń. Jednak dopiero przy reklamacjach (odpukać) stwierdzić będzie można co to za sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar złożyć zestawik z cd2 e 6750 i 8800 gtx czy ten zasilacz corsair 520w starczy czy lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 620?? będę kręcił !!

Edytowane przez superdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bete robie na forum dla modow dzialow, bo z testowego w poniedzialek moze wyparowac. Mam niezbyt dobre wiesci. Wlasnie wyemigrowalem, w nowym mieszkaniu jeszcze niemam neta, wiec pracowac moge tylko w szkole, kiedy mam czas. To moze potrwac... Sorry za to utrudnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna. Wyemigrowalem jakies 3 tygodnie temu do Zugu w Szwajcarii, bo moj ojciec dostal tu prace. Ja sobie chodze do miedzynarodowego liceum, mowie po angielsku i mam malo czasu. W szkole zapieprz, ale czasem sie trafi jakas wolna lekcja, to wejde na forum, ale w domu internetu niet wiec o dluzszej pracy nie ma mowy. W nastepnym (albo jeszcze kolejnym) tygodniu powinienem miec neta i wszystko wroci do normy. Moze w tym miesiacu ktos by mi pomogl z aktualizacja? Walcie na PW. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie kiedy Sysak będzie miał znowu dostęp do internetu? lada dzień chce złożyć zestaw za 3k, i chciałbym zobaczyć wrześniowe zestawy :)

 

//

umm nie widziałem postu powyżej, sry. to pomoże mu ktoś? xD

Edytowane przez Eladril

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mozna. Wyemigrowalem jakies 3 tygodnie temu do Zugu w Szwajcarii, bo moj ojciec dostal tu prace. Ja sobie chodze do miedzynarodowego liceum, mowie po angielsku i mam malo czasu. W szkole zapieprz, ale czasem sie trafi jakas wolna lekcja, to wejde na forum, ale w domu internetu niet wiec o dluzszej pracy nie ma mowy. W nastepnym (albo jeszcze kolejnym) tygodniu powinienem miec neta i wszystko wroci do normy. Moze w tym miesiacu ktos by mi pomogl z aktualizacja? Walcie na PW. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

kurde, mamy już październik, co z tymi zestawami : /

:? Czytać sie nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Oficjalnie witam sie z wami z mojego domu i zapowiadam, ze zestawy na pazdziernik beda na 100.% Kto sie cieszy- łapka w gore.(Ale nie w tym temacie, bo nie potrzebuje wypowiedzi w stylu "ja sie ciesze" )

Ja sie cieszę! :P A teraz odejmij mi procenty [;

 

Powinno być że zestawy na listopad, teraz mamy październik. Nie zrób za dużo zestawów (patrz zestawy miguel707 chociaż pochwalam jego prace). W zestawach umieść 8800GT-wszystko wskazuje że będzie wyśmienita. Jako dyski daj jakiś najlepszy z najtańszych a w opcjach daj inne dyski. Taka drobna sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go wrzucałem to był po 899.;-)

BTW. Komentujcie czy zestawy ok, czy nie, bo zaktualizowałem i cisza grobowa zapadła. Nie wiem czy się podoba moja robota komuś w ogóle... ;-)

 

Co do połączenia sił z miguelem, to nie bardzo. Też mi się podoba jego robota (szacunek za mnogość FAQ) i nie mam nic przeciwko jego zestawom tutaj. Zawsze lepiej dla czytelników jak mają alternatywny poradnik, a z kolei my jesteśmy bardziej zmobilizowani do robienia naszej pracy jak jest między nami konkurencja. Poza tym praca zespołowa w tym wypadku to nie jest to.;-) Bardzo by się wydłużył czas przygotowania i byłoby to dla nas obu niewygodne. Dla tego ścisła współpraca nie wchodzi w grę. (Choć przeciw luźnej nie miałbym nic przeciwko, ale wszystko w ramach dwóch samodzielnych topiców.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak mi sie wydaje że trochę duży skok jest z 2500 do opcji 4300 zł nic niema pomiędzy.

I nie wiem czy nie nie opłacałoby sie do każdego z zestawów dopasowywać chłodzenie procka odpowiednio jakość/cena.Chodzi o to żeby pomóc w wyborze chłodzenia najlepszego np do E2160 w stosunku jakość do ceny.

 

 

A i według mnie nie powinno być współpracy z Miguelem każdy z Was odwala kawał dobrej roboty i niech tak zostanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...