Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mogłeś uszkodzić wszystko :) ee peszek

eeee weź tak nie mów, bym się z lekka wkurzył:) ogólnie wszystko ładzia ale teraz jak mam podkręconego kompa tak jak w sigu to freezy co chwila. Ale mam zmienioną kartę więc łudzie się że to przez to :PP tak tak wiem to nie to..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wiem że tak steam robi.. ale przecież nie każdy ma CS:S'a ze steama niektórzy mają taką bardziej przyjazną wersje bez steama :P

Jak dla mnie to bardziej przyjazny jest oryginał... Przynajmniej jest zawsze up to date.

 

Kurde. Powiedzcie mi robiąc zwarcie na karcie ( przypadkowo oczywiście) mogłem też uszkodzić swoje pamiątki???

Robiąc zwarcie na karcie można ją uwalić całą, a nie tylko pamięci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardziej przyjazny jest oryginał... Przynajmniej jest zawsze up to date.

Robiąc zwarcie na karcie można ją uwalić całą, a nie tylko pamięci :wink:

Wybacz nie sprecyzowałem. Zwarcie było na karcie która poszła z dymem, jest teraz na gwarancji a mi chodzi o pamięci RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś zrobił zwarcie na grafie, poszło z dymem pół kompa ;)

 

 

Tak, ale teraz pytanie czy korzystasz ze steama i masz wszystkie uaktualnienia do cs:s'a ? engine ten sam ale Dark Messiah wyszedłem sporo później i być może miał coś zmienione.. a nawet na pewno miał coś zmienione icon_smile2.gif

Tak, korzystam ze steama i wszystko jest up-to-date, ale wydaje mi się że DM ma tę samą wersję engine. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie latwiej poszukac u samego zrodla?

 

http://www.nzone.com/object/nzone_download...betadriver.html

A ściągałeś stamtąd ostatnio ?? Bo mi np. 3 dni temu stamtąd od razu urywało połączenie i nawet 1mb nie mogłem ściągnąć. Kolejny wujek dobra rada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągałeś stamtąd ostatnio ?? Bo mi np. 3 dni temu stamtąd od razu urywało połączenie i nawet 1mb nie mogłem ściągnąć. Kolejny wujek dobra rada ...

 

Tak. Dla testu zrobilem to ponownie 30s temu i dziala, wiec nie wiem wujek do czego pijesz.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male moje spostrzezenie

ostatnio pytalem czy procek z 1 rdzienienm nie jest waskim gardlem dla grafy 8600GT

dzis po zakupie X2 z opisu nizej wiem ze jest, zakup lepszego proca jest WARTY

np. colin DIRT nie dosc ze juz wreszcie jest plynny to zwiekszylem troche detale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardwin a jak wygląda sytuacja z grami korzystającymi wyłącznie z 1 rdzenia?

tą informacją podziele sie pozniej

jestem w robocie, nie mam czasu wogole ostatnio

tyle co wczoraj w nocy sie pobawilem

wiecej OC procka niz grami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis po zakupie X2 z opisu nizej wiem ze jest, zakup lepszego proca jest WARTY

np. colin DIRT nie dosc ze juz wreszcie jest plynny to zwiekszylem troche detale

Nie podniecaj się tak , bo takiego kopa dwa jajka dają tylko w Dircie , nowym Medalu i Lost Planet. W innych grach liczą się mhz na cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WiC też 2 jajka dają kopa...

 

A raczej na 2 rdzeniach gra się nie wywala / nie przycina / nie doczytuje w ogole (mam porównanie z identycznym zestawem jak mój tylko prockiem 1 rdzeniowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem krotko

wole x2 2000Mhz niz 1 core 2800Mhz jak mialem wczesniej

poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś x2 na s939 mówisz warto aż tak bardzo ?

(tak w razie sugestii na c2d nie przechodzę póki co bo kupiłem lcd i może samochód zmienię :D)

 

Witam. Czy miał ktoś problemy ze sterami 163.71 beta typu nie stabilny komp, restarty podczas gry. Miałem problem podczas odtwarzania filmów (zbyt jasny obraz) i instalacja nowych sterów pomogła.

jakby ktoś miał to pewnie by napisał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś x2 na s939 mówisz warto aż tak bardzo ?

(tak w razie sugestii na c2d nie przechodzę póki co bo kupiłem lcd i może samochód zmienię :D)

jakby ktoś miał to pewnie by napisał <_<

Ja kupiłem X2 młodemu Brisbane i teraz pluje sobie w gębę że nie C2D ........ [gluteus maximus] nie oC a tempy większe niż na C2D.

ale jako tako jest OK . zawsze to 2 jajka , koszt mały a do grania styknie. ....

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem swiecie przekonany, ze w 90% uszkodzen karty powstalych przy podlaczaniu tv wynika z winy uzytkownikow i stosowania kabli z bazaru.

 

Nie chyba a na pewno <_< sprawdź co Sideband zrobił zanim swoją sztukę podłączył B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawil sie ktos DX10 pod win XP?

Download DirectX 10 for Windows XP from Alky Project

 

To install:

Copy d3d10.dll, d3dx10.dll, d3dx10.dll, dxgi.dll, and Nucleus.dll to C:\windows\system32\

 

To get the examples:

Follow the instructions on Using Visual C++ 2005 Express Edition with the Microsoft Platform SDK

Download and install the DirectX SDK

ja wieczorem sie pobawie bo jestem w robocie, ale juz sciagam DirectX SDK - 441MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...