Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Patrze sobie na: http://www.guru3d.com/article/Videocards/426/5/

i wdze ze niezle zra te karty czy zasilacz ktory mam w podpisie( 410w) podala tej karcie czy musze kupic: http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,21151/

Chociaz widze ze Leborg nagina na 400 w

Nie masz zadnych freezow ?:)

Możesz kupić nawet 500wat tylko nie wiem po co , skoro ta karta pobiera bardzo mało energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dorobimy to polecimy na Okęcie:) a tak na poważnie to chyba lepiej dozbierać do 8800.

tak tez uczynie dopiero pod koniec roku zapodam cos silniejszego ( od czego sa raty :P )

Poczytalem troche recek :) wiec jeszcze przemysle :)

tym razem nie dam sie wciagnac jak w palita:) [ chyba:D ]

poczekam spokojnie , niech ceny unormuja w miedzy czasie x2 sie zapoda bo jest smiesznie tani :)

PS: Dzieki za szybka odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz widze ze Leborg nagina na 400 w

Nie masz zadnych freezow ?:)

A dlaczego mialbym miec?:P

Z tym zasilaczem zaczalbym sie martwic dopiero przy quad-sli z 8600:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka a ja ponawiam Moje pytanko czy są jakies mody do galaxy 8600GE?? bo juz mnie drazni strasznei to moje 700 Mhz na rdzeniu: http://haker.nie-spamuj.eu/phishing.html
i czy jak wkleje foty zajebb.... jakosci to Ktopś pomoze popszukac moda?

Edytowane przez mietas>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. nie wiem po co oni wydaja te pathe wlaczajace obsluge DX 10 jak na wszystkich grafach nie da sie grac plynnie - imo poronione to wszystko ;/

 

najpierw CoH, teraz CoJ...

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swoją 8600gt od Galaxy za 458 zł :) PCB jest baaardzo krótkie - krótsze od mojego starego 7600GS :D

 

Będe dzisiaj testował, jak znajde czas to pomierze i znajde ten rezystor do vmoda wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swoją 8600gt od Galaxy za 458 zł :) PCB jest baaardzo krótkie - krótsze od mojego starego 7600GS :D

 

Będe dzisiaj testował, jak znajde czas to pomierze i znajde ten rezystor do vmoda wieczorem.

fajno popiół. Jak znajdziesz trochę czasu to możesz z tego zrobić małe faq. Zrobić ładne zdjęcia i pokazać co gdzie i jak zamalować :P

 

A ja tymczasem powtórzę swoje pytanie; Do jakiej temp. mogę "obracać" mojego 8600GT ?? Jaka jest bezpieczna granica ?? 60 stopni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajno popiół. Jak znajdziesz trochę czasu to możesz z tego zrobić małe faq. Zrobić ładne zdjęcia i pokazać co gdzie i jak zamalować :P

 

A ja tymczasem powtórzę swoje pytanie; Do jakiej temp. mogę "obracać" mojego 8600GT ?? Jaka jest bezpieczna granica ?? 60 stopni ??

 

moj ge ma nawte 67 i nic sie nie dzieje takze masz jescze kilka stoipni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test w CoJ DX10

 

karta : 8600GT taktowana 820/910

 

 

________LOW_____BALANCED____HIGH

MIN_____4.6________2.3_________1.7

MAX____19.2________5.1_________3.6

AVG____11.2________3.7_________2.6

 

Jak widać zupełnie niegrywalne wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test w CoJ DX10

 

karta : 8600GT taktowana 820/910

________LOW_____BALANCED____HIGH

MIN_____4.6________2.3_________1.7

MAX____19.2________5.1_________3.6

AVG____11.2________3.7_________2.6

 

Jak widać zupełnie niegrywalne wyniki

wyniki tragiczne.. :mur: tak tez myslałem ze karty z serii 8 maja tylko i wylacznie miec mozliwosc odpalenia gier pod dx 10 co wcale nie = stwierdzeniu ze bedzie to komfortowa gra szczegolnie na kartach 8600 jak nawet 8800 czesto sobie nie radzi. w kulki leci ta Nvidia i Ati i tyle..wg mnie oczywiscie. a tak poza tym to przeciez dopiero w połowie roku wyjda gry prawdziwe pod dx 10(crysis) wiec moim zdaniem nie warto pakowac kasy na taki 8600 jak w dx 9 jest wydajnosciowo jak 7950 a w dx 10 jak widac za bardzo grac sie nie da..i za co tu płącic ok 600pln?nie wiem ale takie mam zdanie..mam akurat 600 zł i w zyciu nie kupie zadnego kastrata spod stajni nvidii ani amd. niestety poczekam na seriie 9 bo mysle dopiero te karty zostana dobrze zoptymalizowane pod dx 10(jak wyjda gry wtedy bedzie mozna konstruowac mocne karty pod dane srodowisko).mysle ze nic nie strace bo przez ten rok wszystko ruszy na mojej karcie a tak kupie 8600 i znowu wymieniaj za pół roku bo jak wyjdzie crysis to bedzie płacz i zgrzytanie zębów..-takie mam zdanie po prostu bo 600 zł to duzo dla mnie a nie mam pojecia za co tu płacic mam jak patrze na te wyniki, Edytowane przez Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam poważny problem :/ Wszystko jak w podpisie - fpsy faktycznie np w oblivionie oraz w fearze wzrosły do góry po zmianie grafy, ale za to np. Gothic3 chodzi tak samo jak 7600GS, a czasem i gorzej, podobnie mam w CoH'u (dx9)

Mam Viste-Groze, sprawdzałem sterowniki 158.24 i 158.45 i nadal to samo :mur: any ideas?

 

P.S. Stalker też działa tak samo jak chodził na 7600GS ....

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam poważny problem :/ Wszystko jak w podpisie - fpsy faktycznie np w oblivionie oraz w fearze wzrosły do góry po zmianie grafy, ale za to np. Gothic3 chodzi tak samo jak 7600GS, a czasem i gorzej, podobnie mam w CoH'u (dx9)

Mam Viste-Groze, sprawdzałem sterowniki 158.24 i 158.45 i nadal to samo :mur: any ideas?

 

P.S. Stalker też działa tak samo jak chodził na 7600GS ....

CoH akurat chodzi podobnie na 8600GT jak na 7600GT (wnioskuje to po tescie na egieldzie)

 

co do Gothica 3 to nie wiem... - zreszta jest tak jak mowilem, w niektorych grach wydajnosc 76GT w innych ~79GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoH akurat chodzi podobnie na 8600GT jak na 7600GT (wnioskuje to po tescie na egieldzie)

 

co do Gothica 3 to nie wiem... - zreszta jest tak jak mowilem, w niektorych grach wydajnosc 76GT w innych ~79GS

ty ale ja miałem 7600GS ale to jeszcze na dodatek z ddr2 :P bez przesady,....

 

P.S. Przeinstalowałem stery od mobo i tym sposobem CoH dostał podwójnego kopa, Stalker 10fpsów w góre (chyba jest ok), G3 średnio 5fpsów w góre ... ogólnie jest OK, wg testów na egieldzie teraz sie prawie zgadza :) Troche proc chamuje, a karte trzeba OC'nąć koniecznie :D

 

P.S.2 Jak sie przelicza GPU/Shadery? jesli dobrze zrozumialem to jak krecimy gpu, rosna shadery, tylko jaki jest stosunek oc gpu:shadery ?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie widze sensu w kupowaniu 8600, jak mozna dostac taniej 79GS'a lepszego

do postu wyzej 8600GT chcialby miec wydajnosc 7950GT :P

Powiedz mi czemu kupiłem 8600GT , bo jestem głupi?

 

Miałem 7800GT 550/1300mhz , gdybym miał kupować coś z serii 7 to coś pokroju 7900gto/gtx. W nowych grach typu Colin Dirt , TDU seria 7 nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wogole gral ktos w bf2 lub w bf 2142 na tym 8600GT ?:)

moze sie ktos podzelic wrazaniemi ? - bo juz nie wiem czy mam sie pakowac czy kupic jakas uzywke z allegro pokroju gf7900 , x1950pro

Bo z jednej strony to chcialbym a z drugiej strony to czy nie poczekac do min grudnia i zobaczyc jak to sie wszystko rozwinie :)

sideband - jesli mozna spytac co sie stalo z Twoim 8600gt od jakiego producenta masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wogole gral ktos w bf2 lub w bf 2142 na tym 8600GT ?:)

moze sie ktos podzelic wrazaniemi ? - bo juz nie wiem czy mam sie pakowac czy kupic jakas uzywke z allegro pokroju gf7900 , x1950pro

Bo z jednej strony to chcialbym a z drugiej strony to czy nie poczekac do min grudnia i zobaczyc jak to sie wszystko rozwinie :)

sideband - jesli mozna spytac co sie stalo z Twoim 8600gt od jakiego producenta masz ?

BF2: wg frapsa to minimum to 60-70fpsów, jak jest pusto to ok 90fpsów, średnio 70-80fpsów (na moim konfigu na 1280x1024 full high bez AA)

 

P.S. Jednak zbrakło mi dzisiaj czasu i znajde te rezystory do zamalowania jutro

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ma nowa rewizje karty galaxy 8600GE to z tym nowym chłodzeniem i innymi kosciami pamieci taktowanie rdzenia ma wyższe bo 650/2000 ktoś już to posiada??.

Witam. Mi właśnie wczoraj przyszła ta wersja karty, ku mojemu miłemu zaskoczeniu - bo nawet się nie spodziewałem.

Chłodzenie jest naprawdę wielkie. Zalman z Galaxy to liliput przy nim. Bardzo ładnie chłodzi kartę i co dla mnie najważniejsze, to jest bardzo ciche!. Co do OC to na razie coś nie za wesoło, a to dlatego że rdzeń idzie już bardzo niewiele do przodu. Z pamięciami nieco lepiej, ale wyniki po OC są tylko trochę lepsze Standardowo w 3dM05 ponad 11000pkt na oficjalnych sterach nVidi. To chyba OK ??

W porównaniu do mojej starej Galaxy, wreszcie TDU mogę grać na max. rozdzielczości ze szczegółami na max i filtrami.

Przy okazji, ktoś wie, do czego są te zworki na karcie przy śledziu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzeń nie chce isc wyżej bo brakuje mu V a te zworki moze tak jak to juz było w kartach galaxy zwiekszaja napiecie na rdzeniu :wink: dziś wpadam do gralu i kupuje sprzet zobaczymy co i jak a chłodzenie naprawde super ze poprawili.

Edytowane przez dacjano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...