Skocz do zawartości
Paszczu

Data Przy Temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako marudny pierdziel nie mogę przejść obojętnie obok sposobu wyświetlania daty - chodzi konkretnie o datę rozpoczęcia tematu.

Po północy obok tego tematu zniknie notka 'dzisiaj' a pojawi się '16 listopad 2006'.

Otóż listopad jest tylko jeden a prawidłowa forma to '16 listopada 2006'. Nie utrwalajmy złych wzorców w piśmie.

Czy konstrukcja bazy uniemożliwia taką zmianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale nikt jeszcze tego nie rozwiazal ;)

Kszonek, świat stoii otworem, możesz pierwszy wymyślić jak to naprawić, będą Cie czcić, będziesz sławny i bogaty no i piękny... a przedewszystkim nie będziesz już lamką ;)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek, świat stoii otworem, możesz pierwszy wymyślić jak to naprawić, będą Cie czcić, będziesz sławny i bogaty no i piękny... a przedewszystkim nie będziesz już lamką ;)

co Ty gadasz, tytuł lam mamy dozywotnio :P

 

przeszukalem forum i wszedize omna pozamieniac listopad na listopada pazdzienik na pazdziernika itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie widziałem silnika forum.. ale wydaje mi się że taką zamiankę na prawidłowe daty szczelą 2 linijki w php... Problemem może być jedynie to, czy w wielu miejscach występuje wywołanie daty i czy komuś chce się posiedzieć te 15 minut żeby to zrobić... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie widziałem silnika forum.. ale wydaje mi się że taką zamiankę na prawidłowe daty szczelą 2 linijki w php... Problemem może być jedynie to, czy w wielu miejscach występuje wywołanie daty i czy komuś chce się posiedzieć te 15 minut żeby to zrobić... :wink:

Nie wystarczą 2 linijki ;>

Żeby ogólnie doprowadzić invision do wyświetlania polskich dat trzeba było trochę pogrzebać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. gdybym miał chwile czasu to bym pogrzebał, bo rozwiżanie problemu nie wydaje mi się aż tak skomplikowane.. chyba że Twórcy ipb to wyjątkowe bezmuzgie leniuchy :)

są wybitnie leniwi. Dużo osób w tym my proszą od 2 lat o nie używanie gmdate do wyświetlania dat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...