Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych co mają zamiar siedzieć w domu jedna rada: Ci co są z tego samego miasta i okolic to spróbujcie sami coś zorganizować wspólnie. Lepiej się poznacie i spędzicie czas w towarzystwie a nie w domu przed kompem. Bo szczerze jakbym miał zamiar spędzać w domu (a możliwe że i tak będzie ,do tego bez dziewczyny, bo wyjeżdża do rodziny :( ) to wole po prostu iść spać ,albo wyciągnąć kumpla (zawsze jakiś się znajdzie ,który nigdzie nie pójdzie się bawić ) z domu i pójść na choćby wrocławski rynek na browarów kilka... naście ;) . Pomysłów jest wiele. Ja na razie planuje iść ze znajomymi na bibkę do dziewczyny jednego z nich, ale to i tak nie jest w 100% pewne. Tak po za tym to na tą chwilę nie mam żadnych innych planów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mają zamiar siedzieć w domu jedna rada: Ci co są z tego samego miasta i okolic to spróbujcie sami coś zorganizować wspólnie. Lepiej się poznacie i spędzicie czas w towarzystwie a nie w domu przed kompem. Bo szczerze jakbym miał zamiar spędzać w domu (a możliwe że i tak będzie ,do tego bez dziewczyny, bo wyjeżdża do rodziny :( ) to wole po prostu iść spać ,albo wyciągnąć kumpla (zawsze jakiś się znajdzie ,który nigdzie nie pójdzie się bawić ) z domu i pójść na choćby wrocławski rynek na browarów kilka... naście ;) . Pomysłów jest wiele. Ja na razie planuje iść ze znajomymi na bibkę do dziewczyny jednego z nich, ale to i tak nie jest w 100% pewne. Tak po za tym to na tą chwilę nie mam żadnych innych planów.

dokladnie, pozatym nie wierze, ze sa tutaj tacy, ktorzy nie maja gdzie isc na impreze z powodu braku znajomych :S

 

kurde od 2 dni szukalem jakis tanszych (do 400zl) ofert na slowacji albo gdzies na 4-5 dni z wyzywieniem i nic :S samo badziewie, juz chcielismy na rejs stena line za 350 ale miejsc juz nie ma :S. Dobrze, ze zostaje ustron za 120pln bez wyzywienia na 4 dni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio ze znajomymi znaleźliśmy niezłą ofertę

 

za 4 dni z wyżywieniem w ośrodku w Zakopanem - 500 m od Krupówek (z wyżywieniem) 270 zł, od razu 30 miejsc wzięlismy i juz mamy ekipe znajomych (ogolnie impreza bedzie na 150 osób)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj przejechalem sie do ustronia i zalatwilem za 120zl 4 dni - mamy cale poddasze w takim duzym domie, na parterze i pierwszym pietrze pewnie tez beda mlodzi ludzie takze zapowiada sie super impreza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Domu ;).

A to 120zł rozumiem, że na osobe, prawda? W ile osób wynajmujecie?

ta - na osobe, przy 16 osobach (jest lozek na 22 osoby) wychodzi 120zl na osobe :), aczkolwiek wlasciciel powiedzial, ze osob moze byc nawet 50 a cena dalej ta sama (2tys za 4 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ja tam pewnie w domku przed pecetem z otwartym oknem takie benchowanie w hałsie :) może z jakimś znajomym się zmówię i zabijemy czas pecetem

no chyba że kumple coś szykują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

;) sie wie... jednak spędzanie czasu z ziomami mego rocznika (przynajmniej z moich okolic, bo jest pare anonimow spoko na forum ukrywajacych swe daty gleboko w sobie ;]) nie jest dla mnie radością :))

pozdrawiam ;P

 

btw daty ukrywają wiadomo czemu... :) tzn. w sumie dla mnie nie wiadomo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka perspektywa by mnie dobijała i robilbym wszystko zeby to zmienic... choc jesli nick wskazuje na rocznik `92 to sie nie dziwie. Mlody jestes, w domu siedziec z rodzicami z dala od alko ;p

:lol: No jeszcze 4 lata musi poczekać, a Ty xpektor uważaj żebyś się nie przepił bo to twój "pierwszy" sylwester z alkoholem, więc dobrze by było jak byś coś pamiętał :P ;) Co do moich planów na sylwestra to jeszcze ich nie mam, ale pewnie jak co roku popijawa z kumplami (co by się xpektor nie czepiał rok temu piłem Picolo:P)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to bedzie umnie to sie zobaczy. Jesli wiecej kumpli nigdzie nie pojdzie to sie cos zorganizuje jesli pojda gdzies to bedzie troche walek i bedzie trzeba kombinowac zeby w domu niezostac ale wiem jedno .. nie spedze sylwestra przed kompem bo to by mnie chyba dobilo :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar spedzic sylwka z paroma najlepszymi kumplami organizujac LANParty, tak jak tamtego roku - bylo wysmienicie i czekam na to z niecierpliwoscia. Jakis pokazik pirotechniczny + O/C & szalenstwa... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah jakby jeszcze ktos chcial to sa do wynajecia dwa pietra w tym domku w ktorym ja z ekipa wynajmuje poddasze - cena - parter 3000zl , I pietro 3500zl - cena jest za 4 dni, na mniej nie chce gosc wynajac, lozek jest na okolo 20 osob na kazdym pietrze. Namiary moge podac na priv albo odrazu walcie na gg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto przygarnie biednego mnie (chlopca bez wyrostka) na sylwestra w Warszawie?:P Jestem mily, sympatyczny, opanowany, lubiacy od czasu do czasu poszalec, alkoholem nie pogardze ;DDDDDD Najlepiej zebys miala od 17 do 21 lat, byla szczupla, zgrabna, wolna z poczuciem humoru. Znajomosc na jedna noc ;DDDDDD czekam na PW lub pod GG, Zapraszam ;DDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kto przygarnie biednego mnie (chlopca bez wyrostka) na sylwestra w Warszawie?:P Jestem mily, sympatyczny, opanowany, lubiacy od czasu do czasu poszalec, alkoholem nie pogardze ;DDDDDD Najlepiej zebys miala od 17 do 21 lat, byla szczupla, zgrabna, wolna z poczuciem humoru. Znajomosc na jedna noc ;DDDDDD czekam na PW lub pod GG, Zapraszam ;DDDDD

Właśnie chciałem Cie zaprosić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli spelnialaby te wszystkie wymagania to czemu tylko na jedna noc? ;)

Tak na zachete jedna noc ;DDD jak sie spodoba to zostane dluzej ;DDD

 

Właśnie chciałem Cie zaprosić :lol:

Wiesz co? ;DDD juz mi sie odechcialo do Ciebie jechac ;DDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a neo coś jarałeś że te ";DDDD" ? :D

kto mnie przygarnie na sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra sylwestra ? ;DDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mówiłem że ja, ale nie chcesz :cry:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:lol:
Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...