Skocz do zawartości
Koowi

Kurtka Na Zime :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja [ciach!]le sarkazz daj se luzu z tym lansem nawet jak by sie nago chodzilo to bys powiedzial ze ktos sie lansuje, bys mowil ze ta ma wieksze cycki i sie lansuje a tamten wiekszego penisa od ciebie i jest bardziej elo. Sorry za offtopic ale nie wytrzymalem.

 

Ja chodz w kurtce M65 http://www.eliteforce.it/images/M65-OD%5B1%5D.jpg , orginalna z czasow wietnamu ojciec kiedys ja dorwal w lumpexie ,podpinke mam nie orginalna , kurtka bardzo wygodna i ciepla ,na kazda pore roku.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak do lansu sa najlepsze biale buty aka "patrzecie jestem jak fifti" :]

 

Ale co prawda to prawda, ten szczur na kapture jest gej

Najlepsze są czarne ortalyony z czerwonym paskiem z napisaem hooligans ;]

Połowa narodowo yubranej tak młodzieży się w nich wozi [; - bezguścia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo...

 

Szukam kurtki zimowej

 

firmy: The north face, Campus, Bergson, Columbia, Timberland.

 

cena: 250-300zł (być może uda się jeszcze naciągnąć)

 

Ma ktoś jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo...

 

Szukam kurtki zimowej

 

firmy: The north face, Campus, Bergson, Columbia, Timberland.

 

cena: 250-300zł (być może uda się jeszcze naciągnąć)

 

Ma ktoś jakieś propozycje?

Kurtka za 300 złotych w Timberlandzie? ja tam widziałem za tyle podkoszulek w stylu: Elo melo zmienty pedał jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lans lans i lans.

Poryło tu co poniektórych? :mur: :mur:

 

Lubi taki płaszcz i mu się podoba to niech w nim chodzi!

Ja mam kurtke z takim futrem na kapturze bo mi się taka podoba i tu nie chodzi o lans :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firmy: The north face, Campus, Bergson, Columbia, Timberland.

 

cena: 250-300zł (być może uda się jeszcze naciągnąć)

TNF w tej cenie to tylko z allegro (koło oryginalnego nawet nie leżał :P). Szkoda kasy. Ostatnio fajne obniżki cen ma czeski Hannah (spodnie za 50% ceny kupiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza kurtka w Campusie to około 350. Za 200 zł kupisz najwyżej polar ze średniej właśnie Campusa.

 

Mały offtop

 

Dziwi mnie jak słyszę gdy ktoś mówi, że np. kupił Alpinusa na Goretexie (obowiązkowy czerwono-czarny) za 1500 zł po to tylko, żeby zaszpanować. Zawsze wychodziłem z założenia,że taką odzież kupuje się na wyprawę w góry, przechadzkę po lesie czy na narty/sanki/dętkę od ciągnika/drzwi od lodówki (nie potrzebne skreślić).

 

W każdym razie kurtki membranowe (oddychające), nieprzemakalne to nawet do miasta bardzo dobry zakup na zimowe zawieruchy.

 

Ale przy takiej zimie jak mamy teraz to chodzę prawie tylko w polarze :)

 

Atrakcyjne ceny ma też Lafuma (super buty na zimę) i świetne kurtki.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock faktycznie ten Lafum ma atrakcyjne ceny heh ... Fajna kurtawa z futerkiem 899zł o.O Najtańsza tego rodzaju to 469 zł :lol: Byłem rozejrzeć się w reporterze to tam mają te kurtawy z futerkiem , ale coś ala płaszcze , a to przecież pewnie przemoknie i [gluteus maximus] zimna hehe W Hous kurtawa miała dziwny kolo , coś podchodzące pod moro , a ja chcę prostą , czarną kurtawe która będzie w miare ciepła i fajna :) Byłem też w "supermarkecie" Auchan to tam kurtawa z futerkiem stała 60 zł tylko że miała wieśniacki wygląd :P Nie mam już pomysłu gdzie jeszcze mają takie ciekawe kurtki w rozsądnej cenie :P Nie stać mnie na jakieś super elo kól kurtawy :lol: Jakbym nie kupił sobie butów to bym miał na jakąś droższą kurtawe , ale wolałem droższe butki :P

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie TNF ponizej 350zł na allegro to podróby?

Na 99% możesz być pewny, że masz do czynienia z podróbą. Tu znajdziesz trochę wskazówek jak odróżnić oryginał od podróby - http://www.thenorthfaceguru.com/ubbthreads...e=0&fpart=1

Prawdopodobieństwo trafienia na podróbę jest tak duże, że nie ryzykowałbym. W tej cenie można próbować znaleźć kurtkę np. Alvika, Milo, Hannah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem kupić bluzę z TNF na allegro, ale na szczęście kolega mnie ubiegł, więc najpierw wybrałem się do niego zobaczyć jaka jest w rzeczywistości w stosunku do tych sklepowych. Niestety nie jest to ta sama jakość, więc i w przypadku kurtek zapewne sprawa ma się podobnie.

 

Moim zdaniem za ok 300zł to można kupić chyba tylko Campusa, czasem Bergsona i Hannah po dużych obniżkach. Jest to raczej cena, która nie pozwala szczególnie na przebieranie wśród modeli i firm. Niestety tego typu kurtki to już jednak większa cena.

 

Szczególnie zdziwiłem się jak wśród kilku tych firm zobaczyłem TNF, Columbie i Timberland'a. Przypuszczam, że nawet pomnożenie tej kwoty przez 2 na niewiele by się zdało.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za ok 300zł to można kupić chyba tylko Campusa, czasem Bergsona i Hannah po dużych obniżkach. Jest to raczej cena, która nie pozwala szczególnie na przebieranie wśród modeli i firm. Niestety tego typu kurtki to już jednak większa cena.

Campus, Bergson, Alpinus to w zasadzie ta sama szwalnia (Alpinus i Campus na 100%), różnią się tylko wzorem i detalami.

Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak zaczalem myslec to ja mam pelno kurtaw, az sie zdziwilem.

1. Przeciwdeszczowa wiatrowka z Mustanga

2. Letnia kurteczka na jesien.

3. Skora czarna z dopinanym barankiem na kolnierz i podpinka na zime.

4. Płaszcz 3/4 - czarny

5. Puch z Nike do lajtowego przemieszczania sie.

 

O dzizas, ja jestem bogaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam w wyrypanej Kurtałce od Diverse(370 za nia dalem -portfel to mnie do teraz boli) ale kurtala podszyta futerkiem podwojnie zapinana zamek + zatrzaski- sa kieszonki wewnetrzne kapuca z futerkim. Kurta ciezka jak cholera ale naprawde ciepla.Mam nadzieje ze sciagacze w rekawach i pasie sie nie zniszcza bo sa takie jakby swetrowe jak w baseball-owie. Ale ogolnie polecam. Drugi zestaw to Płaszcz-kiedys na sesje zimowe teraz opcja dla puchu i nowego Diversa-moze na swieta wyciagne.hehe.

 

Kurteczke jako ze to nie najtanszy zakup polecam kupowac na koniec sezonu kiedy sa obnizki(mocno jest przebrane ale mozna znalezc perelki i pozadnie zaoszczedzic-tak zrobie nastepnym razem bo teraz dalem ciala)

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do na stronę www.ngt.pl gdzie można się dowiedzieć wszystkiego na temat odzieży - co kupić, testy, porady, opinie.

Odradzam kupowania TNF na allegro, a to z tego powodu, że te produkty często trudno rozpoznać od oryginałów - mają dobre wykończenia, za to sam materiał to szmata a nie żaden gore-tex albo polartec i po jakimś czasie użytkowania to dopiero wychodzi. Zresztą sama cena podrób jest śmiesznie niska.

Z kurtek polartec'owych i windstoperrów mogę polecić użytkownika Anka-1, szyje bardzo dobre, z dobrego materiału i po przystępnej cenie ciuchy.

Nie zapatrywałbym się na kurtki zimowe droższe niż powiedzmy 600-700zł, są to po prostu kurtki na trudniejsze warunki pogodowe, z wieloma ulepszeniami i bajerami.

Skarpetki na zimę polecam z oddychających materiałów np coolmax, dobre na zimowe wyprawy i narty. Ich ceny za najtańsze kształtują się od dwudziestu kilku złotych za parę, te najdroższe to okolo 70-80zł.

 

Campus - jakość odzieży bardzo słaba, ale cena jeszcze w miarę przystępna

Alpinus - super odzież z początków produkcji, póżniej szycie przeniesiono po poza polskę i jakość drastycznie spadła, obecnie firma nie istnieje

HiMountain - odziedziczyła po Alpinusie, produkcję przenoszą z powrotem do polski, bardzo udana odzież szyta w kraju

Bergson, Salewa - tu się nie wypowiem

Pajak - tu też nie :)

TNF, Alvika, Milo, Berghaus, Jack Wolfskin, Lafuma, Wolfgang - rzeczy drogie, świetnie wykonanie i super jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Campus, Bergson, Alpinus to w zasadzie ta sama szwalnia (Alpinus i Campus na 100%), różnią się tylko wzorem i detalami.

Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać :wink:

Po pierwsze obecny Alipnus to nie ten sprzed kilku lat, Campus wykupil sobie prawo do nazwy i rzeczywiscie jest to ta sama "szwalnia" do tego kiepska.

Natomiast Bergson i HiMountain wywadza sie ze starego Alpinusa i nie roznia ich od campusa czy obecnego alpinusa tylko wzory i detale, a przede wszystki JAKOSC,nie ida na ilosc (czyli nie uprawiaja tzn masowy jak np Campus)

Poza tym rozwijaja sie i stosuja coraz lepsza i nowoczesniejsza technologie w swojej odziezy

Pomijajac juz fakt ze Bergson ma wiele bardzo dobrych rozwiazan w swoich kurtkach, glownie narciarskich, a cena wcale nie jest wygorowana.

A "w zasadzie" robi wielka rozniece :wink:

To jeszcze zalezy jakiej kurtki ktos potrzebuje ... wszystkie firmy produkujace odziez narciarska czy gorska stosuja membrane, co ciezko jest spotkac w kurtkach Diversa czy Ravela itp.

 

Apropo...

 

Szukam kurtki zimowej

 

firmy: The north face, Campus, Bergson, Columbia, Timberland.

 

cena: 250-300zł (być może uda się jeszcze naciągnąć)

 

Ma ktoś jakieś propozycje?

Ciezko bedzie Ci znalesc kurtke TNF,Columbia czy Timberland (ktorego nie polecam) w takich cenach. W Bergsonie kurtki zimowe/narciarskie zaczynaja sie od 499 najprostsze modele, ale mozesz poczekac do marca wtedy beda wyprzedaze i ceny z 800zl spadna do 300zl i moze zima juz bedzie :wink:

Edytowane przez wildcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie woze w kurteczce BRUGI z makro za 216zl ;) imo z wygladu zajebsita i nie znimna zoabczymy co sie z nia stanie po 3miechach uzytkowania... a brat kupil active za 206 sie zobaczy

 

MAKRO CASHE AND CARY xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Makro przy Alejach Jerozolimskich w Wawie podczas zeszłej zimy rzucili kilka fajnych modeli kurtek i butów Columbia. Może w tym roku też tak będzie :wink:

 

W Makro przy Alejach Jerozolimskich w Wawie podczas zeszłej zimy rzucili kilka fajnych modeli kurtek i butów Columbia. Może w tym roku też tak będzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, który metroseksualista wymyślił modę na futrzane kapturki, ale musieli go ciężkimi przedmiotami tłuc w dzieciństwie. Całe szczęście zagadnienie "co się nosi" i "co jest trendi i dżezi" mam w jelicie grubym, więc śpię spokojnie :>

Otóż to [; W autobusach ludzie mię tym molestują jak tłok większy się zrobi. A że mam łaskotki to przeżywam ogromne katusze. Dlatego też zaopatrzyłem się w Evolution Diverse'a. Fajna, zgrabna, nie wiem czy ciepła bo zima mnie zaskoczyła i nie przyszła ;)

 

W Makro przy Alejach Jerozolimskich w Wawie podczas zeszłej zimy rzucili kilka fajnych modeli kurtek i butów Columbia. Może w tym roku też tak będzie :wink:

 

W Makro przy Alejach Jerozolimskich w Wawie podczas zeszłej zimy rzucili kilka fajnych modeli kurtek i butów Columbia. Może w tym roku też tak będzie :wink:

Déjà vu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo sklepow wysylkowych w usa gdzie mozna kupic tanio orginalne kurtalki Columbii, TNF czy Spydera. Ja swoje akurat zakupilem na miejscu w Dicku akurat gdy wyjezdzalem.

Kazdy kupuje to co mu sie podoba, ja np kupilem Bomber nie po to by byc "trendi" :lol2: a dlatego, ze lubie wzory al'a US Army ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Apropo...

 

Szukam kurtki zimowej

 

firmy: The north face, Campus, Bergson, Columbia, Timberland.

 

cena: 250-300zł (być może uda się jeszcze naciągnąć)

 

Ma ktoś jakieś propozycje?

W tej cenie to sobie o NF zapomnij. Za 250 to sobie od NF możesz kupić dwa t-shirty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item150294428_108_l_scot...mowa_sklep.html

 

długo szukalem kurteczki dla siebie, ale znalazłem i powiem ze ma zajebiste futro najmilsze ze wszystkich w dotyku i jest ciepla jak narazie smigam tylko w koluszkach bo z bluza to by sie ugotowal, szkoda ze teraz dopieo znalazłem ja na allegro bo w sklepie, mnie oskubali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item150294428_108_l_scot...mowa_sklep.html

 

długo szukalem kurteczki dla siebie, ale znalazłem i powiem ze ma zajebiste futro najmilsze ze wszystkich w dotyku i jest ciepla jak narazie smigam tylko w koluszkach bo z bluza to by sie ugotowal, szkoda ze teraz dopieo znalazłem ja na allegro bo w sklepie, mnie oskubali.

Szkoda tylko, że to nie jest prawdziwa scotch&soda, bo jeśli posiadasz jakąkolwiek 100% oryginalną żecz tej firmy, zobaczysz różnicę w jakości i tego co najbardziej w niej cenie - trwałości. Mimo tego, ta kórtka, jakością i tak przebije wszystko pokroju diverse, bs, reserved itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to nie jest prawdziwa scotch&soda, bo jeśli posiadasz jakąkolwiek 100% oryginalną żecz tej firmy, zobaczysz różnicę w jakości i tego co najbardziej w niej cenie - trwałości. Mimo tego, ta kórtka, jakością i tak przebije wszystko pokroju diverse, bs, reserved itp.

Czemu tak sądzisz? nie jest to prawdziwa scotch&soda?, kupiłem ja w galerii centrum, miała nawet metalowy metko-brelok <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...