Skocz do zawartości
Twiggy696

Zakup Pendrive'a - Wybór, Zalecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znajdzie się jakiś pen o pojemności 16 GB z zapisem 20MB/s do 50 zł ???

 

Od siebie polecam patriot rage 16gb na allegro 64zł z dostawą. Mam wersje 8gb ponad rok naprawdę szybki i dobrze wykonany http://allegro.pl/pe...2738344967.html Niektórzy piszą że otwiera im się złącze w kieszeni ale ja nigdy z tym problemu nie miałem, u mnie chodzi tak jak nowe nie wyrobiło się w tym sensie, a nawet jak się otworzy w tej kieszeni to nie znaczy że wtyczka się zepsuje, obudowa jest wykonana solidnie. Chyba z takim zapisem nic tańszego nie znajdziesz ale dawno się tym nie interesowałem w sumie więc może coś wyszło godnego uwagi. Tańsze jeśli chodzi o współczynnik cena/jakość to goodram twister albo goodram edge ale zapis 13mb/s Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego patriota, również od roku, naprawdę świetnie sobie radzi, jedynie pod ntfs dziwnie się zachowuje, pod fatem śmiga nienagannie. Za to nie polecam OCZ Rally 2, pierwsze partie były wypasione, a jak chciałem go rok temu kupić to się okazało, że ledwo 6MB/s wyciąga, wymieniałem 2 razy i to samo, w końcu wymieniłem na tego patriota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do zakupu pendrive 16 GB i z opinii z tego forum + zamieszczonych na necie wnioskuję, że w cenie do 60 pln najlepszym wyborem będzie ADATA s102 pro. Jutro zapewne go kupię. Jeśli się mylę plz niech ktoś mnie szybko wyjaśni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMTEC C500 16GB

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Za 27,99PLN z Biedronki, straszna padaka. EMTEC deklaruje na opakowaniu do 8 MB/s zapisu, oraz do 15 MB/s odczytu.

 

ADATA S107 16GB

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu już OK, tak jak deklaruje producent. Za ok. 50 PLN bardzo fajny pen.

Dziś jednak kupiłbym wersję 32GB, która ma zapis 50 MB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 27,99PLN z Biedronki, straszna padaka. EMTEC deklaruje na opakowaniu do 8 MB/s zapisu, oraz do 15 MB/s odczytu.

 

Nauczyli się wykorzystywać znaczenie słowa do. Napisali do 8 MB/s, ma 4 MB/s, mieści się w normie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pen Sandiska - Cruzer Extreme USB3.0. 16GB ale zapis na poziomie. Wersja 32GB w zapisie przekracza 100MB/s. Wygląda przyzwoicie, wykonanie też w porządku (choć to już nie to samo, co stary cruzer), ma chowaną wtyczkę i jest ogólnie dość niewielki. Póki co jestem bardzo zadowolony Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na USB 2.0 też przyzwoicie

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje pendriva 16gb w miare szybkiego, solidnego na usb 2.0 lub 3.0 w rozsądnej cenie myśle, że do 50 zł

 

W oko wpadły mi 3 pendrivy

 

http://www.proline.p...KING DT111/16GB

 

http://www.euro.com....ly.bhtml#opinie

 

http://www.morele.ne...-czarny-219762/

 

Który z tych wybrać a może polecicie coś lepszego już sprawdzonego przez was

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia prędkość 3.5MB/s Dołączona grafika

Ze stoperem w ręku, plik 700MB - > 3:15min

plik 122MB - > 0:25min

 

Ale ma mi służyć jako pendrive noszony w portfelu na najważniejsze(często małe) pliki.

Edytowane przez Damian Wolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co kupić z 16GB pendrive, jednak jak najmniejszego?

 

Przeznaczenie, to tylko mp3 do radia w samochodzie - dlatego chodzi o jak najmniejsze rozmiary.

 

Czy sandisk Fit naprawdę jest tak masakrycznie wolny jak piszą? Ile zajmie na nim zarzucenie całych 16GB plikami mp3?

Czy może lepiej wybrać Goodram Piccolo? W tej cenie nie widzę nic więcej niestety, z półki "mikro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ode mnie SanDisk Extreme tyle że w wersji 32GB

Świetna jakość wykonania, mechanizm chowania złącza bardzo stabilny. Jak na tanią firmę rewelacja.

Rzeczywista prędkość zapisu na pendrive, folderu z dwoma mniejszymi plikami i jednym iso o łącznej wielkości 3.28GB - 116MB/s.

Kopiowanie z pena na SSD tego samego folderu, minimalna prędkość odczytu - 195MB/s

post-12477-0-44217300-1360705694_thumb.jpg

post-12477-0-24843100-1360705711_thumb.jpg

post-12477-0-22892500-1360705717_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...