Skocz do zawartości
BLBK

Thermalright Hr-07

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jak skończe WC (nie będzie żadnego wentyla wiejącego bezporednio na mobo) zakupię to ustrojstwo, Z pewnością poradzi sobie lepiej niż "radiatory" składające się z blaszki alu/cu powierzchnia oddawania ciepła robi wrażenie, do tego dochodzi 0db oraz fantastyczny design (chociaż dla mnie nieważny ponieważ i tak tego nie widać :> ) Do wad można zaliczyć jedynie cenę 160zł to niemało - 1/3 ceny pamięci.

 

troszke taniej wychodzi wiatrak 80x80/120x120 przyczepiony naprzeciwko pamieci... heh

Taniej, ale nie lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wad można zaliczyć jedynie cenę 160zł to niemało - 1/3 ceny pamięci.

Thermalright się ceni. Ale zwróć uwagę na to, że np. za topowe chłodzenie do procesora - Ultra120 czy HR-01 możesz kupić... procesor :)

Wiadomym bowiem jest, że te chłodzenia robione są już dla ludzi, którzy mają pieniądze i się z nimi szczególnie nie szczypią. Stosunek wydajności do ceny nie ma tu już takiego znaczenia jak w przypadku konkurentów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem oszczędny ale i tak jestem pewien, że prędzej czy później zakupie hr-07 :) Pomimo, że mam WC to 4 bloki (CPU/GPU+mem/NB/SB) uważam za maxymalną ich ilość jaka może się znaleźć w kompie. Tutaj liczy się coś więcej niż chęć posiadania wydajnego chłodzenia pamięci, ale klient wie, że jest posiadaczem absolutnego hi-endu a poza tym produky te nie tracą na wartości jak np. procesory/mobo które po roku są warte 1/2 ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Myślę, że jak skończe WC (nie będzie żadnego wentyla wiejącego bezporednio na mobo) zakupię to ustrojstwo, Z pewnością poradzi sobie lepiej niż "radiatory" składające się z blaszki alu/cu powierzchnia oddawania ciepła robi wrażenie, do tego dochodzi 0db oraz fantastyczny design (chociaż dla mnie nieważny ponieważ i tak tego nie widać :> ) Do wad można zaliczyć jedynie cenę 160zł to niemało - 1/3 ceny pamięci.

Taniej, ale nie lepiej..

No przestan roznica i tak bedzie marginalna... (wide xtc) no i 130 zl na +:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Just4Fun - Niektórym zależy na ciszy :> Jeśli miałbym kupować OCZ'a kupiłbym za tą kasę wentylator Noctua który domyślam się byłby o wiele lepszym rozwiązaniem.

Pozdro

wlasnie o tym mowie ze lepiej dac wiatrak nad mem niz kupowac takie drogie wymysly jak xtc;) no chyba ze ktos sr* kasa to jego wybor heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zabawka od OCZ to w ogole nie ma co porownywac. Male pierdziawki, to chyba tylko dla szpanu, czy jakiegos dziwnego wystroju wewnatrz obudowy (blyszczaca metalowa kratka). Przyczepienie 120stki za to jest juz jak najbardziej rozsadne. Ale przy wyciszaniu ograniczame liczby wentyli i wtedy wlasnie TR znajduje zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...