Skocz do zawartości
kucyk

Zdjecia W Postach, Powtarzam - Zdjecia W Postach, Zdjecia W Postach

Rekomendowane odpowiedzi

kilkam na pasek przenosi mnie na imageshach i powieksza zdjecie, klikam drugi raz i przenosi mnie znowu na imagesh i zmienijsza.

 

skora charcoal

Invision skorka i mam dokladnie to samo, przegladarka FF 1.5.0.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Klikam na żółty pasek i mi sie zdjecie powieksza. klikam na zdjęcie i przenosi mnie na Imageshack.us.

 

 

najwiekszy problem w tym ze gdy powiekszymy zdjecie i potem je zmniejszymy do pierwotnej postaci (uzywajac tego paska) to forum zostaje rozjechane...gdyby to sie dalo jakos naprawic to juz przezylbym bieżący pomysl sposobu wyswietlania fotek na forum :P

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się nie podoba ze powiększając obrazek otwiera imageshacka to piszcie do autora posta. Prawidłowo wstawione obrazki powiększaja się dobrze.

 

najwiekszy problem w tym ze gdy powiekszymy zdjecie i potem je zmniejszymy do pierwotnej postaci (uzywajac tego paska) to forum zostaje rozjechane...gdyby to sie dalo jakos naprawic to juz przezylbym bieżący pomysl sposobu wyswietlania fotek na forum

To klikaj w trójkąt z wykrzyknikiem. Otworzy zdjęcie w nowej karcie/oknie.

 

A ze normalnie, po powiekszeniu za pomocą paska zostaje 'rozjechane'.... jeden z wielu błędów w Firefoxie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przejrzalem temat o moddingu desktopu - tam ludzie potrafią wrzucac zdjecia jako miniaturki powiekszajace sie po kliknieciu i problemu nie ma.

 

Tak to juz jest.. chcieć to móc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze normalnie, po powiekszeniu za pomocą paska zostaje 'rozjechane'.... jeden z wielu błędów w Firefoxie...

U mnie na FF 1.5.0.9 się ładnie zjeżdża spowrotem ;) W kwestii otwierania sie imgshck to się otwiera, też mnie to denerwuje. Ale i tak mnie denerwuja najbardziej te zdjecia troche wieksze tak umieszczane, bo mi sie niktore strony potrafia kilkadziesiat sekund ladowac na moim laczu. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie to zmniejszanie podoba i powinno zostac -tylko proponowalbym ogracnicze wielkosci zdjec... bo niektore maja po 1MB a to przesada . tak 200-300kb powinien byc limit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria userow to jeszcze nic - wejdzcie sobie do tematu o PS3, gdzie standardem sa screeny w 1920x1080 ;)

współczuję.. a zarazem cieszę się ze tam nie zaglądam :D

 

resajzer obecny do zdjęć to faktycznie porażka trochę... ale niedogodnością jest także np niewiadomy rozmair zdjęć. Gdy te się ładują to strona skacze jak szalona... :) Strona ze zdjęciami o wiele łądniej sie zachowuje gdy imagi mają zdefiniowany z góry ustalony juz size... miałem tak kiedyś na swojej stronie i było fajnie bo stronas nei skakała tylko tworzone były puste miejsca na rozmiar zdjęć - na forum niestety to jest mało racjonalne podejście

 

Jednak myślę że zakaz zdjec powyżej 800x600 byłby najlepszym rozwiązaniem.. nie wiem po co ludzie robią te zdjęcia większe skoro na 800x600 można pokazać wszystko... a jak komuś mało to może zrobić minaiturkę do zdjecia w 3200x2600...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...