Skocz do zawartości
LukeXE

3 Stopniowa Autokaskada Na I Stopniu Kaskady, Kolejny Pomylony Agregat.

Rekomendowane odpowiedzi

nie tam zeby mi jakos mocno zalezalo, ale mialo bys skonczone do piatku, a tutaj znowu widze ze innymi agregatami sie pewnie bawisz.

ano ano ...

chyba czas popsuć opinię koledze na XS ... bo jakoś nie widzę żebyśmy sie dogadywali (nawet słowa na GG lukeXE nie ospisał)

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawie sie...dajcie mi jeszcze dzis, bo wczoraj zamontowalem cpeva, zaizolowalem wszystko. Wypuscilem PONAD pół kilo gazu z I stopnia zeby go przekalibrowac, Propan/co2/etylen, wiecie jak blok zasmrodzilem ? Wolalem sobie odpuscic caly wieczór robienia czegokolwiek niżeli spotkać się z pogotowiem gazowniczym czy policją wezwaną przez sąsiadów.

 

I nie bawie sie innymi agregatami, na gg jestem rzadko. Jak coś to tutaj opisuje wszystko albo na XS. Wlasnie robie proznie, która powinna trwać 3x 10h na pierwszym stopniu, jeszcze drugi do tego potrzebny zrobic, mam robic na odwal sie ? Bez sensu

 

Nie obijam sie i nie leże do góry brzuchem śmiejąc sie pod nosem. Chce mieć to za sobą, skończyć ten agregat i oddać włascicielowi, lub w najgorszym wypadku sprzedać.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawie sie...dajcie mi jeszcze dzis, bo wczoraj zamontowalem cpeva, zaizolowalem wszystko. Wypuscilem PONAD pół kilo gazu z I stopnia zeby go przekalibrowac, Propan/co2/etylen, wiecie jak blok zasmrodzilem ? Wolalem sobie odpuscic caly wieczór robienia czegokolwiek niżeli spotkać się z pogotowiem gazowniczym czy policją wezwaną przez sąsiadów.

 

I nie bawie sie innymi agregatami, na gg jestem rzadko. Jak coś to tutaj opisuje wszystko albo na XS. Wlasnie robie proznie, która powinna trwać 3x 10h na pierwszym stopniu, jeszcze drugi do tego potrzebny zrobic, mam robic na odwal sie ? Bez sensu

 

Nie obijam sie i nie leże do góry brzuchem śmiejąc sie pod nosem. Chce mieć to za sobą, skończyć ten agregat i oddać włascicielowi, lub w najgorszym wypadku sprzedać.

Rób porządnie - tylko informuj że coś się dzieje ...

A teraz to już odpocznij :D świnta są :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzę świąt :P To czas pracy dla mnie :D

 

Dołączona grafika

 

I stage temperature (R290) (+0,3bara na ssaniu)

 

Dołączona grafika

 

II stage temperature (CO2) (+0,3bara na ssaniu)

 

Dołączona grafika

 

III stage temperature (R1150) (+0,3bara na ssaniu).

 

Dołączona grafika

 

 

 

Całość, musze wyczyścić bo zakurzone troche. Opróżniam drugi stopień, w ciągu godzinki czy dwóch powinienem napełnić go.

 

Widzisz jak sie poświęcam, żeby zrobić te fotki musiałem mojej kobiecie kupić buteleke Martinii ;/

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zapalenie oskrzeli. Robię dalej, dzisiaj znalazłem, że i ssąca od Ravena przepuszcza jak marzenie. Wymieniłem całość, najsłabszy punkt agregatu, dzięki ktoremu tak sie to wlecze.

 

Wyrąbałem całą izolację i robie ją od nowa, aby wyglądało to wyjściowo i możemy sie umawiać na odbiór. Własciwie wszysto co było be jest wymienione.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zapalenie oskrzeli. Robię dalej, dzisiaj znalazłem, że i ssąca od Ravena przepuszcza jak marzenie. Wymieniłem całość, najsłabszy punkt agregatu, dzięki ktoremu tak sie to wlecze.

 

Wyrąbałem całą izolację i robie ją od nowa, aby wyglądało to wyjściowo i możemy sie umawiać na odbiór. Własciwie wszysto co było be jest wymienione.

Żeby był odbiór to musi działać i pod obciążeniem zrobić jakieś rozsądne temperatury ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego piszę, że jest almost ready.

Długo mam czekać na jakieś wyniki testów ?

Czy teraz kot ma sraczke, albo rybki gorączkę ??

Mam dosyć wymówek i oczekuję konkretów

Jeżeli do niedzieli do godziny 20 nie będzie wyników pod obciążeniem to czekam na zwrot kasy a i na XS narobie CI smrodu.

Czyli czekam dziś do wieczora

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapa panowie.

 

Nie potrafie ogarnąc tego cpeva, dla mnie to wynalazek szatana. Wiem, może to sie wydać śmieszne, ale poprostu nie potrafie sie nim posługiwać.

 

-98*C @ 165W chyba nikogo nie zadowoli, przy tym znowu teraz przed 5 minutami przesadzilem z nabiciem gazu na 2 stopien i ST1 padl. Nie wiem, widocznie jestem za głupi na tego cpeva, bo z agregatami na kapilarach problemów nie zanotowałem.

 

Pieniadze oddam, nie ma co sie kłócić już. Nie wyszło mi z tym agregatem i tyle. Chcesz robić "smród" na XS, prosze bardzo, wolna wola. Nikt nie powie, że nie próbowałem.

 

Kot nie miał sraczki, ani rybki gorączki. Nie obijałem się, tylko miałem ciągle takie czy inne problemy, których w życiu nie zrozumiesz. Ciągle coś było nie tak z tym agregatem, już gorączki przez niego dostawałem, bo wszystko inne idzie szybko i sprawnie, tylko tutaj z tym pieprzonym cpevem nie moge dać sobie rady. Już o ten agregat o mało mnie nie eksmitowali z bloku.

 

Popsioczcie sobie na mnie, z Tomkiem dogadam sie na gg/priv co do zwrotu i tyle.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kapie by to dzialalo jak trzeba, bo I stopien jest duzo lepszy niz w kaskadzie turka, ktora robila -103*C @ 215W.

 

Jednakże kupujący chce tylko cpeva. To nie moj wybor.

Bo oczywiście wolę mieć możliwość strojenia ... mówiłeś że nie ma sprawy ...

Kończmy z tym

Czekam na ZWROT GOTÓWKI i tyle (po ponad 5 miechach nie mam już ochoty na dalsze atrakcje)

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...