Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kumpela mieszka na przeciw mnie tylko po drugiej stronie ulicy , ma neo 512kb/s , to myślę że będzie możliwość instalacji netii u mnie.

To na jaki w końcu adres mam wysłać ta rezygnacje ?? do Krakowa czy Katowic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenie które tu użyję ale stwierdzam, że "[ciach!]lę" tą całą firmę TP. Dziś ojciec podszedł do głównego telepunktu w moim mieście z rezygnacją neo za niezgodność z nowym regulaminem a te chamy nie chciały przyjąć świstka, bo ich zdaniem termin upłynął 15 stycznia...Zawiadomienie dostaliśmy zaraz po świętach więc nie było 30 dni na wypowiedzenie umowy. Widać, że zaczynają stawiać kłody. Jedyne rozwiązanie to odesłanie pocztą do Katowic, bo nie mam zamiaru już się z nimi użerać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenie które tu użyję ale stwierdzam, że "[ciach!]lę" tą całą firmę TP. Dziś ojciec podszedł do głównego telepunktu w moim mieście z rezygnacją neo za niezgodność z nowym regulaminem a te chamy nie chciały przyjąć świstka, bo ich zdaniem termin upłynął 15 stycznia...Zawiadomienie dostaliśmy zaraz po świętach więc nie było 30 dni na wypowiedzenie umowy. Widać, że zaczynają stawiać kłody. Jedyne rozwiązanie to odesłanie pocztą do Katowic, bo nie mam zamiaru już się z nimi użerać

przecierz mozna wypowidac umowe od 15 stycznia do 14 lutego. Przynajmniej ja tak mam na pismie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem na infolinię z zapytaniem ile wyniesie kara za zerwanie umowy przed czasem . Koleś wyliczył mi , że 180 zł . Jak już wejdzie netia w dolnosląskim to chętnie zapłacę , żeby wzięli ode mnie neo . Mam tylko pytanko - ile trwa okres wypowiedzenia ? Bo słyszałem na ten temat sprzeczne opinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia trwa miesiąc.

Na miesiąc to znaczy do kiedy? :blink:

Mozna jeszcze złożyć to wypowiedzenie bo w tej chwili jestem w kropce, chce zrezygnować z tych krwiopijców ale muszę czekać na telefon od Netii czy mogę mieć neta u nich bo w tej chwili oprócz neo u mnie nie żadnego innego providera nie ma(radiówka odpada) a z Netii powiedzieli że zadzwonią pod koniec tego miesiąca. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrywasz z nimi umowę , to tak . Tylko wkurza to , że jak ci zostało mniej niż rok to bulisz jakby ci rok zostało tzn . ileś tam za każdy miesiąc i oczywiście od szybkości jaką się miało . Co innego jak im powiesz , że nie przedłużasz z nimi umowy - na 2 miesiące przed jej końcem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary nie placisz jesli zerwiesz umowe powolujac sie na zmiane regulaminu przez TP SA.

 

Zalozmy ze masz umowe z TP SA do np. sierpnia i nie zerwalas jej w sposob darmowy (opisany wyzej), zapomnialas zerwac umowy, zastal cie marzec, czyli masz jeszcze 5 miechow umowy, ktorej juz za darmo zerwac nie mozesz, tylko musisz placic 5x kilkadziesiat zlotych.

 

Podsumowujac masz czas bodajze do 14 lutego, aby darmowo zerwac umowe z TP SA, jesli sie zagapisz to pozniej bedziesz mogla zerwac, ale za pieniadze.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to wyśle jutro Podanie o zerwanie umowy , i poczekam , i zobaczę co z tego będzie , taki mam wzór umowy , dobry jest ??

Koleś z netii powiedział że mam zapytać o netie po 1 Lutym :s

I wyśle na podany adres Listem poleconym jutro , i na czwartek lub piątek tam powinni mieć, i nie będę wtedy płacić kary ??

post-140233-1169034327_thumb.jpg

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wypowiedzenie się osób posiadających Net24. Zastanawiam się nad zerwaniem umowy z TPSA. Dzwoniłem do Netii i 6Mb w przypadku podpisania umowy na 12 miesięcy kosztuje 130zł. No i oczywiście BRAK LIMITÓW. Doradźcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZECZYTAJCIE, WAŻNE!


To jak to ma być ?!?!!? Bo niby można zerwać umowę na neo bez kary, a teraz dowiaduje się że kare się płaci , to ja już nie wiem co mam robić :/ :( :(:(


Witam wszystkich. Właśnie gadałem dziś z 1h z konsultantami z infolinii neo i netii. W pewnym momencie się pogubiłem :damage_wall: . Więc co i jak, od początku, objaśnię wszystkim wahającym się etc, bo ja już zrozumiałem o co chodzi.

Przychodzę ze szkoły do domu, mama daje mi do ręki nową umowę neo, więc czytam, pisze, że do 14 lutego można zrezygnować bez kosztów, więc dzwonie tam gdzie trzeba.

Na początku zadzwoniłem do Netii (0801-802-803), przedstawiłem sytuację, że umowa kończy mi się 28.2 br. Zamówiłem modem (za 1zł) etc, 1Mb/s na 2 lata (55 zł) podałem adres, dane, umowa z netią ma przyjść pocztą i należy ją odesłać. Konsultantka (bardzo miła) powiedziała mi, że na tej umowie będzie opcja, że chcę definitywnie wyłączyć i zrezygnować z neo (do końca tego miecha ma dojść). Zacząłem się zastanawiać nad tym, czy nie będzie kary za neo i czy tata nie będzie płacić za luty i czy odłączą szybciej niż 28.2.

Więc w takim wypadku zadzwoniłem na infolinię tpsa (0800-102-102) i pytam o wszystko, przedstawiam sytuację. Umowa obowiązuje mojego tatę (na niego tel) do 28.2 br. Mówię, że 30 dni przed wygaśnięciem umowy tata może zrezygnować i pytam, czy w takim wypadku ponosi się z tego powodu jakieś konsekwencje. Konsultant (mężczyzna) mówi, że płaci się karę w wypadku rezygnacji. Coś mi nie pasowało, mówię mu, że do 14 lutego można zrezygnować bez żadnych kosztów i definitywnie można wyłączyć neo. Konsultant przekierowywuje mnie na 9393, dzwonię tam, podaję hasło, przedstawiam tą samą sytuację. Gość też gubi się w zeznaniach, przekierowuje mnie do jakieś konsultantki. Więc pytam konsultantkę jeszcze raz i przedstawiam sytuację, a mianowicie chcę zrezygnować z neo, żeby nie płacić nic i jak najszybciej założyć u konkurencji neta. Konsultantka w tym momencie zaczyna opowiadać o tym jaka to neostrada jest piękna, jaka dobra, że staniała, że są promocje etc. Powiedziałem, że nie mam zamiaru tego słuchać i że nie interesuje mnie net od tpsa. Konsultantka zaczęła pytać się mnie o przyczyny rezygnacji, więc odpowiedziałem, że za Netią przemawia niższa cena i brak limitów etc. Powiedziałem, że z neostradą nie chcę mieć nic wspólnego, no poprostu pojechałem po łebkach. Wyczułem złość w głosie konsultantki, wkońcu spytałem jeszcze raz jak to jest... i

UWAGA!

Do 14 lutego można zrezygnować z Neostrady, nie ponosząc z tego powodu dodatkowych kosztów(tak pisze w nowym regulaminie), ŻADNEJ KARY SIĘ NIE PŁACI i konsultantka powiedziała, że w liście (TYLKO LISTOWNIE!) można napisać np, żeby w ciągu 2 dni np. wyłączyli definitywnie neo. I właśnie jestem na etapie pisania odpowiedniego listu. BTW widzę, że ktoś już takowy napisał, swoją drogą dobry on jest?

Jeszcze muszę zadzwonić do Netii i powiedzieć, że jutro rezygnuję definitywnie z neo, potem jeszcze raz zadzwonić wypadałoby do nich (jak neo nie zadziała) odesłać list i cieszyć się nowym netem.

Ci konsultanci z tpsa sami nie wiedzą jak się mają, zrobili mi z mózgu siekę. Jak chcecie przeżyć to samo co ja, to lepiej nie dzwońcie tam. Każdy gada co innego :lol:. Niezły dzień, nie?

BTW konsultantka powiedziała mi, że jest zasmucona, że w firmie której ona pracuje tracą klienta i że w każdej chwili mogę do nich wrócić i zostanę ciepło przyjęty. TPSA? Nigdy więcej...

JEST TU JAKIŚ SPEC OD PISANIA UMÓW. CHODZI O NAPISANIE WZORU LISTU WYPOWIEDZENIA NEOSTRADY, KAŻDY BY SOBIE LIST SKOPIOWAŁ I MIAŁ WSZYSTKO JAK NALEŻY?

EDIT

Jako, że jestem z Sosnowca, to net mam już od lutego :D. Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieco wcześniej wrzuciłem wzór wypowiedzenia, jest on na pewno dobry bo skopiowałem go ze strony neostrada.info, taki wzór został już przyjęty w telepunktach

btw dziś dzwoniłem do netii o podpisanie umowy, netia może sama wypowiedzieć za nas umowę - nowy przepis który wszedł wczoraj albo dziś już nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź, dnia 15.01.2007.

 

Imię Nazwisko

Łódź 00-000

ul. Nazwa nr domu

nr telefonu: 0-42 600-00-00

dowód osobisty: AFL000000

nr ewidencyjny Abonenta: 42000000000000

umowa numer: XU/000/000/0000000000000

aneks numer: MG/000/000

 

 

 

Do Telekomunikacja Polska S.A.

 

 

 

 

Wypowiedzenie umowy na świadczenie usługi neostrada tp na podstawie § 33 ust. 1

regulaminu świadczenia usługi neostrada tp z powodu braku akceptacji zmian Regulaminu.

 

 

 

Zgodnie z przysługującym mi prawem na podstawie § 33 ust. 1 regulaminu świadczenia usługi neostrada tp w brzmieniu:

 

" TP powiadamia Abonenta o każdej zmianie Regulaminu z wyprzedzeniem co najmniej jednego Okresu rozliczeniowego przed wprowadzeniem tych zmian w życie. W przypadku braku akceptacji zmian Regulaminu Abonentowi przysługuje prawo wypowiedzenia Umowy, a w razie skorzystania z tego prawa TP nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze. "

 

z powodu braku akceptacji zmian nowego Regulaminu wypowiadam umowę numer XU/000/000/0000000000000, której jestem stroną.

 

Oczekuję, że zgodnie z § 33 ust. 3 regulaminu świadczenia usługi neostrada tp w brzmieniu:

 

" Wypowiedzenie Umowy, o którym mowa w ust. 1 i 2, może nastąpić jedynie przed wejściem w życie odpowiednio Regulaminu lub Cennika i jest skuteczne od dnia wejścia w życie odpowiednio Regulaminu lub Cennika. "

 

zaprzestanie świadczenia usługi neostrada tp nastąpi z dniem wejścia w życie nowego Regulaminu, czyli 15 lutego 2007 roku.

 

 

 

 

Podpis abonenta: Data złożenia pisma i podpis pracownika Telepunktu

poświadczający prawidłowość złożonego pisma:

Edytowane przez elmonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw dziś dzwoniłem do netii o podpisanie umowy, netia może sama wypowiedzieć za nas umowę - nowy przepis który wszedł wczoraj albo dziś już nie pamiętam

nie tyle przepis, co poprostu netia wysyła Klientowi druk wypowiedzenia, który potem wędruje do tepsy.

 

Moje wypowiedzenie poszło dzisiaj do TP, umowa też poszła już do aktywacji :) (umowa z samym sobą roxx :D )

Tylko teraz zasadnicze pytanie kiedy tepsa zacznie odłączać neo i ile bede bez netu w domu? Znając tepse, optymistycznie z tydzień ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Proszę o odłączenie dostępu do usługi Neostrada TP w dniu 30.1.2007 r - pasuje dokładnie to zdanie? Skoro płaci się za styczeń, to niech odłączą 30 ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze napisałam tą rezygnacje ??

 

PS

 

A oco chodzi z tym że netia załatwi za nas rezygnacje z Neo ?? Mam do nich wysłać Pismo Rezygnacji z Neo czy co ??

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się jeszcze zorientować, czy jak np podpisuje się umowę na 2 lata, to czy można zrezygnować i czy się jakieś kary za to nie płaci etc.

w netii? w obecnej promocji "internet dla klientow tp" jeśli zrywasz umowę w 1 roku 400zeta jeśli w drugim 200zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko właściciel linii może chyba tak było przynajmniej z oświadczeniem do tp ze musi podpisac właściciel linii,a od niektórych konsultantów można było się dowiedziec ze kazdy może podpisać ,sprzeczne informacje podają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...