Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcieliście rozwiązania problemu z CIĘCIEM?? Już go rozwiązałem--> kupiłem dwu rdzeniowy procek i różnica jest kolosalna, nie idzie tego opisać słowami, gra się poprostu BOSKO!! Żebym dziś przez cały dzień grania zauważyłem 1-dną ścine... NIC.

 

Teraz to jest relaxik przy kompie :lol2:

Edytowane przez Razan_r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Razan_r

O tym było wcześniej. Ja na amd 2.2ghz na 7900gs mam tak samo w 800x640 bez aa inne na low tylko samochod na high jak na c2d 3g 7900gs 1280x1240 aa4 i reszta na fulla. Płynność taka sama. Spora przepaść między detalami tu i tu a fps prawie jednakowe. NFS zżera 100% procka cały czas i podobno obciąża jak orthos [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS zżera 100% procka cały czas i podobno obciąża jak orthos [:

Co racja to racja, c2d e6750@3.6GHz i przy pro streecie 100% obciążenia dwóch rdzeni. Ostro spowalnia przy 50-60fps'ach.

To już Crysis obciąża średnio 65%.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, że na 4 jajkach NFS zjada po 20-30% na rdzeń ;)

No zobaczymy, wczoraj złożyliśmy z bratem kompa na Q6600, procek leci jak mój na 3.6GHz, ale coś mi sie wydaje, że przy pro streecie nie będzie lepiej.

Zrobię mały teścik w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Obywatele, pomóżcie! :P

Mam Impreze prawie 1000hp ale potrzebuje coś do dragu coby robiło wheelie. Co kupić i jak to ustawić? Charger, Challenger, GTO czy może jeszcze coś innego? :blink:

 

P.S. Czy 508 koni to maks jaki można uzyskać z 350Z?

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu 1990

Ja do dragów używam Challengera... 850 KM... i wsio zjada na śniadanie ;]

Co do 350Z... obawiam się że tak, ale gdyby były części 4 poziomu... byłoby więcej tych KM... ale 4 lvl części można zdobyć chyba tylko na King'ach :unsure:

 

Poza tym, ja Challengera... nie ustawiałem, właściwie bez problemów robi Max burnout, i pięknie staje na 2 kółkach :)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ta gra jest jakaś dziwna, w dragu moja Impreza miała prawie 1000 koni, teraz w speedzie, taki sam tuning ma ledwie 6XX :huh: Z 350Z osiągnąłem w drifcie 600 koni a poprzednio w gripie 508.

 

BTW: Dołączona grafika

Nie ma to jak szatańskie Mitsubishi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś dziwna,

A no...

 

Ma ktoś może problem z max 30 fps ?

 

Chodzi mi o to, że:

Odpalam grę, mam w menu 120 FPS. Odpalam wyścig i kiedy otworzy się Race Day to FPS spada nagle do 30 i się tak cały czas utrzymuje, aż przejde spowrotem do menu. Niezależnie od ustawień detali itp, zawsze 30 fps. W grze mam Vsync wyłączony, w sterach i RT wymuszony wyłączony, a tutaj taki zonk :mur: Najlepsze, że na innej karcie (7300GT) nie było takiej sytuacji, tzn fps momentami dochodził i do 50 (oczywiście odpowiednio niskie detale). Aktualnie: 8800GTS + najnowsze FW WHQL + gra w wersji 1.1.

 

Jakieś pomysły jak to naprawić ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Ma ktoś może problem z max 30 fps ?

Ma ktoś może problem z max 30 fps ?

Podobno patch w wersji 1.1 wprowadza ogranicznik 30fps.

Jak chcesz mieć 100 klatek to go nie instaluj

Człowieku czy ty jestes slepy ? :mur: :mur:

Edytowane przez Scythe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Ja powiem krótko - Carbon leżał na dnie. Pro Street leży jeszcze niżej.

 

Moznaby uznać, że się stażeje ale nie sądzę.

 

Dziękuje za gre z grafiką gorszą niż w Juiced, w której na wyścig trzeba czekać godzinę aż się poobracają jakieś tribale dla dzieci neo.

 

Syf... Jedyne co mi się podoba to dźwieki pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zainstalowałem sobie tego patcha 1.1 miały podochodzić jakieś nowe samochody np. Audi R8, Aston Martin DBR9, Koenigsegg CCX, SEAT Leon Cupra, McLaren F1 itp

 

Spoko SEAT Leon Cupra mogę zakupić ale innych nie widać mam już sporo przejechane i nic ???

 

Wie ktoś co dokładnie trzeba przejechać żeby się odblokowały te nowe fury ???

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie :D Czy jest mozliwosc zmiany poziomu trudnosci podczas kariery?? Okazalo sie ze poziom jest za latwy a nie chce mi sie od nowa grac kariery :/. Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam ;).

 

 

 

 

 

EDIT: Juz znalazlem :PP

Edytowane przez Cinek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zainstalowałem sobie tego patcha 1.1 miały podochodzić jakieś nowe samochody np. Audi R8, Aston Martin DBR9, Koenigsegg CCX, SEAT Leon Cupra, McLaren F1 itp

 

Spoko SEAT Leon Cupra mogę zakupić ale innych nie widać mam już sporo przejechane i nic ???

 

Wie ktoś co dokładnie trzeba przejechać żeby się odblokowały te nowe fury ???

Są tylko te 2 wozy, innych nie ma

Chcesz je mieć? - $$$ płać $$$ :/

EA leci sobie z nami w kulki :/ i jak zwykle są pazerni na kasę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie cos skopali i dlatego lepsze 30fps niz skaczace 15-70.

Dla tych co mają problemy z płynnością ;-) warto zainstalować patcha, teraz gra śmiga na maxa bez żadnych przycięć, spowolnień czy zamuleń. Bynajmniej umnie dużo pomogło.

Moze w koncu przekonam sie do tej gierki.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual core to jest recepta na Pro Street, nie masz dwóch jajek to ani się do tej gierki nie przymierzaj, maiłem A64 3000+ @2,8Ghz i rwało czasami, teraz dorwałem tanio X2 65nm na defie 1,9Ghz i w ogóle nie tnie :D wreszcie mogę popylać na max detalach

Edytowane przez rafal92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko.

Wczoraj włączyłem sobie jakiś filmik na youtube żeby zobaczyć drag w nfs.

Koleś nie jechał zbyt szybko, ale miał bardzo ładną kontrolę nad obrotami silnika.

Chodzi mi o to, że utrzymanie w obrotów w zielonym polu nie był u niego problemem.

Ja przeszedłem poprzednie części NFS'a i też zawsze było ok, ale teraz jak tylko wcisnę gaz obroty w ciągu niecałej sekundy są na czerwonym polu.

Gram na klawiaturze. Czy to dlatego?

 

I drugie pytanko.

Jaki macie przepis na jazdę na 2 kołach?

Moja supra ma wystarczającą ilość mocy, ale max co udało mi się przejechać to ok 230m i więcej nie mogę.

Do 3 biegu koła jeszcze są w powietrzu, ale dalej w końcu zaczynają opadać, a nie mogę katować non stop bo zajadę silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko.

Wczoraj włączyłem sobie jakiś filmik na youtube żeby zobaczyć drag w nfs.

Koleś nie jechał zbyt szybko, ale miał bardzo ładną kontrolę nad obrotami silnika.

Chodzi mi o to, że utrzymanie w obrotów w zielonym polu nie był u niego problemem.

Ja przeszedłem poprzednie części NFS'a i też zawsze było ok, ale teraz jak tylko wcisnę gaz obroty w ciągu niecałej sekundy są na czerwonym polu.

Gram na klawiaturze. Czy to dlatego?

Jeżeli mówisz o rozgrzewaniu opon to koleś musiał po prostu sporo ćwiczyć aby tak robić bo nie zależnie czy na klawiaturze czy na kierownicy ten gaz tak specjalnie lata aby było trudniej rozgrzewać gumy.

Jeżeli mówisz o zwykłej jeździe to chyba wiadomo, że analogowy gaz w kierownicy to lepsza zabawa niż cyfrowy z klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o obroty przed startem. W ostatnich 4 częściach nfs'a nie miałem z tym problemu, a teraz jak wcisne gaz to od razu sie wkreca na maksymalne obroty, a jak puszczę to od razu obroty spadają do minimum, dzieje sie tak do tego stopnia, ze perfekcyjny start to kwestia szczescia. Przy dalszych biegach nie ma problemu. Jak na razie wygrywam wiec bardzo sie tym nie przejmuje.

No i jeszcze pozostaje kwestia jazdy na dwóch kołach. Nie wiem czy musze zmienic cos w ustawieniach silnika czy to cos innego, takze prosze o wskazówki. Generalnie co robicie zeby wygrywać?

p.s.

Przepraszam za błędy i słabe formatowanie. Pisze z telefonu wiec nie jest latwo. Jak tylko sie dostanę do komputera to poprawie post'a

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...