Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

No na kierownicy to nie ma innej opcji. Trudno nie jest ale jeździ się bardzo fajnie. Jak koledze forest kila zbila nie pasuje to zapraszam na rf, gtl i gtr2. NFS nie miał być realistyczny a przyjemny i taki właśnie jest (imo oczywiście).

 

ps. jak ustawiacie kierownicę? Ja dałem 400 stopni, ff (w grze) na 45 % a w wingman profilerze 100%, 5%, 5%, 10%.

nie no ten nfs zgodnie z zapowiedziami miał być bardziej realistyczny,, jakoś tego nie widzę :] będą się smażyć w piekle za takie kłamstewka :P nie wyobrażam sobie nawet co sie dzieje przy jeździe z helpami

 

ja gram na klaw,, na klaw gram też w rfactora no help i tam można się wyżyć, tam robi różnicę czy się pomyśli czy nie przed zakrętem :] corvette + nordshleife i jak przeżyjesz szybkie kółko masz satysfakcję większą niż z zostania miedzygwiezdnym imperatorem needforspeeda

 

szczerze trochę po cichu liczyłem na fajnego nfsa a wyszło jak zwykle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale NFS to arcade, nikt nigdzie nie mówił/pisał że NFS ma być symulatorem

Dokladnie tak ;) EA zrobila duze postepy w najnowszym nfsie, spodziewalem sie lipy (po czesci bylem juz przekonany po zagraniu w demko) a tu mila niespodzianka. Oczywiscie pomijajac kwestie wymagan sprzetowych. Model jazdy w porownaniu z tym z carbona to niebo a ziemia. Do symulacji mu jeszcze daleko ale ea chyba nawet nie ma takich zapedow, wiec arcadeowy model jazdy w nfsps ja uznaje za bardzo "sympatyczny" i dajacy przyjemnosc z jazdy ;) Niestety zeby nie bylo tak rozowo to ea musiala dac d.py przy selekcji utworow i projektowaniu menu w trybie kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czesto "zapierdzi" w glosnikach podczas gdy przejezdzam przez linie startu :D

Mam to samo ;]. Ogolnie gra nie jest zadna rewelacja ot przecietna arkejdowka , moze i lepsza niz poprzednie nfsy , nie mnie to oceniac bo nie jestem zbytnim znawca scigalek. Irytuje mnie model jazdy troche no ale bez asystowania to chyba i tak lepiej niz z pomoca ;d ( nawet nie sprawdzalem jak z asystowaniem jest ;p ). W stosunku do dema nie wiele sie zmienil , nie wiem czemu wszyscy teraz tak pieja z radosci ze to zupelnie inna gra niz demo by na to wskazywalo , otoz imo niezbyt wiele sie zmienilo :). Coz grac sie jednak troche w to chce.. do czasu pewnie az sie znudzi. Menu skopane dosyc ;p brak jakiegokolwiek uczucia predkosci ponizej 200 raczej ;p. Ja bym ocenil tak z 5/10 ;p to tyle. Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z nią wielki problem :cry: Gra mi ścina na każdych ustawieniach, czy max czy średnie/niskie zawsze są jakieś takie dziwne zrywy... Fraps pokazuje ok. 45-70 klatek... Sprzęt jak w sigu... WTF? :-|

mam to samo, gra chodzi płynnie, ale czasem szarpnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Co do tych ciaglych doczytek co pare sekund to wydaje mi sie ze wlaczenie Vsync zalatwia sprawe ;) Przynajmniej u mnie to doczytywanie zniknelo ale niska wydajnosc nadal pozostala. Nie wiem czy to ma znaczenie ale oprocz tego, ze wlaczylem vsync w grze to zrobilem to takze w rivie i ustawilem prerenderowanie klatek na 5. Sprawdzcie, moze i wam pomoze.

A ja mam z nią wielki problem :cry: Gra mi ścina na każdych ustawieniach, czy max czy średnie/niskie zawsze są jakieś takie dziwne zrywy... Fraps pokazuje ok. 45-70 klatek... Sprzęt jak w sigu... WTF? :-|

mam to samo, gra chodzi płynnie, ale czasem szarpnie

Czy ktos sie w ogole pofatygowal i sprawdzil to co napisalem? :wink: Bez tego nawet po dolozeniu dodatkowego 1gb ramu nadal caly czas sie krztusi obraz. Po wlaczeniu vsync jak reka odjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim dodgem chargerem. Uzywam go do dragow. Mam ustawione krotkie przelozenia w skrzyni biegow i auto idzie jak burza... do czasu az wrzuce czworke. Wtedy obroty spadaja, auto nie ma mocy i zaczyna zwalniac. Wie ktos o co chodzi i jak sie z tym uporac?

 

Drugie pytanie: Jest jakis winyl w stylu 2 paski a'la dodge viper? Bo by mi siadlo cos takiego na mojego chargera a w nalepkach same jakies popierdółki które do niczego nie pasują.

 

serwal4 wielkie dzieki, bo juz watpilem, ze sie ktos pofatyguje.

Jesli tak jest i kogos tez to irytuje, to mam pomysl jak to ominac. Trzeba stworzyc osobny profil i jesli bedzie jakis kod/trainer na duzo pieniedzy i odblokowanie aut to mozna sie z tym pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm albo kompletnie nie umiem jezdzic w dragach ;p albo sa one znaczniejsze trudniejsze od zwyklych wyscigow :D

Sa stosunkowo latwe. Jak masz konkretniejsze auto to moze byc trudniej ze startem jesli posiadasz slaby refleks ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie w ogole pofatygowal i sprawdzil to co napisalem? icon_wink3.gif Bez tego nawet po dolozeniu dodatkowego 1gb ramu nadal caly czas sie krztusi obraz. Po wlaczeniu vsync jak reka odjal.

jest dużo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale NFS to arcade, nikt nigdzie nie mówił/pisał że NFS ma być symulatorem

nikt nie mówił że ma być simem, mogliby po prostu, choćby w opcji najtrudniejszej uwzględnić jakąkolwiek fizykę,, nie mówię o symulacji, fajnie gdyby samochód zachowywał się trochę jak samochód - np potrafił jechać bokiem :] że przypomnę takie arkadówki jak toca czy world racing, dało się jechać kulturalnie, były helpy, dało sie jechać bokiem, w uślizgu, driftować,, w nfsie jest odgłos piszczenia gumy i nic się nie dzieje

 

da się w tej grze pojechać zbyt ostro i wyladować tyłem do kierunku jazdy ? chyba nie bardzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jak przytrzymasz trochę dłużej na ręcznym to cię obróci o 180.

Poziom trudności fakt. Ja rozumiem objeżdżanie kolesi stock'ową furą na najłatwiejszym,ale żeby na king'u i bez helpów :/ Choć w miarę upływu zwycięstw jest trochę trudniej,ale wtedy wydajemy kaske na upgrade i znów nudy przez 3 lap'y na pozycji lidera :(

 

Co jak co ale Menu kariery to chyba nie dało się bardziej spierdzielić :/ Najbardziej nieczytelne jakie kiedykolwiek widziałem :/

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówił że ma być simem, mogliby po prostu, choćby w opcji najtrudniejszej uwzględnić jakąkolwiek fizykę,, nie mówię o symulacji, fajnie gdyby samochód zachowywał się trochę jak samochód - np potrafił jechać bokiem :] że przypomnę takie arkadówki jak toca czy world racing, dało się jechać kulturalnie, były helpy, dało sie jechać bokiem, w uślizgu, driftować,, w nfsie jest odgłos piszczenia gumy i nic się nie dzieje

 

da się w tej grze pojechać zbyt ostro i wyladować tyłem do kierunku jazdy ? chyba nie bardzo :P

 

Da się... Polecam moje Subaru 690 km i zapięcie max kontry:-) Nie wiem o czym piszesz bo każde autko nieco zrobione (nawet ośki) chodzą slajdami aż miło. Driftowanie jest bardzo proste a zasady z simów też działają tyle że tu się wyprowadza autko praktycznie z każdej sytuacji. Nie porównuj symulatorów do driftu z NFS. To tylko arcade ile razy mamy to przypominać. A jeżeli chodzi o uszkodzenia to na obecnym poziomie wypasania Subarynki jeden lepszy strzał w bandę i mam ciężkie uszkodzenie autka, więc może pozbieraj nieco kasy i wtedy się przekonasz.

A przy gonitwach ze specjalistami już robi się gorąco.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z nią wielki problem :cry: Gra mi ścina na każdych ustawieniach, czy max czy średnie/niskie zawsze są jakieś takie dziwne zrywy... Fraps pokazuje ok. 45-70 klatek... Sprzęt jak w sigu... WTF? :-|

A mi na ten kłopot pomogło... zminimalizowanie / zamknięcie wszystkich okienek, które były otwarte przed odpaleniem gry :lol2:

 

Jak odpale nfs'a z otwartym okienkiem rozmowy z komunikatora to są takie skoki, że po menu się nie da poruszać :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak u Was, przycinki sa. nie wazne czy podkrece kompa czy nie, nie wazne tez czy mam 800x600 na wysokich czy srednich detalach, czy 1024x768 ciagle sa te cholerne przycinki.

uzycei procka wskazuje na 100%. czy zatem dwa rdzenie poprawiaja diametralnie jakosc gry.

jesli ma ktos podobny konfig jak ja a ma AMD X2 to niech napisze jak mu dziala gra.

 

stery mam 93.71, na innych nie probowalem.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ten sam problem u mnie występje. Wszystko max albo i low i chodzi tak samo,

poprostu zdarzają sie przycinki,a niby chodzi gładko, stery169.09 nie wiem co jest.

Co tam wyłączy zeby było dobrze?

wlacz V-sync (juz ktos to pisal) troche lepiej idzie, ale takto nie wiem co jest, przeciez gforce 76 nie jest szajsem! moze jakis patch wyjdzie i bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie w ogole pofatygowal i sprawdzil to co napisalem? :wink: Bez tego nawet po dolozeniu dodatkowego 1gb ramu nadal caly czas sie krztusi obraz. Po wlaczeniu vsync jak reka odjal.

Niestety włączenie V-sync mi nie pomogło :-| Przestawiałem też w Rivie na Twój wzór i dalej nic :cry: Ehh czy naprawde nie ma na to sposobu..?

Edytowane przez Kamilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j anie wiem co jest z ta gierka, z TDU tez bylo tak ze jedym smigalo jak zloto innym cielo, zawieszalo i inne cuda na kiju. bylem szczesliwcem, smigalo mi elegancko, czego w przypadku PS nie moge powiedziec.

 

coz, czekajmy az programisci puszcza patcha, jak wogole puszcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala dobrze na sprzecie z konfiga

HD 2600XT @

 

wsystko max + AA2x 1024x768

 

wg. mnie ani wygladem ani jazda ani niczym nie pasuje do do starych nfs'ow (do most wanted). Wiem ze to jest nowy model jazdy. Ale przy tym modelu jazdy nie ma jazdy. Ciezej sie jedzie niz w Colinie.

Samochody jak by wazyly conajmniej ze 4 tony. Raz sie trzymaja na drodze zeby potem sie z niej wyslizgnac. Wogole nie czulem satysfakcji po wygraniu rundy. W MOST WANTED bardziej sie delektowalem grafika niz w PS. Z tym ze MOST WANTED to bylo cos :)

SCIEZKA DZWIEKOWA moze nie jest zamknieta w jeden klimat, ale za to wyraznie czuc preferencje torcow gry do pewnego gatunku.

dla mnie muzyka nie do sluchania (wiekszosc).

 

po kilku przejazdach rundkach sprzedalem gre koledze.

czekam na nastepnego NFSa ... chocby remake jedynki.

 

pozdrawiam i nie bijcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i cóż w tym dziwnego,że auta są ociężałe. zawsze tak jest na początku.Uzbieraj troche kasy, podpakuj fure i do boju :)

 

Co do grafy to tak jak w poprzednich częściach przesadzali z refleksami, tak tutaj mam odczucie szarości,aczkolwiek wolę to niż kolorowe światełka poprzednio.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale modele fur sa robione z kosmiczna dokladnoscia, nie wiem jak tekstury na swiatlach (przednich/tylnich/migaczach) moga wygladac tak realistycznie. Ale poza tym grafika (otoczenie) jest tak spier... skopana, ze nie wiem jak im sie to udalo. Trasa na pustyni nevada, ktora wyglada jak poligon do testowania broni nuklearnej (czyt. same pustki), a ja w 1024x768 ze wszystkim na low mam 30klatek :lol: I zeby tego bylo malo to jeszcze z kamery umieszczonej na zderzaku, czyli na ekranie nie ma nawet kawalka modelu samochodu...naprawde nie wiem jak oni to zrobili.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...