Skocz do zawartości
Subvoice

Jak Wam Się Podoba Moje Cacuszko? - Uwaga Spore Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, że warstwa niklu wytrzymała i po prostu uległa wgnieceniu. Tak jak dobry lakier przy stuknieciu. Miedź jest dosyć miękka, nikiel twardszy. Miedź sie odkształciła, wartwa niklu nie pękła. Zreszta co za różnica. Wydajności bloku nie obniża (udowodnione), wyglada fajnie. Nic tylko niklować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czas przerobic starego nudnego powerX na wersje sports :D i to samo z alphacoolem NB SLI1 chlodniczke jeszcze zostawie w spokoju :D

aaa tak z ciekawosci da rade chlodniczke ?? np. BIX-a ??

PS.

Banditoc co to za biala spe...... na sciance bloczku ??

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przetnij na pół...zobaczymy dokąd sięga warstwa niklu...

joke chyba ;p

 

Przypuszczam, że warstwa niklu wytrzymała i po prostu uległa wgnieceniu. Tak jak dobry lakier przy stuknieciu. Miedź jest dosyć miękka, nikiel twardszy. Miedź sie odkształciła, wartwa niklu nie pękła.

Tak, dokładnie tak ! Niszcząc bloczek nikiel jakoś nie zmieniał swojej postaci. Wgniatał się w miedź. Teoria Subvoice jest poprawna . W pewnym momencie musiałem wziąć nóż i ostro skrobać. Warstwa niklu jest naprawdę bardzo wytrzymała i cieniutka więc nie ma co się martwić o ewentualne "łaciate" bloczki :)

 

Banditoc co to za biala spe...... na sciance bloczku ??

ekhm ... ekhm :oops: .......... mydło ;p

 

Sam mnie znienawidzi za niszczenie jego pracy (wybacz :D )

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Przepraszam za słabe fotki ale mój aparat "gorszych" nie umie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też do tego wniosku doszedłem ale troszeczkę za późno ;/ Mogłem w kanaliku pod oring ale jak napisałeś Carson. E tam i tak tego nie widać ;] A co do niklowania to powiem jedno - będzie się działo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bedzie masowe niklowanie bloczkow, Samhain pewnie juz zaciera raczki :lol: mi poniklowane bloki zupelnie nie przypadly do gustu, wyjatkiem jest Twoj bloczek na grafe, wyglada naprawde fajniea, bloki na cpu (poniklowane) wygladaja oblesnie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bedzie masowe niklowanie bloczkow, Samhain pewnie juz zaciera raczki :lol: mi poniklowane bloki zupelnie nie przypadly do gustu, wyjatkiem jest Twoj bloczek na grafe, wyglada naprawde fajniea, bloki na cpu (poniklowane) wygladaja oblesnie

Co do zacierania rączek to miałem coś innego na myśli. Konkurencja (więcej nie mówie ). Wraz z Samem doszedłem do wniosku , że co to za różnica czy GPU jest niklowane czy całe miedziane skoro i tak widzisz tylko plexi -.- To było wtedy jak wyszło niklowanie i ktoś się spytał ; "mam 2 miedziane czy można kupić miedziane zamiast niklowanych" Carson nie mówi mi , że ten bloczek nie jest piękny ! :wub:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bloczki niklowane podobaja. Kompa mam otwartego i bardzo fajnie wyglada srebrne wnetrze bloku zamiast brunatnego osadu ktory po pewnym czasie pokrywal blok i mnie cholernie irytowal. niklowanie nawet poprawilo wydajnosc. Czemu sie tak stalo moze mi sie uda ustalic :] w koncu zajmuje sie materialami. :] o wynikach bede informowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 7 sty 2007, 19:21' post='2458465']

Unikalny wygląd. A tak apropos niklowania to czy eliminuje problemy związane z układami alu-miedź? I kolejne pytanie: da się poniklować alu?

Alu sie anodyzuje.... tak anodyzacja i niklowanie eliminuje problem ogniwa galwanicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a za pare miesiecy beda skrobac nikiel z blokow bo sie okaze ze wszyscy maja poniklowane i nikt juz nie jest oryginalny/wszystkie wcty wygladaja tak samo :lol:

 

dobra juz nie pajacuje bo zaraz beda fochy

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poniklować sobie Grundfosa, albo w ogóle najlepiej całą obudowę :D Nastała mania niklowania :) Czekamy na pierwszy samochód, potem będzie już z górki. :wink:

A kto powiedział , że samhain wam coś takiego będzie niklować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...