Skocz do zawartości
qqrydza

Black Site: Area 51

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimi klawiszami wydaje się polecenia dla drużyny ?

Stoję pod drzwiami w pierwszej misji i nie mogę ich otworzyć.

 

W ustawienia klawiatury i grafiki nie mogę się dostać bo gra zaraz się wiesza.

E

 

ps. Mój najkrótszy post :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ta gre kupil i moze cos napisac..(zapytajnik) - zrabal mi sie klawisz

Wczoraj widzialem ja w mm i mnie kusilo zeby kupic. Pierwsze demo bylo zacne, kupa akcji, sliczne graficznie. Drugiego dema nie zdarzylem pobrac niestety. Lecz nawet Poca mowi ze gra jest slaba hyh. Gra dostaje niskie noty ogolnie, warto to kupic jak bardzo podobala mi sie czesc pierwsza (pytajnik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie demo zniechecilo mnie zupelnie do tej gry, a po pierwszym bylem sklonny kupic w cenie powiedzmy do 200PLN. Imho, jesli full bedzie prezentowal poziom 2. dema, a 1. bylo tylko dluuugo dopieszczanym fragmencikiem na zachete, to nie kupuj. A najlepiej sciagnij to 2. demko i sam sie przekonaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Pawle, myślę ze Przemol by ściągnął od razu i nie pisał tego posta, gdyby demo było dostępne "dla tego regionu" ;]

Ha! dzisiaj udalo mi sie pobrac to demo bez zadnego problemu mimo ze wczesniej nie moglem. Demo jest krotkie bardzo, i srednio rajcujace. Fajny motyw jest z samochodami. Mozna rozwalac jak w street fighterze hehe. Nawet mozna szybki zbic, drzwi wywalic, lusterka odstrzelic ale opony sa twardsze niz kule :-P Nie kupie tej gry na premierze jednak. Wczoraj kupilem COD4 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem moze 2godziny i odinstalowalem, dla mnie to badziew.

 

A news mowi sam za siebie:

 

„Ten projekt był kompletnie spie#$#ony. Stworzenie jednego działającego elementu zajmowało osiem miesięcy. Na rok przed premierą gra wyglądała katastrofalnie. Koniec końców przeszła prosto z fazy alfa do bycia gotowym produktem” - to słowa Harveya Smitha, przedstawiciela firmy Midway. Tak podsumował on prace nad grą BlackSite: Area 51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem moze 2godziny i odinstalowalem, dla mnie to badziew.

Ja się zmusiłem do przejścia całości (acz pod koniec miałem solidnie dość) i mogę tylko potwierdzić słowa kolegi. Dobrze że długie to nie było...

Wady tego tytułu:

- fabuła mimo, iż zapowiadała się ciekawie niewiele ciekawsza niż lektura książki telefonicznej.

- liniowość 100%

- sama rozgrywka bardzo przeciętna.. dzięki nijakiemu systemowi walki

- różnorodność uzbrojenia "ogromna": granat, pistolet, karabin strzelba + granatnik

- wymagania kosmos przy średniej grafie mimo silnika UTIII. Na moim konfigu (8800gts320 przycina zdrowo).

- 11GB na dysku!!! - To jakaś kpina

 

Zalety:

długość rozgrywki (w dobie krótkich gier ta jest krótka rekordowo jakieś 4h) dzięki czemu szybko odzyskałem to stracone 11GB miejsca.

 

Inaczej mówiąc kompletnie nie warto tej gry kupować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zmusiłem do przejścia całości (acz pod koniec miałem solidnie dość) i mogę tylko potwierdzić słowa kolegi. Dobrze że długie to nie było...

Wady tego tytułu:

- fabuła mimo, iż zapowiadała się ciekawie niewiele ciekawsza niż lektura książki telefonicznej.

- liniowość 100%

- sama rozgrywka bardzo przeciętna.. dzięki nijakiemu systemowi walki

- różnorodność uzbrojenia "ogromna": granat, pistolet, karabin strzelba + granatnik

- wymagania kosmos przy średniej grafie mimo silnika UTIII. Na moim konfigu (8800gts320 przycina zdrowo).

- 11GB na dysku!!! - To jakaś kpina

 

Zalety:

długość rozgrywki (w dobie krótkich gier ta jest krótka rekordowo jakieś 4h) dzięki czemu szybko odzyskałem to stracone 11GB miejsca.

 

Inaczej mówiąc kompletnie nie warto tej gry kupować!

 

potwierdzam !! gra jest żałosna i nic sobą nie reprezentuje. Omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni będzie PL premiera BS: A 51, cena cos okolo 62 zł o_O Widać że nie jest to tytuł z najwyższej półki, bo cięzko wydawców i dystrybutorów podejrzewac o az tak przyjazna polityke dla klienta. Filmik yako taki, ot kolejna strzelanka z kosmitami w tle i dzielnymi US Marines - bajera ;> Pewnie to najlepszy moment gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nawet podoba po tych filmikach na youtube ;]. Jednak przeczytałem w komentach ze podobno jest 3-4 rodzaje przeciwników i wieje nudą :P. Najlepsze jest to ze sami wydawcy mówią o tym ze gra jest "średnia" ;]. Przynajmniej sie przyznali. Szkoda w sumie gry bo pomysł sam w sobie fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Przyznam szczerze, że też się strasznie zawiodłem na tej grze. Początek zapowiadał się świetny, ale jak zbaczyłem te błedy, jazdę samochodem, schematyczność i AI kolesi i NPC'ów to podziękowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo czytac ten watek :> Od dawna bylo mowione z gra okazala sie klocem - sam sie nad nia zainteresowalem i mialem juz w koszu w Empik ale zaniechalem. Szkoda, grafa byla calkiem spoko - trailer takze zachecala a koncowka taka marna. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

ta gra to porażka... tyle zajmuje a gra się ile 4 godziney jak ktos wolno gra w gry??? obciach skandal powokacja?? nie wiem jakiego słowa uzyć... padaczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...